Şimdi Ara

e-ticaret sitesi açmak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
8.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dağ başındaki yanından yöresinden yol geçmeyen bahçemizden topladığımız organik ürünler için bir e-ticaret sitesi açmak istiyorum.
    fakat hiçbirşey bilmiyorum.

gator sitesinin web sitesi şablonu ile birşeyler yaptım ama para birimini TL'ye çevirince bazı uyumsuzluklar çıkarabileceği izlemini verdi.

nasıl yapmalı, nereden başlamalı.

mesela şu sitede bir paket var, 500TL diyor, ama trafik vs nedir ne işe yarar bilemiyorum:
    http://www.noramedya.com/

sabahtan beri araştırıyorum, kafam kazan gibi oldu,
    nasıl yapmalı,nereden başlamalı?

yol gösterebilirseniz sevinirim.

• Özel mesaj gönderdim..
  • Kredi kartıyla ödeme olacağını varsayarak e-ticaret sistemini yönetmek uzun bir iş olduğunu söylemek isterim. Eğer ki kodlama bilginiz yok ise zorlanabilirsiniz. Bir alternatif olarak şunu sunmak isterim. Mesela düz bir html sitesi yaparsınız gitti gidiyor gibi sitelere koyduğunuz ürünlere link verirsiniz. Biraz da tasarımını güzel yaparsanız hem gitti gidiyordaki ürün sayfanızın hem de sitenizin güzel olabilir.

Tabi profesyonellik için e-ticaret sitesi şart ama yani bankalarla gidip sanal pos için anlaşmak taksit için anlaşmak, sitenizde satış olmasa bile aylık para ver sonra onu al, siteyi satın aldığınız yere her sene para ver falan falan eğer ki çok küçük bir yatırım miktarınız varsa sizi zorlayabilir. Siteyi yönetmeyi de bilmek gerekiyor tabi. Ve ayrıca tanıtımı da var bu en önemli kısmı, sistemi kurmayı herkes yapıyor şu günlerde. Satış olmadan olmaz.
  • bilgiler için teşekkürler.

GG'de satış yapmak için de sanırım fiş-fatura kesmek gerekiyor, yoksa maliye ile başınız derde girebiliyormuş.

o yüzden ilk iş şirket kurmak olacak sanırım.
    daha sonra dediğiniz gibi yapılabilir.

haklısınız, site yapılıyor da, satış olmadan olmaz.
  • gitti gidiyor da dükkan açarsan araştırmaya girebilirsin...açmadan şahıs hesabından pazarlarsan kolay kolay sıkıntı yaşamazsın..tabi miktar önemli...hal tarzında yüklü satışların olacak mı?yoksa organik ürünler minik ambalajlarda mı?

yine de e-ticaret site kuralım dersen bize mail gönder..elindeki paketin son halini ve istediğin detayları yolla..fiyatlandıralım..bir de istanbul da mısın?

emailimiz : bilgi@fulltasarim.com
  • merhaba.bende e-ticaret sitesi kurmak istedim ve cüzi bir miktarla başladım. E-ticaret sitesi olan biticaret.com(http://www.biticaret.com/default.aspx )'dan medium paket aldım. daha 2 ay bile oladı ama günlük 10 civarı telefon satıyorum. yaptıkalrı sitede gayet kullanışlı.(http://www.cepdukkan.com/). fiyatıda diğer sitelere oranla aynı özellikleri sağlamasına rağmen çok düşük. ssl sertifikasını kendisi ayarlıyo. güvenli kredi kartı modülünü kullanıyo. henüz en ufak sorunla karşılaşmadım
  • Pm gönderildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazz13

merhaba.bende e-ticaret sitesi kurmak istedim ve cüzi bir miktarla başladım. E-ticaret sitesi olan biticaret.com(http://www.biticaret.com/default.aspx )'dan medium paket aldım. daha 2 ay bile oladı ama günlük 10 civarı telefon satıyorum. yaptıkalrı sitede gayet kullanışlı.(http://www.cepdukkan.com/). fiyatıda diğer sitelere oranla aynı özellikleri sağlamasına rağmen çok düşük. ssl sertifikasını kendisi ayarlıyo. güvenli kredi kartı modülünü kullanıyo. henüz en ufak sorunla karşılaşmadım

