Şimdi Ara

L.A. Noire Kasma Sorunu Çözümü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
85.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doqann

Arkadaşlar Oyunda "KASMA" Sorunu Yaşayanlar Bunu Denesin:

"Rockstar Games/L.A. Noire" klasöründeki LANLauncher.exe'yi çalıştırın ve Options kısmına gelip command line kısmına aşağıda verdiğim kodu yapıştırıp OK'a basın ve Oyuna Girin...

-npd -str -nonv

Benimki böyle düzeldi.

• str Enable single threaded renderer, which may improve performance
    or compatibility on some systems.

-npd Disable the 'D3D_PUREDEVICE' flag from device creation. May help
    if you have graphics compatibility issues.

-nonv Disable Nvidia 3D support.

Oyunun readmeENG.txt de olan şeyler bunlarmış. Deneyelim belki faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 12 Kasım 2011; 22:50:32 >
  • kardeş dediğini yaptım gerçektende donmuyo artık :D ama tek sorun ekranda mouse oluyo hep sendede öyle oldumu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomtrk

str Enable single threaded renderer, which may improve performance
    or compatibility on some systems.

-npd Disable the 'D3D_PUREDEVICE' flag from device creation. May help
    if you have graphics compatibility issues.

-nonv Disable Nvidia 3D support.

Oyunun readmeENG.txt de olan şeyler bunlarmış. Deneyelim belki faydası olur.

Hocam Türkçe yama çıkar mı ?
  • yama, çabalayan insanlar olursa olur ancak yoksa turkceceviri sitesinde adamlar sadece boş zamanlarımızde yaptığımız bi aktivite diye açıklama yapmışlar ehli keyfler anlaşılan böyle bol konuşmalı ayrıntılı oyuna kaç aya tr yama çıkarabilirler tahmin edemiyom doğrusu
  • Dil dosyaları şimdilik açılamıyor.
  • Teşekkür ederim, mesajım bulunsun.
  • kasma sorunu nasıl birşeydi süreklimi kasıyordu yoksa bazen teklemeler yavaşlamalar şeklinde mi ? çünkü bende de ara ara fps düşüşleri oluyor tekleme yapıp geçiyor. eğer o sorunun çözümüyse yapayım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

kasma sorunu nasıl birşeydi süreklimi kasıyordu yoksa bazen teklemeler yavaşlamalar şeklinde mi ? çünkü bende de ara ara fps düşüşleri oluyor tekleme yapıp geçiyor. eğer o sorunun çözümüyse yapayım bende

bende bildiğin kasıyordu oyun ya mesela binadan binaya zıplicam tuşa basmama rağmen geç oluyodu donmadan dolayı, adamın teki ile kavga ederken adam tam yumruk atarken mesela korunmak tuşuna baastıgımda geç oluyodu oynanmaz derecedeydi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerissa

kardeş dediğini yaptım gerçektende donmuyo artık :D ama tek sorun ekranda mouse oluyo hep sendede öyle oldumu acaba ?

Bende de mouseda gariplik var ama rahatsız etmiyor beni.
  • bende sürekli yükleme yapar gibi duraksıyordu oyun..ram yetmiyormuş ta sanal bellekten işlem yapar gibi ama ram 3gb..

arkadaş sağolsun işe yaradı yazdığı çözdüm..çok merak edip keyfi kaçtığından oynayamıyordum..tam da vizeye çalışacakken yapılacak iş mi bu?
  • İşime yarar.
  • Oyuna bence yama gerekiyor ya. Çok kötü bir port olmuş 30 fps kilitlenmesini sadece ara sahnelerde kullanabilirlerdi eğer o kısımlarla ilgiliyse bu durum.
  • allah allah bende hiç sizdeki türden bir kasma yok gayet rahat oynuyorum
  • -npd -str -nonv Ben bunu yazdım düzelmedi,-str olanın sildim(zaten bu olunca mouse oku çıkıyor) sadece -npd - nonv yazdım düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

allah allah bende hiç sizdeki türden bir kasma yok gayet rahat oynuyorum

sistemini yazarmısın usta ama kabataslak anlıyacagımız şekilde :)
  • imzamda yazılı
  • 30 fps sınırı var deniyor , nasıl kaldırabiliriz acaba?
  • Şimdi deniyorum oyun tekrar kurduruyorsun bana eğer olmazsa

edit:bir işe yaramadı hala aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıkıldım99 -- 13 Kasım 2011; 22:41:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerissa

yama, çabalayan insanlar olursa olur ancak yoksa turkceceviri sitesinde adamlar sadece boş zamanlarımızde yaptığımız bi aktivite diye açıklama yapmışlar ehli keyfler anlaşılan böyle bol konuşmalı ayrıntılı oyuna kaç aya tr yama çıkarabilirler tahmin edemiyom doğrusu

bizim forumdakiler oyunceviri.com dalar zaten.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.