Şimdi Ara

Todd McFarlane: Yeni Spawn Oyunu Mutlaka Yapılacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Todd McFarlane şu sıralar Kingdom of Amalur: Reckoning adlı projede oyunun dünyasını daha ilgi çekici hale getirmek için çalışıyor. Onun bu konuda başarılı olacağına dair herhangi bir kuşkumuz yok, ama bizim asıl beklentimiz onun en büyük eseri Spawn'ın yeni bir oyunu.

McFarlane'in açıklamalarına göre yeni bir Spawn oyunu mutlaka gelecek ve kendisi bu proje üzerinde çalışacak; fakat bunun için öncelikle yeni Spawn filminin senaryosunu bitirmesi gerekiyor. Ünlü isim daha sonra ise Spawn oyunu ile ilgili birşeyler istemeye hakkı olduğunu söylüyor. 

Spawn markasından övgüyle bahsedilen bir şeyler yapmak istediğini belirten McFarlane, yeni video oyunun kendi adını taşıması için de çabalayacağını belirtiyor. Ne diyelim yeter ki kaliteli olsun, sadece Rocksteady Studios'ın adını taşısa da olur.

• Bu filmi cok eskiden izlemiştim oyunu olsa süper olur diodum varmış demekki :S neyse 2. si geliyo heralde iyi haber
  • filmi izlemiştimde oyunu olduğunu yeni öğreniyorum
  • Oyunu olduğunu yeni öğrendim. Eminim ki kaliteli değildir. :)
    2. oyunu merak bekliyorum umarım dediği gibi oyun piyasaya çıkar. (Kaliteli şekilde) :)
  • oo desenize yeni spawn filmi geliyor.
  • evet Spawn ve Rocksteady birlikte efsanenin ta kendisini yaratabiir Spawn'ı okuyanlar bu potansiyeli elbet biliyorlardır.
  • Animasyonu bütün spawn yapımlarında en kaliteli olanıydı, keşke onun devamını getirseler ya da o tarzda bi iş çıkarsalar. Oyundan pek ümitli değilim; Spawn'nın melankolik ruh halini bi oyunda yansıtabilceklerini pek sanmıyorum. Yine tuttup da DMC klonu bi oyunla karşımıza çıkmasınlar.
  • Spawn'ın filmi berbattır sakın filme göre Spawn karakterini yargılamayın çizgi roman dünyasında büyük yeri olan felsefesi olan bir karakterdir ama ne yazık ki filmde bunların hiç birinin kullanmamışlar haliyle de berbat bir film ortaya çıktı.Spawn'ın eski PS2 oyunu Spawn: Armageddon bence oldukça başarılıydı fakat devamı gelmedi.Bu habere gerçekten çok sevindim yeni ve düzgün bir Spawn filmine ve oyunun hayır demem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.