Şimdi Ara

AYAK tavsiyesi - ARKA HOPARLÖRLER İÇİN - ACiL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

JBL SCS 200.5 5.1 hoparlorlerimin Arkadaki ikisi için uygun ayak İstanbuldan veya İnternetten nerden bulabilirim?
    hepsi buradada bile var ama bu speakerlara uygun mu değil mi nasıl anlarım?

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Ev-sinemasi-amplifikatoru/HARMAN-KARDON/CINESOUND-200-BK-p-57169-c-51.htm

• upp,.,.,.
  • @gimmeluck, hop ayakları istanbuldaaki elektronik marketlerde bolca var,ümraniye media marktta görmüştüm diğerlerindede.
    zira hop lerin küçük, o sebeple bunlara uygun ayaklar bolca bulunur.hop büyük olsa idi sıkıntı olurdu zira onlara göre ayak bulmak
    zor hakikaten.ama internet yerine gidip görüp kontrol ederek almanda fayda var.zira ayak uymazsa değişim işi sıkıntı olabilir.

yaw bu arada imzandaki fotoğraf makinalarının hepsini kullanıyormusun? eğer tz7 yi kullanmıyorsan haberim olsun,arayıp duruyorum
    zira
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

@gimmeluck, hop ayakları istanbuldaaki elektronik marketlerde bolca var,ümraniye media marktta görmüştüm diğerlerindede.
    zira hop lerin küçük, o sebeple bunlara uygun ayaklar bolca bulunur.hop büyük olsa idi sıkıntı olurdu zira onlara göre ayak bulmak
    zor hakikaten.ama internet yerine gidip görüp kontrol ederek almanda fayda var.zira ayak uymazsa değişim işi sıkıntı olabilir.

yaw bu arada imzandaki fotoğraf makinalarının hepsini kullanıyormusun? eğer tz7 yi kullanmıyorsan haberim olsun,arayıp duruyorum
    zira

e hoparlorlerden birini alıp da oraya mı gitmem lazım? uygunlugunu nasıl anlarım?
    daha ayak gormedım henuz sımdıye kadar da ))) ayak derken duvara monte mantıgında degıl üstünde duracak sekılde bir ayak degıl mi bu? o zaman benım hoparlorlerın alt tarafının yapısı onemlı mi, yani ynaımda mı goturmem lazım

evet foto maklarını kullandım veya kullanıyorum.
    TZ7 fiyatına göre manyak bir makınaydı , onu moscovada metroda unuttum birgun, kayboldu yani, :))

yerine samsung wb almıstım

• tamerege'nin de dediği gibi Media Mark'ta seninkine uyabilecek 2 veya 3 değişik ayak var. Ben bendekiler büyük tip ve uygunları çok pahalı olduğundan, bauhaus'tan masa tarzı ayak alıp monte etmiştim. En mantıklısı surroundalardan birini yanına alıp denemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar1968

tamerege'nin de dediği gibi Media Mark'ta seninkine uyabilecek 2 veya 3 değişik ayak var. Ben bendekiler büyük tip ve uygunları çok pahalı olduğundan, bauhaus'tan masa tarzı ayak alıp monte etmiştim. En mantıklısı surroundalardan birini yanına alıp denemen.

tesekkurler, denerim, hangi mediamarkta daha cok secenek olur acaba, bakirkoydeyim ben. ona gore gidiyim.
    (aslinda su an otobustteyim mugla- istsanbul

bu arada hep acilen soruyorum cunku kardesim anlamaz bu islerden hic , ben anliycam da tv nin ses sistemi onun evinde ben orda degilim ve 1-2 gunlugune geliyorum bazen , 46c750 yi de deneyemedim daha gidince bakicam ))

• eger zmnim olmazsa bu netten alabilir myiim? ama o zmn da uyum lu olup olmadigini n erden bilice mtabi, bi standarti var midir bunun?

mesela bu olur mu
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ultimate-hoparlor-ayagi-spg-100black/productDetails.aspx?productId=evultimatespg100&categoryId=17290
  • ben o ayaklardan ümraniye MM de görmüştüm ama diğer tekno marketlerde darty, vatan v.s. de rahatlıkla bulursun.
    ama internetten değil gidip gözle görüp alman faydalı.zira seninki gibi hop lerin ayak bağlantı yerleri arka tarafındadır.
    uyup uymadığına bakman gerekir,birde bu ayakların bir kısmı sabit uzunlukta bir kısmınında uzunluğu ayarlanabiliyor.
    ayarlanabilir olması avantaj,özellikle surraund hop lerin en az kulak hizası yada 10-15 cm daha yukarıda olması tavsiye
    edilir.ayar yapılabilmesi bu açıdan önemli

bu arada tz7 yede üzüldüm doğrusu
  • http://www.hepsiburada.com/liste/hoparlor-ayaklari-askilari/department.aspx?categoryId=17290

buradaki ayaklar olabilir gibi duruyor.ama internetten alırsan ve olmazsa sıkıntı olabilir.bu ayakları bir mağazada görsen çok iyi olurdu..
    özelliklede bu model;

http://www.hepsiburada.com/Liste/sonorous-sp-300-b-blk-hoparlor-ayaklari/productDetails.aspx?productId=evsonosp300bblk&categoryId=17290

