Şimdi Ara

Progressive Rock Fan Club (Öneriler, Video Linkleri, Bilgi Paylaşımları) (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
35
Favori
20.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • davetin için teşekkürler. SATURNUS çok ayrı bir yeri var bende.

Pink floyd efsane arkadaşlar bahsetmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 22 Nisan 2015; 1:31:46 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 22 Nisan 2015; 0:30:12 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 22 Nisan 2015; 0:30:39 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 22 Nisan 2015; 0:31:12 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 22 Nisan 2015; 0:31:32 >
  • Hocam konuları karıştırdın herhalde :) Bunlar doom konusuna koymalık, burası prog :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 2 Kasım 2014; 15:20:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

Hocam konuları karıştırdın herhalde :) Bunlar doom konusuna koymalık, burası prog :)

aynen doğrusun. kendi tarzımı göstermek açısından. yoksa o konuda da değişik tarzda paylaşımlar yapıyoruz.

dikkat ederim tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 22 Nisan 2015; 1:36:49 >

• Ben orijinal Deep Purple Soldier Of Fortune daha çok seviyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada paylaşıldığından beri VDGG'nin A House With No Door, Arrow ve A Plague of Lighthouse Keepers'a bağımlı oldum. Bu abilerin bunlar gibi başka parçaları var mı ?
  • Ben de daha keşif aşamasındayım, senin söylediklerinden ileri geçemedim. Gelişme olursa paylaşırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Universal Totem Orchestra - Pane Astrale

Universal Totem Orchestra - Les Plantes Magique

Extreme işler sevenler, Ne obliviscaris'in yeni albümüne mutlaka baksınlar. yine çok sanatsal iş çıkarmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oroborus -- 19 Kasım 2014; 2:35:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dimachar

Burada paylaşıldığından beri VDGG'nin A House With No Door, Arrow ve A Plague of Lighthouse Keepers'a bağımlı oldum. Bu abilerin bunlar gibi başka parçaları var mı ?

şarkı şarkı koymaya üşendiğim için albümün tamamını koyuyorum, a house with no door'un olduğu albüm:

a plague of lighthouse keepers'ın olduğu albüm:

iki şarkı daha atayım, farklı albümlerden:

anaakım medyada yer bulabilmiş (bence) en iyi üç prog rock grubundan birisidir vdgg. diğer ikisi de king crimson ve gentle giant. bu üç gruba kulak kesilmeli.

• When She Comes, Lemmings ve Lost'u attım playliste.

Eloy dinlendikçe hoşa giden bir grupmuş, şimdiden 4-5 şarkısını playliste koydum.
  • Eloy öyle oluyor genelde... Poseidon's Creation'u ilk dinlediğimde dayanamayıp kapatmıştım, sonra da Eloy'a bir daha bakmadım. Ama sonra ne olduysa bu parçaya ne kadar büyük haksızlık yaptığımı gördüm. Tek seferde karar vermemek lazım, insanın ruh hali bile etkiliyor. O an sevmemiş olabilirsin ama daha sonra tam tersi olabiliyor. Bunu o kadar çok yaşadım ki, tek seferde karar vermiyorum artık.

Gelmişken boş geçmek olmaz tabi ki, dinleyin;

Eloy - Love Over Six Centuries

• 26 kasım'daki Kadavar konserine gidip, 70'lere ışınlanıp dönmek lazım.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 22 Nisan 2015; 0:32:27 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 22 Nisan 2015; 0:33:05 >
  • eloy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 24 Kasım 2014; 10:44:34 >
  • ya ben direk bunu bırakıp kaçayım, güzelmiş cidden. sınava hazırlanmam lazım ama uğraştığım işlere bak Stainless, üniyi kazanamazsam senden bilirim

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.