Şimdi Ara

Kutusuz - Crysis: Remastered

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
20.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutusuz programının ilk videosunda konuğumuz PC'lerin göz bebeği Crysis!

• güzel program

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crysis de favori fps lerim arasında nanosüit modu devrede,görünmezlik devrede :)
  • Super inceleme ama sunu diyim crysis 2 nin multiplayer'ni sevmedim hiç araç kullanma yok 1. oyunun multisi daha güzeldi v-tol fln :)
  • guzel program ama isim kotu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devamlı yeni formatlar peşinde olmak kadar üretken bir hareket olamaz, birinden biri klasik olacak, bundan emin olun, kim yaparsa yapsın ;)
  • Güzel bir program, kutusuz olarak çıkmış bir çok merak ettiğim oyun var. Crysis remastered gibi yakın zamanda çıkmış oyunların'da incelemesini yaparsanız çok iyi olur.
  • Yönettiğimiz askerin adı "nomaNd" mi? :D
  • program süper olmuş Limbo gibi küçük oyunları veya bunun gibi online satış oyunları daha yakından tanımak güzel olacak.İsmide hayet güzel.
  • cysis 2 nin yarısı bile olamaz
  • oyunu kardeşlikle mi aldınız
  • Devam videoları bekliyoruz.Güzel bir program olmuş.
  • Battlefield 1943 incelemenizide bekliyoruz :)
  • bsc olarak bizleri şaşırt maya hep devam ediyosunuz
  • Güzel program olmuş teşekkürler.
  • program çok hoşuma gitti. kısa aralıklarla devamını bekliyorum. kolay gelsin
  • İlk gördüğümde psn den hemen aldım hem crytek firmasına biraz olsun destek olmak hem de crysis oyununun konsolumda da olmasını istemem etkili oldu ve yapay zeka hariç diğer konular gayet başarılı geldi bana bug ile karşılaşmadım diyebilirim grafikler ise yeterli seviyede. Hem Crysis 2 yi hem Crysis 1 'i zevkle oynadım bitirdim. Crytek çok başarılı olmasını istediğim bir firma ve umarım hak ettiği yere ulaşır ve artık Türkiye de geçen bir oyun yapar :)
  • Vakti Zamanında programı devam edicekmi ? :)
  • çok güzel bir program olmus tebrikler BSC
    video incelemesi içinde tesekkürler....
  • İnceleme için teşekkürler gayet güzel olmuş.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.