Şimdi Ara

Asus Eee Pad Transformer Prime (Ana Konu) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.510
Cevap
11
Favori
123.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: eFinity

Hayırlı olsun hocam acaba cihazı klavyesi ile mi aldınız?

Cihazın arka kısmının tamamı metal olduğu için uydulara bağlanmada sıkıntı yaşıyormuş ve wifi çekim gücü azmış? Benim için GPS önemli değil ama wifi hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Aynı zamanda pili hakkında yapacağınız yorumlar konudaki herkes için çok önemli olacaktır

Android 4.0 Güncellemesini Asus bölge bölge dağıtıyormuş ilk önce Amerikadan başlamışlar... yakında sizde güncellersiniz.

Ben biraz sabırsız davrandım. Klavyeli olmadığı için klavyesiz aldım. Klavyeyi sonradan alacam.

Wifi konusunda biraz az çekiyor ama problem yaşamadım. Evde modemim sıkıntı yaratabilecek bir köşede gizli. Buna rağmen bir kopma yaşamadım. Bilgisayardan bir kademe az çekiyor ama problem yok. Bence o metal görünüme değer...

Pil ise klavyesiz bile yeterli. Gün içinde mailler, takvim, sosyal ağlara bağlanmak için Wifi ve dışarıda iPhone üzerinden bluetooth ile bağlanıyorum. Akşam serviste, evde 2-3 bölüm dizi izliyorum. Gün sonunda %50'nin altına inmiyor. Yani merak dönemi geçtikten sonra rahat 2 gün götürür. Klavye ile daha da uzayacaktır tabii.

• Adroid 4.0 Güncellemesinin yayın tarihi ile ilgili Asus Türkiye'ye sorduğum sorunun cevabını paylaşmak isterim.

quote:

Merhaba;

Talebiniz için teşekkür ederiz.

TF201 model ürün için 4.0 güncelleme Ocak ayı sonunda Türkiye'de yayınlanacaktır.

Saygılarımızla,
    ASUS Müşteri Hizmetleri

APAC Region
    RC-TR Istanbul
    destek@asus.com
    http://www.asus.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: king58

Asus prime henuz avrupada piyasaya cikmadi 30 ocakta cikmasi bekleniyor, Turkiyede nerede satiliyor acaba????

internette yok ama mağazalarda var stok kısmında nerelerde olduğu yazıyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/asus-tf201-1b087a-tf201-1b087a-nvidia-tegra3-1gb-ddr2-32gb-emmc-101-cam-bt-android-32-gps/productdetails.aspx?I_ID=58210

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Hayırlı olsun hocam acaba cihazı klavyesi ile mi aldınız?

Cihazın arka kısmının tamamı metal olduğu için uydulara bağlanmada sıkıntı yaşıyormuş ve wifi çekim gücü azmış? Benim için GPS önemli değil ama wifi hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Aynı zamanda pili hakkında yapacağınız yorumlar konudaki herkes için çok önemli olacaktır

Android 4.0 Güncellemesini Asus bölge bölge dağıtıyormuş ilk önce Amerikadan başlamışlar... yakında sizde güncellersiniz.

Ben biraz sabırsız davrandım. Klavyeli olmadığı için klavyesiz aldım. Klavyeyi sonradan alacam.

Wifi konusunda biraz az çekiyor ama problem yaşamadım. Evde modemim sıkıntı yaratabilecek bir köşede gizli. Buna rağmen bir kopma yaşamadım. Bilgisayardan bir kademe az çekiyor ama problem yok. Bence o metal görünüme değer...

Pil ise klavyesiz bile yeterli. Gün içinde mailler, takvim, sosyal ağlara bağlanmak için Wifi ve dışarıda iPhone üzerinden bluetooth ile bağlanıyorum. Akşam serviste, evde 2-3 bölüm dizi izliyorum. Gün sonunda %50'nin altına inmiyor. Yani merak dönemi geçtikten sonra rahat 2 gün götürür. Klavye ile daha da uzayacaktır tabii.

Hayırlı olsun.

O klavye ne kadar 100$ mı acaba?

• Bende almayı düşünüyorum ama 1300 bütçem var, Vatanda indirime girer mi sizce bu yakınlarda ? :)
    edit: docklu almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrn~ -- 26 Ocak 2012; 13:15:10 >
  • Birşey soracağım dock suz harddisk bağlanıyormu ben dock kullanmak istemiyorum ama uzun yolculuklarda kızımı oyalamam lazımda harddisk bağlayıp çizgi filmerini seyrettireyim kendilerine :)
  • bugüne özel vatan da vtn47 indirim kodu ile yüzde 25 indirimli 1190 lira duyurulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

bugüne özel vatan da vtn47 indirim kodu ile yüzde 25 indirimli 1190 lira duyurulur

hocam nerden öğrendin bilgiyi sitede öyle birşey yok ?

