Şimdi Ara

Skyrim'de Ejderhaya Binen At Var !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
7.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Hatasız kul da olmaz, oyun da ! Hem oyun siteleri hem de oyuncular tarafından büyük övgüler alan The Elder Scrolls efsanesinin son oyunu Skyrim'den eğlenceli bir bug geliyor karşınıza. Öyle uzun uzadıya anlatarak keyfinizi kaçıracak değilim, kendiniz şahit olun :)

• Ata binen ejdarha da görsem soğumam bu oyundan :D
  • Aslında bug sayılmaz bu çünkü ejderha atın altında oluşuyor ve haliyle at bir süre ejderhanın üzerinde kalıyor. Hatta bu, fizik motorunun başarısını gösterir bence...
  • Eğlenceli bir bug olmuş, rahatsız etmiyor bence.
  • olur böle hatalar bölüm sonu canavarı yakalar
  • en azından ejderha ata binmiyo :D
  • Sen bana binersen bende ona binerim hesabı :)
  • Oyun harika, buglar bile çürütemez !
    Şaka bir yana komik gerçekten ama atın habersiz tavrı bütünleyici etken :D
  • en sonunda bende binecem ejderhaya başım dertte şu hayvanlarla sözde görevler dışında rastgele nadir rastlarsınız falan diyolardı daha 7 lvl olacam 6 ejderha öldürdüm :D
  • Bu kadar geniş çaplı bir oyunda böyle ufak tefek buglar olacak doğal olarak.
  • Bundan daha komik olan birşey var buna bug denir mi bilmiyorum ama bakın evde insanların kafasına kazanı geçirip nasıl eşya çalınıyor :D

http://www.youtube.com/watch?v=rt5aUdijAN8&list=FLbGbk9zITQUBH0t-S5nfXtw&index=1&feature=plpp_video
  • hayatın kuralı bu biri birine binecek illaki :D
  • Binen binene
  • atını ......koyboyda var :):)
  • bende bi bug oldu devin eteği açıldı oyunu ışık hızıyla sildim ve kendimi dolaba kapattım...dolaptan yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PpqPointer

bende bi bug oldu devin eteği açıldı oyunu ışık hızıyla sildim ve kendimi dolaba kapattım...dolaptan yazıyorum

Eteğin altındaki detayları da yapmamışlardır umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PpqPointer

bende bi bug oldu devin eteği açıldı oyunu ışık hızıyla sildim ve kendimi dolaba kapattım...dolaptan yazıyorum

ahahahahaha
  • Çok güzel bi bug xD 2 kez bindi bide :D
  • Bravo Bethesda!
  • atın intikamı haftaya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.