Şimdi Ara

==> Yeni Peugeot 208 Hakkında Herşey <== (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
28.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akdenizdeyim

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

quote:

Orijinalden alıntı: akdenizdeyim

quote:

Orijinalden alıntı: Cirm

207 sınıf ortalamasına göre geniş bir araç, 207 ile karşılaştırdığınızda durum nedir?

Yok kardeşim içi dar özellikle ön taraf,sadece arka diz mesafesi 207 göre geniş başka yok arka koltuklar, arka cama nerdeyse sıfır konumda gibi...

bana geyet geniş geldi.ön tarafı bence yeterince geniş.arka taraf dahada geniş.hatta arkada oturunca c sınıfı araca binmiş izlenimi alıyorsun

bana dar geldi kardeş, göreceli kavram ,boğuluyorum gibi geldi bana

bayilere düşsün de bir bakalım... gidip görmeden olmuyor zaten.

bu boğulma olayı arka camların yüksek olmamasından kaynaklı olabilir. son zamanlarda böyle birşey çıktı, ben anlamıyorum. fiesta da öyle mesela, arka kısım geniş olsa dahi pencereler küçüldükçe insan kendini daha sıkışmış hissediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgc -- 16 Ağustos 2012; 16:38:43 >

• her bayi de mevcut, kardeş bende gidip baktım da görüşlerimi dile getirdim. bulunduğun bölgedeki bayiye git mutlaka iki tane tanıtım amaçlı koyuyorlar
  • Bizimkiler 208 in access modelini almayı düşünüyor.30bin olarak belirlemişler bütçeyi ne kadar vazgeçirmye çalışsamda bunda kararlı gibiler.Daha arabayı gidip görmediler cidden arka camlar otomatik değil mi birde 1.2 modeli biraz dik bayırları cıkamazmı? Bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bY_MaSSeY

Bizimkiler 208 in access modelini almayı düşünüyor.30bin olarak belirlemişler bütçeyi ne kadar vazgeçirmye çalışsamda bunda kararlı gibiler.Daha arabayı gidip görmediler cidden arka camlar otomatik değil mi birde 1.2 modeli biraz dik bayırları cıkamazmı? Bilgilendirirseniz sevinirim

arka camlar otomatik değil.1.2vti motoru denemek lazım performansını görmek için.polo1.2 yi kullananların büyük kısmı yetersiz buluyor.ben eski kasa 1.2 clioyu gayet yeterli bulmuştum.alacaklarsa kasım ayını beklesinler
    şahsen 8 aydır bu aracı bekliyordum ama 207 den ucuz olacak denmesine rağmen en baz dizele 38000 fiyat koydukları için kesin olarak konuyu kapattım.çok güzel zamanda araç çıktı ama fiyat politikasından dolayı az satış olacağını düşünüyorum.5 ay sonra clio4 çıktığı zaman ne halt yiyecekler.şahsen clio4 ü beklemeye karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 19 Ağustos 2012; 15:32:56 >

• 207 GT Thp begendim ama sorunları nedeniyle 208e yönelmiştim ki bayan arkadaşlarımızın yarisi gibi bişey gelince ve donanımlarıyla 50 bine yaklasan düz modelleri (1,4fln ) diğer GT (150beygir) olan modeli ise tasarım ve ufak olusu gerçekten hayal kırıklığı odu ama bu sadece peugeotta değil sanırım
    207 süperdi bence 208 berbat :(
    honda civic sedan model olarak güzeldi ama şuan sıfırlar berbat
    ordan clioda aynı daha önceki kasaları daha güzelken bu kasaların böyle olusu nedir ya
    birde tüm araç firmalarının ortaklaşa mı yapıyor bunlar hepsi birbirinden çalıyor :(
  • Geçen aracı servise götürmüştüm, işler devam ederken bayi kısmına geçip ben de biraz inceledim 208'i.

Bence dıştan tasarımı pek başarılı değil.

İç mekanı genel olarak beğendim fakat benim gördüğüm en büyük problem göstergeler ve direksiyon.
    Göstergeleri direksiyonun üzerinden görecek şekilde ayar yaparsanız direksiyon kucağınıza iniyor resmen. Bacakları rahatlatmak için direksiyonu yukarı kaldırınca bu sefer de göstergeleri göremiyorsunuz, direksiyon engel oluyor.

Diğer bir problem de göstergeler oturuş pozisyonundan bayağı ileride konumlandırılmış, fakat kadranların yazıları buna göre çok küçük. Okumak biraz zor oluyor.