Helal olsun valla büyük başarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu iş için tahmini ne kadar bütçe ayırmak gerekir....
  • duşunurseniz info@hybridsoftware.net e mail atınız web,mobil ve sosyal ağlar uygulaması yapıyoruz
  • ürün tedarikindeki prosedürler nelerdir..

iade/değişim koşulları, ürün talebi vs...

saat piyasasına girmeyi düşünyorum...
  • Merhaba,

Konu uzun süredir rağbet görmemiş ancak e-ticaret yapacaksanız ben kesinlikle türkiyedeki en iyi E-Ticaret yazılımını üretenwww.platinmarket.com dan ürün almanızı tafsiye ederim.

9 yıldan bu yana sektörde 2000 ni aşkın müşterisi olan PlatinMarket E-Ticaret yazılımı çok stabil çalışıyor.

ücretsiz denemk isteyenler için demo talep etmek linkini burada paylaşıyorum deneyin ve memnun kalırsanız alın....

Demo Talep Sayfası;
    http://www.platinmarket.com/demo-talep.asp?ref=PM_anasayfa_UST

• Magento ile açmaya çalış, hem ücretsiz. Sadece hosting ile domain alıcan
  • romanadamita34 R kullanıcısına yanıt
    selam,

daha önce konu açtım ama henüz cevap alamadım o yüzden size de yazıyorum,

magento nopcommerce veya cs cart benim aklıma yatıyor ancak kullanan kimseyle konusamadım.
    biraz bilgi vermeniz ve biliyorsanız bu sistemleri kullanan yerli web sitelerine ait linkleri paylaşmanız mümkün mü?
  • alican456 A kullanıcısına yanıt
    Bu işi ben yapiyorum zaten, istersen buradan bakabilirsin yaptığım sitelerewww.mobutik.com ,www.bensanabulurum.com ,www.shop.kismetbymilka.com gibi siteler, Hepsini Magento ile yaptım.

• romanadamita34 R kullanıcısına yanıt
    Selam,

Cevap için teşekkürler, özel mesaj gönderdim.
    İşler için tebrikler güzel görünüyorlar.
  • sanal pos,reklam,hazır paket ürünler,tasarım pahalıya patlar 20.000 tl olmadan girişilmemesi gereken bir iş
  • nopcommerce magento cs cart gibi yazılımlar için sanal pos reklam tasarım vs aşılabilecek aşamalar gibi görünüyor.

sanıyorum bahsettiğiniz bütçe sıfırdan bir e ticaret sistemi kurmak için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican456

nopcommerce magento cs cart gibi yazılımlar için sanal pos reklam tasarım vs aşılabilecek aşamalar gibi görünüyor.

sanıyorum bahsettiğiniz bütçe sıfırdan bir e ticaret sistemi kurmak için mi?

evet ama sıfırdan kurmazsanızda faza güven sağlayamazsınız
  • konu hakkında fazla bilgim yok o yuzden herhangi birşey iddia etmiyorum ancak aklımdakileri yazmak istiyorum

açık kodlu yazılımları farklı yerlerde bir çok kullanıcı geliştiriyor ve hataları duzelterek daha stabil bir hale getiriyor, dünyacak ünlü bir çok firma bu yazılımları kullanıyor.

sıfırdan kurulan bir sistemde ise yaşanarak öğrenilecek, zamanla düzeltilecek bir çok sorun ortaya çıkacaktır. Bunların düzeltilmesi ve sistemin stabil hale getirilmesi ise sistemi tasarlayarak geliştiren kişi tarafından yapılacağı için süre çok uzun olacaktır diye düşünüyorum, mali yükü de sizin söylediğiniz gibi çok yüksek olacaktır.

yanlış mı?

düşüncelerim yanlış olabilir, sadece aklımdakini yazarak yorumlarınızı okumak ileride hata yapma ihtimalimizi azaltmaya çalışıyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.