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 14 Kasım 2011; 12:13:17 >

• quote:

http://www.hepsiburada.com/liste/hoparlor-ayaklari-askilari/department.aspx?categoryId=17290

buradaki ayaklar olabilir gibi duruyor.ama internetten alırsan ve olmazsa sıkıntı olabilir.bu ayakları bir mağazada görsen çok iyi olurdu..
    özelliklede bu model;

http://www.hepsiburada.com/Liste/sonorous-sp-300-b-blk-hoparlor-ayaklari/productDetails.aspx?productId=evsonosp300bblk&categoryId=17290

evet hocam ya, galiba risk alıp bunalrdan birini mi alıcam ne,
    besiktas MM, bakırkoy darty bi kjaç yere baktım hiçbirinde ayak yoktu :/

• quote:

http://www.hepsiburada.com/liste/hoparlor-ayaklari-askilari/department.aspx?categoryId=17290

özelliklede bu model;

bU AYAKLARI BEN DE TAVSİYE EDERİM...

• belki de 2. sini almalıyım her model markaya uyumlu demiş.

veya telefona sarılıp MM leri tek tek arıyı mbakalım, yoksa gidip de Sıfır secenek gormek de kötü.
    dartyleri de mi arasam acaba? veya mmden baska nereleri arasam istanbuldaki, var mı diye?
  • sen en iyisi hafta sonu ne kadar bildiğin mağaza varsa dolaş.olmadı artık yapacak bir şey kalmayacağı için mecburen
    internetten sipariş verirsin.
  • quote:

sen en iyisi hafta sonu ne kadar bildiğin mağaza varsa dolaş.olmadı artık yapacak bir şey kalmayacağı için mecburen
    internetten sipariş verirsin.

bugun dolastım :))
    gunesli MMde teshir urunu olan SONOROUS SP300 için 60 ytl dediler.

sonRA AYNI URUNU meRTER mmDE kutusunda 50 ytl ye aldım :)))
    hem de teshirde JBL200.5 e takılıydı ustunde benim model :))
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Merhaba. JBL 200.5 hoparlörlerim var ve arka ayak arıyorum. Tavsiyeniz üzerine SONOROUS SP300 aldım. Teknosa dan geldi. Ancak bağlantı uçları çok farklı, bugün iade ediyorum. Acaba sizdeki ürünün hoparlör arkası bağlantıları nasıl ? Resim ekleyebilir misiniz ?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samiaksoy

Merhaba. JBL 200.5 hoparlörlerim var ve arka ayak arıyorum. Tavsiyeniz üzerine SONOROUS SP300 aldım. Teknosa dan geldi. Ancak bağlantı uçları çok farklı, bugün iade ediyorum. Acaba sizdeki ürünün hoparlör arkası bağlantıları nasıl ? Resim ekleyebilir misiniz ?

Teşekkürler.

hocam selam,

kardesime almıstım ayakları,
    istandulda kardesim, 2 ay önce ayakları hoparlorden cıkardık, yeni taşındıgı evde sehpalarda duruyor.

o sayede biraz hatırlıyorum , yoksa 3 yıl oncesini hiç hatırlamam. )))

tam olarak uyumlu degildi ama Buyuk topuzlu vidalı parça sayesinde rahatlıkla oturmustu.
    sizin kutuda o yok mu acaba? uzun ve siyah buyuk topuzlu , gobekten onu vidalamıştım elle hem de,
  • quote:

@gimmeluck, hop ayakları istanbuldaaki elektronik marketlerde bolca var,ümraniye media marktta görmüştüm diğerlerindede.

zira

Ustad castle knight 2 icin nerden ayak bulabilirim bayagi iri cihazlar cogunlukla sonorous sp100 ler var. Gerci onlari technics raf tipi hoparlorumde kullaniyorum ama pek memnun degilim castle icin kucuk kaliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: headbanger6

quote:

zira

Ustad castle knight 2 icin nerden ayak bulabilirim bayagi iri cihazlar cogunlukla sonorous sp100 ler var. Gerci onlari technics raf tipi hoparlorumde kullaniyorum ama pek memnun degilim castle icin kucuk kaliyor

dostum epeydir bu mevzu ile ilgilenmedim. şu aralar nerelerde vardır bilmiyorum açıkçası

• Headbanger6 selam,

Bende de Castle knight 2 hoparlör var uzun uğraşlar sonucu ayak buldum çünkü CK lere her ayak olmaz okkalı hoparlörler. Hem hesaplı hemde bana göre çok şık
    isterseniz sizde bir inceleyin sitede ölçüler de mevcut.
    Ürün çok kaliteli ve parasına göre harika.

http://www.achill.com.tr/SPK60.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgk07

Headbanger6 selam,

Bende de Castle knight 2 hoparlör var uzun uğraşlar sonucu ayak buldum çünkü CK lere her ayak olmaz okkalı hoparlörler. Hem hesaplı hemde bana göre çok şık
    isterseniz sizde bir inceleyin sitede ölçüler de mevcut.
    Ürün çok kaliteli ve parasına göre harika.

http://www.achill.com.tr/SPK60.html

Fiyat neydi hocam bu ayakta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.