Bir Peugeot kullanıcısı olarak genel manada pek beğenmedim 208'i.
  • Cumartesi 207'im için ufak tefek şeyler almaya servise gittim. 208'leri görünce benimde bazı arkadaşlar gibi inceleme fırsatım oldu.

Bayide olan standart modellerin ikisinide baktım.1.2 benzinli oaln boş model de arka camların otomatiğini bir kenara bırakın aynalar bile elle ayarlanıyor.
    Gözlerime inanamadım,tekrar baktım yine inanamadım. En sonunda satıcı bayan maalesef böyle deyince kendime geldim.
    benimde 207'de şuan da kullandığım 1.6 hdi modeli sadece allure donanımında var ve fiyat 49400tl dedi.
    207'den tek artısı daha yeni iç ve dış dizayn (ama daha dar).Motor aynı,şanzıman aynı, yürür aksam aynı, şase aynı..

Bu paralara alınmasını tavsiye etmem.
  • bence şuan tek alınabilecek modeli 1.2 acsess.diğerleri çok para gerçekten
  • 1.2 benzinli modeli baya ilgimi çekti 3silindir oluşu herşeyiyle süper fakat giriş paketinde araç resmen bomboş.2013model bi araçta arka camlar otomatik olmazmı arkadaş! Ayrıca giriş paketini aldığımızda jantları değiştiremiyoruz,multimedia ekran koyamıyoruz.Bunlar için bir üst modeli almamız gerekiyor oda fiyatı iyice yukarı çıkartıyor..onun dışında aracın görseline bayıldım.kim ne derse desin 1.2benzinli şehir içi-dışı olsun yakıt tüketimi için çok iyi olacaktır.ayrıca 3silindirin sesindende bahsedilmiş bir videoda, çok hoş geldi kulağıma.Bugün peugeot dan aradılar (daha önce form doldurmuştum) bayiye formumu ilettiler bayinin bana dönmesini bekliyorum.Test sürüşü yapabilirsem eğer (1.2 yi merak ediyorum) paylaşırım
  • nerde eski agresif özgün peugeot tasarımları nerde 208 508 . cık tırt bızzt ve zırtt.
  • İzmir fuarına ünallar yeni 208'i getirmişler siyah renk ve ekranlıydı. Gidecek olanlar inceleyebilirler.
  • en sonunda direksiyon tasarlamayı becerebilmişler
  • bugün 208 1.4 dizel otomatik ile teste çıktım genel olarak izlenimlerim performans olarak yeterli ancak iç donanımı vede plastik kalitesi bana göre bu fiyatları hak edecek bi araç değil bence 207 'nin plastik kalitesi vede oturduğunuz zaman dolgunluk 208 'e göre daha iyi çok boş gibi sanki içi orta donanım paketine sahip araçla testimi gerçekleştirdim tabi bu benim görüşüm karalamak filan değil amacım 45bin lira idi test aracının fiyatı !! değer mi bu fiyata bence kesinlikle değmez 207 daha iyi veya 2.el 2011 model 407 almak çok çok mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan...

bugün 208 1.4 dizel otomatik ile teste çıktım genel olarak izlenimlerim performans olarak yeterli ancak iç donanımı vede plastik kalitesi bana göre bu fiyatları hak edecek bi araç değil bence 207 'nin plastik kalitesi vede oturduğunuz zaman dolgunluk 208 'e göre daha iyi çok boş gibi sanki içi orta donanım paketine sahip araçla testimi gerçekleştirdim tabi bu benim görüşüm karalamak filan değil amacım 45bin lira idi test aracının fiyatı !! değer mi bu fiyata bence kesinlikle değmez 207 daha iyi veya 2.el 2011 model 407 almak çok çok mantıklı

+1
    http://forum.donanimhaber.com/m_65956829/mpage_1/f_/key_//tm.htm

• 1.2 motorları 3 silindirmi?
  • Paranıza yazık olur ....
  • Düşük hacimli motorlar, eğer 4 kişi binecekse,emin olun 1.6 motorlu araçlardan daha fazla yakıyor..
  • " i20 1,25 kullanıcısı olarak " kesinlikle katılmıyorum..

(silindir başına 2 valf kullanılan eski teknoloji motorlar çok yakar, az kaçar, o ayrı mesele)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehhalil -- 22 Eylül 2012; 18:16:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by.adem

1.2 motorları 3 silindirmi?

evet 3 silindirli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehhalil

quote:

Orijinalden alıntı: by.adem

1.2 motorları 3 silindirmi?

evet 3 silindirli

o zaman desene 1.2 leri fısss
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.