tmm hocam gördüm ilanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthkaplan -- 26 Ocak 2012; 16:29:06 >
  • sitede yok arkadaşlar. mağaza satışında geçerli. sıcak fırsatlar bölümün de var konu. alacak olan kaçırmasın ben world card istedikleri için almadım

• Mart ayında sanırım 3g'li versiyonu çıkacakmış!
  • quote:

sitede yok arkadaşlar. mağaza satışında geçerli. sıcak fırsatlar bölümün de var konu. alacak olan kaçırmasın ben world card istedikleri için almadım

hiçbir mağazasında da yok ki nerdeyse vatan ın. Ankara Söğütözü mağazasını da aradım ne zaman geliceğini de bilmiyoruz dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrn~

Bende almayı düşünüyorum ama 1300 bütçem var, Vatanda indirime girer mi sizce bu yakınlarda ? :)

Ben piyasanın içinde olduğum için bayiilerimizden biri üzerinden aldım. Dün teknosada 1330 gibi bir rakam gördüm. Yakında daha da aşağı inebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafiker

Birşey soracağım dock suz harddisk bağlanıyormu ben dock kullanmak istemiyorum ama uzun yolculuklarda kızımı oyalamam lazımda harddisk bağlayıp çizgi filmerini seyrettireyim kendilerine :)

Micro SD kart kullanabilirsiniz. Ayrıca 32GB alan pekçok film için yeterli.
  • quote:

Birşey soracağım dock suz harddisk bağlanıyormu ben dock kullanmak istemiyorum ama uzun yolculuklarda kızımı oyalamam lazımda harddisk bağlayıp çizgi filmerini seyrettireyim kendilerine :)

Hocam dockla bağlamak çok basitte docksuz bağlamak için "40pin to usb" dönüştürü olması lazım fakat böyle bir ürün Türkiye'de var mı bilmiyorum.

Size bir önerim var çizgi filmler çok büyük olmazlar (kısa oldukları için )(sinema filmleri uzun olabilir tabii) 32gb lık micro-sd alırsınız içini tamamiyle çizgi film doldurursunuz buda yaklaşık -20 dakikalık dizilerden hesaplarsak- 200 çizgi film rahat alır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hrn~

Bende almayı düşünüyorum ama 1300 bütçem var, Vatanda indirime girer mi sizce bu yakınlarda ? :)

Ben piyasanın içinde olduğum için bayiilerimizden biri üzerinden aldım. Dün teknosada 1330 gibi bir rakam gördüm. Yakında daha da aşağı inebilir.

Anladım, çok acelem olmadığı için beklemedeyim ben. Bu arada teknosadaki fiyata şaşırdım genelde diğerlerine göre pahalı satıyordu, hayret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkaplan

quote:

sitede yok arkadaşlar. mağaza satışında geçerli. sıcak fırsatlar bölümün de var konu. alacak olan kaçırmasın ben world card istedikleri için almadım

hiçbir mağazasında da yok ki nerdeyse vatan ın. Ankara Söğütözü mağazasını da aradım ne zaman geliceğini de bilmiyoruz dediler.

malatya da da sonuncu kalmıştı ellerinde. istersem eleman ayıracakti hatta tel no da verdi. ama world card istedikleri için , o kart bana başka yerde lazım ayrıca 7 inçlik başka bir siparişim var çin mali. şimdilik onu kullanacağım ve asus WiFi gps sorunlarını halledince 3g li bir model alacağım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fthkaplan

quote:

malatya da da sonuncu kalmıştı ellerinde. istersem eleman ayıracakti hatta tel no da verdi. ama world card istedikleri için , o kart bana başka yerde lazım ayrıca 7 inçlik başka bir siparişim var çin mali. şimdilik onu kullanacağım ve asus WiFi gps sorunlarını halledince 3g li bir model alacağım

wifi sorununun burda yazan arkadaşlar çok ciddi olmadığını söylüyorlar. yabancı forumlarda da araştırdım. güncelleme ile wifi sorununda da gps sorununda da düzelme olmuş. gps de hala problem varmış ama wifi sıkıntıları nerdeyse tamamen düzelmiş. tablet i alacaklara da bi uyarı yapayım tableti aldığınız yerde açıp test edin. bazı tabletler seri numarasını görmediğinden güncelleme yapmıyor. tableti çalıştırıp seri numarasını görmüş mü bakın.

• cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar. Bir şey daha soracağım bu saatten sonra tegra 2 li tablet alınır mı acaba?
  • quote:

cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar. Bir şey daha soracağım bu saatten sonra tegra 2 li tablet alınır mı acaba?

Zaten tegra 3'lü birtane tablet var piyasada. Tegra 2'li tablet almak şuan için gayet doğal bir davranış olur :)
    Bu arada prime'ı vatanda gördüm 1196 TL ama stokta yok acaba internet mağazasına nezaman geleceğini bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrn~ -- 27 Ocak 2012; 10:25:22 >
  • izmirdeki magzada olup olmadığını bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.