Şimdi Ara

sizce en iyi ''savaş uçağı'' oyunu hangisi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir türlü istediğim gibi bi uçak oyunu bulamadım..
    ya oyunun grafikleri çok dandik oluyor, ya da oyun simülatör tadında çok zor oluyor!
    bunun ortasını bulabilen ve büyük bi zevkle uçak oyunu oynayabilen var mı?
    şididen çok teşekkür ederim yardımlarınız için....

• Selam ben eskiden EF2000 oynuyordum tam bir simulation oyunuydu. En son 2001-2002 de EUROFİGHTER TYPHOON ICE BREAKER çıktı grafikleri süper degil ama güzel sayılır. Oyun gerçekten harika. O oyunu bende kaybettim şimdi yana yana arıyorum onun zevkini hiçbir uçak simülasyonu vermiyor bence. Eger bu oyunu nasıl temin edebilecegimizi bilen varsa lütfen yardım etsin. Şimdiden teşekkürler.
  • İyi uçuş simulasyonu zor ve gerçekçi olandır. Zor olmasın diyosan zaten adam gibi oyun pek az.

Yeni uçaklar için Lock-On Modern Air Combat ı tek geçerim, grafikler harika, uçuş modelleri gerçekçi ama oyunu öğrenmek çok vakit alır.

Falcon4 de çok iyidir ama o daha zordur ve grafikleri daha eskidir.

Eski uçaklar için İl-2 serisi çok iyidir, hem basit hem de zor modları var....
  • Heroes of the pacific. Hem kolay hemde grafikleri hoştur.
  • pacific figter 2 cdli 2.dünya savaşı oyunu görüntüler bence oldukça iyi bu yüzden benim makina kastı fazla oynuyamadım
  • ya bende böyle bir oyun arıyorum.şöyle bol aksiyonlu ağda oynanabilen grafikleri güzel olan vede piyasada zorlanmadan bulabileceğimiz bir oyun ok galiba.bilen varsa böle bir oyunu imini yazsın yeter.ama yok işte yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdembey

ya bende böyle bir oyun arıyorum.şöyle bol aksiyonlu ağda oynanabilen grafikleri güzel olan vede piyasada zorlanmadan bulabileceğimiz bir oyun ok galiba.bilen varsa böle bir oyunu imini yazsın yeter.ama yok işte yok

Jetfighter 2015

Bol aksiyor ve kolay oynanır bir savaş uçağı similasyonu. Sadece Mause ile oynayabilirsin.
  • lock on gibisi var mı bea??
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasok

quote:

Orjinalden alıntı: erdembey

ya bende böyle bir oyun arıyorum.şöyle bol aksiyonlu ağda oynanabilen grafikleri güzel olan vede piyasada zorlanmadan bulabileceğimiz bir oyun ok galiba.bilen varsa böle bir oyunu imini yazsın yeter.ama yok işte yok

Jetfighter 2015

Bol aksiyor ve kolay oynanır bir savaş uçağı similasyonu. Sadece Mause ile oynayabilirsin.

sadece mauslamı oynanıyor.ne bu ateri oyunumu yoksaharbiden yaw biraz açıklarmısın şu oyunu çok merak ettim doğrusu
  • herkes farklı bir oyun yazmış..

şöyle güzel bir uçak oyunu çok tavsiye edilmişse gidip alayım diye buraya girdim baktım ama nafile
  • Yaf bütün gün uçak oyunu oynayan birisi oalrak siz benim tavsiyeme uyun. Heroes of the pacific' i alın. Ondan sonra kademe kademe IL-2 , Microsoft Flight Sim, Lock on gibi oyunları oynamaya hazır olursunuz.
  • yeni çıkan red baron isimli bi similasyon var oynayan olmudu.
  • Falcon 4.0 vardi bir zamanlar en gerçekçi uçus simülgerçekçide iyi asyonu.Gerçek f-16 pilotlari bile takdir etmisdi.ama çok olmuyo yani oynayabilmek için gerçek uçakpilotu olmak lazim bir sürü dügme falan
  • quote:

Orjinalden alıntı: sakalak

yeni çıkan red baron isimli bi similasyon var oynayan olmudu.

Onun asıl versiyonu 98 de çıkanıdır ve deli gibi oynardım zamanında.
  • 1) Lock-On (grafik mrafik herşey süper, yakında ka-50 helo sim de çıkacak, tadından yenmez)
    2) İl-2 Serisi
    3) Falcon 4 Serisi (grafiklere aldırmam derseniz)

gerisi hikaye, arcade, shoot'em up vs vs...
  • quote:

Orjinalden alıntı: airea

1) Lock-On (grafik mrafik herşey süper, yakında ka-50 helo sim de çıkacak, tadından yenmez)
    2) İl-2 Serisi
    3) Falcon 4 Serisi (grafiklere aldırmam derseniz)

gerisi hikaye, arcade, shoot'em up vs vs...
    +1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.