Şimdi Ara

Mount&Blade Middle Earth Mod(Yüzüklerin Efendisi) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
57.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bn oyuna giriyom en son yükleme yerinin sonuna kadar geliyor sonra yanıt vermiyor acill lotr hayranı olarak bunu oynamam lazım yoksa delircem :D
  • Star wars modu da var. Sw severler deneyebilir. Çok oynamamistim. Sadece gordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O sorunu hallettim game boster le oluyor da şimdi asker bulamıyorum
  • güncel
  • Ben cd den yüklemiştim mb yi acaba uygun sürüm müdür ? warband için olsaymış mükemmel olurmuş.
  • arkadaşlar iron.exe tıkladıktan sora video geçince aşağı atıyor ve sora mb oyna seçeneğiyle mi giriyoruz ? yoksa hiç masa üstüne atmadan giriyor mu oyuna? bende ilki oluyor bir yanlışlık mı yapıyorum
  • Mount&Blade Warband a girerken
    RGL WARNİNG Audio system was not initialized correctly. Error Code: 62 hatası alıyorum ayrıca birçok oyunda safe mod da çalıştırmak gerekiyor ekran kartım ati 5800 güncel
    sorun ses kartıyla mı alakalı? yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşım önce ekran kartını güncelle sonra ses kartını güncelle son olarakta oyuna patch yükle çözüleceğini umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliriza_58

Arkadaşım önce ekran kartını güncelle sonra ses kartını güncelle son olarakta oyuna patch yükle çözüleceğini umarım

Ekran kartı güncel ses kartını nasıl güncelicem ?? Teşekürler :)
  • şu şekilde önce ekran kartının ismini ve modelini yaz sonunada Uptade dwonload yaz örnek
    nvidia geforce gt425 m uptade download gibi
    uptade yani güncellemeyi bul ve indir not 90 mb den aşağı olmamasına dikkat et örnek 200 mp
    sonra ses kartının adını yaz ve yine uptade download yaz ve indir örnek
    realtek audio uptade download
    son olarakta Mount Blade Warband update download yaz ve son günecellemeyi indir dikkat
    günceleme versiyonunun 1.1.5.3 olmasına dikkat et
    indirdiğin dosyaların hepsini kur
    tamamdır

• Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 75'ten fazla smile kullanılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • ben key buldum öyle girdim crack yok bildiğim kadarıyla
  • Sadece Patch yüklesende olur
  • Teşekkürler modu indirdim gayet güzel oynuyorum.Birkaç sorum olacak:
    1-Oyunda galadriel teyzeden trollerle ilgili bir görev aldım nasıl yapacam açıklamadan hiç bir şey anlamadım?
    2-Oyunda miğfer dibi kuşaması gibi tarihi savaşlar var mı ?
    3-Oyunda bir senaryo var mı ? Yaklaşık 500. güne geldim hala ne beni çağıran biri var ne de savaşa katılmamı isteyen.
    4-Son zamanlarda grubun morali envanter yiyecek dolu olduğu halde hep düşük neden ?
    5- Gandalf amca denethor hakkında birkaç şey söyleyip basıp gitti Gandalf kafayı mı yedi?
    6-Moria ya gittim tünellerine de girdim 1 saat dolaştım ama bir şey yok.Acaba tünellerin bir sonu var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süpermeninçırağı -- 11 Eylül 2012; 19:15:41 >
  • Burak trolluk disinda bu tarz etkinliklerini gormek guzel.Mobilden indiriyorum modu eve gidince zaman kaybetmeyeyim diye.Tesekkurler.

• arkadaşlar ben bunun ench modunu bulamadım lütfen full olarak uplayabilirmisiniz direk indirip girmek istiyorum yapamadım bi zhmet uplarmısın
  • Sorunlu bir mod. Gelişmeden bir şey olmaz bu moddan açıkçası.
  • Arkadaşlar Acil Yardim Oyunu indirdim Mount Blade 1.011 Enc Versiyon modu indirdim İron exeden açıyorum Oyun yükleme
    Ekranında sona yaklaşıyo tam yükleme bitecek attan şöle bi hata alıyorum (failed to get shader for windy_flora) Bu Hatayı
    Nasıl Çözücem Lütfen Yardım edin ???
  • Çok eksiği olmasına rağmen eli öpülesi bir mod

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.