Şimdi Ara

fotoraflarda 2 parmak işareti ne demek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
1
Favori
128.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peace barış, huzur, savaşma seviş işaretidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMD HASTASI 044

Bugunlerde dahada populer oldu bu 2 parmak iyice sinir oldum

Normalde barış anlamına gelen güzelim işareti bebek katili köpeğin simgesi haline getirdiler. Benim tek sinir olduğum şey o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSpiRiT

Yalarınn
  • eğer avuç içi yapanın kendisini bakıyorsa peace , sana doğru bakıyorsa Victory işareteidir.

omegle kürtlere denk geldim sinirimi bozdular birde Victory işareti yapıyor 20 milyon kürt genciyiz biz diye . . .
  •  fotoraflarda 2 parmak işareti ne demek?
  • "Ne kadar havalıyım bak" demek.. Bu işareti yapan ergen gençlerin herhangi bi idoloji uğruna yapmadıkları açık. Ne demek olduklarını çoğu bilmiyor bile. Avuç içeri dönük, dışarı dönük farketmez. Onların tek derdi fotoğrafa havalı poz vermek.. Çünkü odun gibi karşıdan bakmak yerine, tam karşısından çekilen bir fotoya 45 derecelik açıdan bakıp, ellerle de havalı bi işaret yapmak hoşlarına gidiyor..
  • Benim bildiğim victory nin V si yani zafer anlamı taşıyor.
  • araya bi üçüncü almak lazım
  • Zamaninda efsane olmus ingiliz okcularinin savasta cok fazla fransiz askeri oldurmeleri sonucunda fransa rehin aldigi butun ingiliz okcularin isaret ve orta parmaklarini kesecegini duyurmus. Yinede birsonraki savasta durum degismemis ve okcular sayesinde fransizlar yenilmis. Savasin ardindan okcularin zafer ve sevinclerini belirtmek icin karsi tarafa yaptiklari harekettir. ingiliz uzun yayiyla bu iki parmak kullanilarak atis yapilir.

Dolayisiyla isaretin temel anlami zaferdir. Ve kurtlerin bu isareti yapmasi cok sacmadir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: APOTHEON

Zamaninda efsane olmus ingiliz okcularinin savasta cok fazla fransiz askeri oldurmeleri sonucunda fransa rehin aldigi butun ingiliz okcularin isaret ve orta parmaklarini kesecegini duyurmus. Yinede birsonraki savasta durum degismemis ve okcular sayesinde fransizlar yenilmis. Savasin ardindan okcularin zafer ve sevinclerini belirtmek icin karsi tarafa yaptiklari harekettir. ingiliz uzun yayiyla bu iki parmak kullanilarak atis yapilir.

Dolayisiyla isaretin temel anlami zaferdir. Ve kurtlerin bu isareti yapmasi cok sacmadir.

İngiliz uzun yayları zaten Fransızların en çok sinir olduğu silahlardan biridir. Birçok savaşta Fransız sayıca üstünlüğüne rağmen Britanya, okçuları sayesinde galip gelmiş. Bu tür uzun yayları çekmek için çok büyük kuvvet gerekir, oyunlardan falan okçular zayıftır gibi bir izlenim oluşuyor ama İngiliz uzun yayını kulağına kadar çekebilen okçuların bir çift elli kılıcı da(greatsword çok ağırdır) rahatlıkla kullanabildiği söylenir. Tama yakın gerilmiş bir İngiliz yayı Lordların pahalı kalın zırhlarını bile delip geçebildiği için zamanında çok korkuluyordu. Dolayısıyla Fransızlar ele geçirdikleri okçuları aşağılamak için önce işaret ve orta parmaklarını keser, sonra da gözlerini oyarlardı.

• merhaba arkadaşlar uzun zamandır görüyorum ama merak ediyorum ne olduğunuda sormadım kimseye , çok garip birşey son zaman modası gibi sanki facebook ta bakıyorum arkadaşlarımın resimlerine kız kısmı hep böyle 2 parmak yapmış
    biri lütfen açıklasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tassa -- 12 Kasım 2011; 23:41:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

merhaba arkadaşlar uzun zamandır görüyorum ama merak ediyorum ne olduğunuda sormadım kimseye , çok garip birşey son zaman modası gibi sanki facebook ta bakıyorum arkadaşlarımın resimlerine kız kısmı hep böyle 2 parmak yapmış
    biri lütfen açıklasın

Boyle derken ss verseydin bari
  • Hazır Ol-Rahat-Nişan Al-Ateşin sondan bir önceki adımı.
  • biri sana biri bana demek
  • :D
    ss verecektim ama kız arkadaşlarımı teşhir etmeke istemedim siz olsaydınız arkadaşlarınızın resimlerini koyarmıydınız foruma , sonra altına yalarıncılar ohyş cılar gelecek...
  • Savaş demektır Hocam
  • koyduğunuz resimlerdeki zafer işareti
    avuç işi kendilerine dönük olanda peace olmalı . teşk ederim cevapladığınız için , tırışkadan teyyareymiş
  • herkes pkk lı olmuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.