Şimdi Ara

GTA V'in Ana Karakteri IMDb'de de Gözüktü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
7.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Sanırım film ve dizilerle içli dışlı olup da IMDb sitesine işe düşmeyen kişi yoktur. Güvenilir olarak nitelendirebileceğimiz sitelerden IMDb'de GTA V'in ana karakterinin seslendiricisi ortaya çıktı.

Hatırlayacağınız üzere resmi Playstation dergisi kaynaklı bir söylentiyi sizlerle geçtiğimiz günlerde http://paylaşmıştık. Söylentiye göre, GTA V'in ilk videosundaki ana karaktere tip açısından da fena halde benzeyen Ned Luke, oyunun ana karakterini seslendirecek olan aktör olacaktı. Ünlü internet sitesi IMDb'de de bu durum onaylandı.

Sitede gözükene göre Ned Luke, oyundaki ismi "Albert da Silva" olan ana karakteri seslendirecek. Ayrıca siteden aldığımız ipucu sadece bununla sınırlı değil. Sitede belirtilene göre GTA: San Andreas'daki ana karakterimiz C.J. de oyun sırasında bizlere gözükecek. C.J.'in seslendirmesi ise Young Maylay'a emanet. Ancak bu bilginin yanına söylenti uyarısı eklenmiş.

• Madem CJ var neden Albert da silva ana karakter oluyor ? Cj'i bize geri verin...:D
  • Bu karakter pek içime sinmedi. Hatta bu videoyu ilk izlediğimdede kesin bu adam kötü bir mafya babasıdır demiştim. Ama onu yöneteceğimizi hiç düşünmeiştim ki eğer gerçekten ana karakter buysa bence GTA serisinin en uyumsuz karakteri olur. Bana daha yaşlı hafiften ağır (şişko) ve ana karakter için yeterince sevilecek bir tip değil gibi geldi. Ama başkalarının fikri değişik olabilir. İnşallah bu adam ana karakter (yönettiğimiz adam) olmaz.
  • Aynen :D Özledi CJ'i.O seneler okula gitmeden açardım sa'yı.Alırdım otobüsü hayali duraklarda durur yolcu beklermiş gibi yapar devam ederdim :D Saatim geldiğinde kapatır okula giderdim.Ne günlerdi be..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

Bu karakter pek içime sinmedi. Hatta bu videoyu ilk izlediğimdede kesin bu adam kötü bir mafya babasıdır demiştim. Ama onu yöneteceğimizi hiç düşünmeiştim ki eğer gerçekten ana karakter buysa bence GTA serisinin en uyumsuz karakteri olur. Bana daha yaşlı hafiften ağır (şişko) ve ana karakter için yeterince sevilecek bir tip değil gibi geldi. Ama başkalarının fikri değişik olabilir. İnşallah bu adam ana karakter (yönettiğimiz adam) olmaz.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

Bu karakter pek içime sinmedi. Hatta bu videoyu ilk izlediğimdede kesin bu adam kötü bir mafya babasıdır demiştim. Ama onu yöneteceğimizi hiç düşünmeiştim ki eğer gerçekten ana karakter buysa bence GTA serisinin en uyumsuz karakteri olur. Bana daha yaşlı hafiften ağır (şişko) ve ana karakter için yeterince sevilecek bir tip değil gibi geldi. Ama başkalarının fikri değişik olabilir. İnşallah bu adam ana karakter (yönettiğimiz adam) olmaz.

Tommy'de oldukça şişkoydu. Bu arada olayda CJ'inde olması benim aklıma acaba open world'e değişken hikaye örgüsümü katıcaklar düşüncesini aklıma getirdi. Yani bir bölüm albert da silva bir bölüm cj gibi.
  • Arkadaşlara katılıyorum ana karakter olacak karizması yok bi kere yahu. :)
    Ama ne dersek boş bakalım ne olucak oyun bi çıksında herşeyi anlarız.
  • Uzaktan öyle yaşlı görünebilir. Ama videoları dikkatlice izlerseniz adamın 30 yaşlarında biri olduğunu anlarsınız. Videoda ak47 ile baskın yapan ve araba süren kişi bu karakter idi.
  • Bu adam da tam bir mafya babası tipi var bu nasıl yönetilir ki ? hem orta yaşlı hemde takım elbiseler falan nasıl gidip birinden görev alacak ? tam tersine bize görevler veren koruyup kollayan biri olsa daha güzel olurdu neyse artık bakıcaz.
  • Yukarıdaki mesajı okuyunca fikrim değişti aslında adam yukarıdaki fotoğrafta öyle gözüküyor ama baskın yaparken araba kullanırken falan dikkat edince o kadar da tuhaf durmuyormuş.
  • CJ yoksa oynamam
  • yanlış yorum silindi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinv26 -- 5 Aralık 2011; 15:41:37 >
  • Keşke karakter daha genç daha serseri ve gevezenin önde gideni olsa. Sizi bilmem ama bence çok iyi olurdu.
  • CJ varmış daha ne olsun artık.Her türlü oynanır bu oyun
  • alışırsınız bu adama yaşlı olması birşeyi değiştirmez
  • keşke karakter kadın olsaydı
  • mafia 2deki joe da şişko ama eğlenceli bir karakterdi bu da öyle olabilir
  • @Nicegame!

Fanteziye baksana
  • Bence de bu adam olacaksa hiç olmasın daha iyi.. Mafia ya benzer oyun. adam da tam kötü mafya tipi var çünkü
  • aynı senaryo içerisinde birden fazla karakter yönetebilecek olmamız belkide cj'ide yönetebileceğimiz anlamına geliyor olabilir ama asıl önemli olan fazla karakter yöneteceksek senaryonun uzunluk anlamında tatmin edicek olması bana göre.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.