Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
Giriş
    forumda satısa koysan 100 TL veren cıkmazdı..
  • pdateknolojiden simex marka batarya aldım orijinalinden daha iyi çıktı.. telefonu babama verdim.. üstünden geçen s3 - note 2 - note 3 yok ama bu hala duruyor
  • mayıs 2012 de almıştım, hala kullanıyorum...
    2 kez batarya değiştirdim sadece, valla bırakmak istiyorum bu telefonu ama bırakamıyorum.. garip bir durum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

pdateknolojiden simex marka batarya aldım orijinalinden daha iyi çıktı.. telefonu babama verdim.. üstünden geçen s3 - note 2 - note 3 yok ama bu hala duruyor

Baska batarya önerisi olan var mı? Simex iyiyse 22 liraya alicam. Yoksa orjinal arastiriyorum.

Yeni aldigim Sony M5 i thh yoluyla iade ettikten sonra abimin eski telefonu olan (çileli telefon) wonder i kullanayim dedim. Abim enson telefona çakma bir pil almis.(Pilin adı SANSUN) Ancak internete baglanip kullaninca sadece 1 saat dayaniyor. Pili iyi dayansa cynogenmod 10.1 ile kullanilabilir bi telefon (ama yedek olarak)

Not: Pil sorunu rom yuzunden de kaynaklanabilir. (Rom root islerinden az buçuk anlamama rağmen) ne yaptiysam baska bir rom a geciremedim telefonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukez Y kullanıcısına yanıt
    [DHVideo=]

• Arkadaşlar, Telefonum kendine kendine kapanıp açılıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • Dyo D kullanıcısına yanıt
    Daha açıklayıcı olman lazım ama youtube'da telefonu açma videoları var. Onlarla aç, alüminyum folyo ile açma kapama tuşunun orasının, içinin nazikçe şöyle bir tozunu al. Geçmezse rom değiştir veya orijinal (stock) romu at. Ya da sırayı değiştirebilirsin.

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Telefoncuya götürdüm program atılırsa düzelir dedi ona yönlendirdi. Oda programla alakalı değil swişh arızası deyip geri yolladı telefoncuya bıraktım yarına halledecek inşallah.
  • Arkadaşlar, bir tanıdığım düşük bütçeli telefon alacak. 350 lira bütçesi var. İkinci el araştırdı ama temiz cihaz bulamadı. Zaten telefondan pek beklentisi yok.

Görüşme yapacak, müzik dinleme, WhatsApp falan yani.

Ben de internette şunu buldum:

urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-wonder-i8150-android-cep-telefonu-P100346737?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

İş görür mü? Dediğim gibi yoğun kullanmayacak.
  • whats up belki de face cok kasar
    Ayrıca bunlar oldu mu nete girmek istersin ara sıra
    bence alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

whats up belki de face cok kasar
    Ayrıca bunlar oldu mu nete girmek istersin ara sıra
    bence alınmaz

Bütçesi bu kadar arkadaşın, idareten alıyor zaten.
  • Skyress10 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi bu saatten sonra kesmez telefon face vs (zamanında romla ancaydı ki şimdi daha yüksek android sürümü ister şarjı içer vs)

Madem idareten, sadece camı kırıldı diye bırakılan telefonlar oluyor. Varsa tanıdık yer onlardan alıversin öyle bir şey. Yoksa s3 s4 miniler falan bulunabilir bu fiyatlara hiç olmadı.

• Arkadaşlar elimde wonder var çekmecede duruyordu bir CM atıp babama vereyim diyorum.

Ancak windows 10'da fastboot modunda pc ye bağlayamadım cihaz arızalı diyor.
    Ancak normal olarak bağlanabiliyorum telefon açıkken bu problemi yaşayan oldu mu aranızda ?
  • 
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.