Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ststurk

WONDER İ8150 SAHİBİYİM 5 mp. de cekilen vidyolarin sesi bozuk cikiyor hicbirsey anlasilmiyor cok lanet bir telefon almisim cekilen vidiyoda sesi bozuksa ne işe yarar bu tel. bu paralari bosa vermisim siz siz olun asla bulasmayin. gerekirse istek uzerine bu tel.le cektigim bozuk sesli videolari youtuba atip izletebilirim buda kaniti olur

Telefonu yetkili servise götürmenizi tavsiye ederim. Telefon gayet güzel ses çıkarıyor, kamera kaliteside ortalama bir kullanıcı için gayet yeterli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Colibri. -- 23 Ekim 2012; 23:39:50 >
  • telefona kayıtlı olan gmail adresini nasıl kaldırabilirim acil yardım
    http://resim.donanimhaber.com/m_67247579/mpage_1/f_/key_//tm.htm#67247579
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TEKSAS-

telefona kayıtlı olan gmail adresini nasıl kaldırabilirim acil yardım
    http://resim.donanimhaber.com/m_67247579/mpage_1/f_/key_//tm.htm#67247579

reseetle telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

WONDER İ8150 SAHİBİYİM 5 mp. de cekilen vidyolarin sesi bozuk cikiyor hicbirsey anlasilmiyor cok lanet bir telefon almisim cekilen vidiyoda sesi bozuksa ne işe yarar bu tel. bu paralari bosa vermisim siz siz olun asla bulasmayin. gerekirse istek uzerine bu tel.le cektigim bozuk sesli videolari youtuba atip izletebilirim buda kaniti olur

KARDEŞİM SANA BOZUK TELEFON GELMİŞ BİZİM TELEFONLARDA BÖYLE BİR SORUN YOK BU TELEFONU ALDIGIM GÜNE ŞÜKÜRLER OLSUN NFL PRO 2013 OYUNUNU KASMADAN OYNUYORUM S2 İLE ADAM KASIYOR DİYE YORUM YAZMIŞ ARTI BİR SÜRÜ OYUNU KASMADAN OYNUYORUM SATACAKTIM SIRF BU KADAR İYİ PERFORMANS VERİYOR DİYE SATMAKTAN VAZGEÇTİM ONUN YERİNE NEXUS 7 ALIP JELY BEAN TADINI ORDAN ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORUM.

arkadaslardan biri hafıza kartını class 10 ile değiştirip öyle denememi istedi birde onu deneyip olmassa aldıgım yere götürürüm teli bu tellerin bir bozuğu birde sağlamımı üretiliyo anlamadımki şimdi dandik firma ozaman samsung aklıma o geliyo

• arkadaslar rom yuklerken yarıda kaldı. bi dosyayı atmayı unuttugumu geç anladım. telefon suan açılmıyor. bilgisayarada baglanmıyor. Samsung galaxy w yazısında kalıyor. İnternette arastırdım ama kayda deger bişeyler bulamadım. Garantiye vericem rom atarken bozuldugunu anlarlar mı ? Yani kullanıcı hatası oldugunu anlarlar mı ?

Şimdi odini denedim odini görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.McManaman -- 24 Ekim 2012; 18:32:59 >
  • quote:

quote:

KARDEŞİM SANA BOZUK TELEFON GELMİŞ BİZİM TELEFONLARDA BÖYLE BİR SORUN YOK BU TELEFONU ALDIGIM GÜNE ŞÜKÜRLER OLSUN NFL PRO 2013 OYUNUNU KASMADAN OYNUYORUM S2 İLE ADAM KASIYOR DİYE YORUM YAZMIŞ ARTI BİR SÜRÜ OYUNU KASMADAN OYNUYORUM SATACAKTIM SIRF BU KADAR İYİ PERFORMANS VERİYOR DİYE SATMAKTAN VAZGEÇTİM ONUN YERİNE NEXUS 7 ALIP JELY BEAN TADINI ORDAN ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORUM.

Hocam jetpack joyride bile kasıyor bende..Nasıl oynuyorsunuz siz?

• quote:

Orijinalden alıntı: OneMinuteTR

Undervolting kerneli nerden bulabilirim? aradım aradım bulamadım buarada ertan07 benim sorularımı görmezden geliyorsun sanırım

xda-developers'a bakabilirsin, ihtiyacına göre birşeyler çıkabilir. Genelde overclock kernellerde beraber geliyor.

Ya da setcpu kullanarak, işlemcini biraz kısıtlayabilirsin. Ben 1ghz'de kullanıyorum maksimum, hiç sıkıntı çıkarmıyor. Şarjım da aynı kullanımla yarım gün daha fazla gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

quote:

quote:

Dediğin oyunu yükledim güzel bi oyuna benziyor 4-5 dk oynadım en ufak hiç bir kasılma olmadı ben root yaptım başka da bişey yapmadım telefonun ramı normalde 230-250 arasında deilse o telefonda bi sorun vardır tabi rootlu olanlara diyorum benim dün nfl pro 2013 vardı uygulamayı kapatıyorum ama arkadan bişeyler kasıyor.Ramı bosaltıyorum bi sn ye sonra 270 lere tekrar cıkıyor dedim bi sorun var nfl pro arkada calısmaya devam ediyormus normalde gözükmüyor çok begenmediğim için kaldırdım ölelikle 220 lere düştü ama en ufak kasmadan oynadım tabi zamanı uzun tutarsan bi yarım saat oynarsan kasmaya baslar belkide ekstra bişey yapmadım kullandıgım launcherlar belli 360,ftl,launcher pro bunları kullanıyorum ilk telefonu aldıgımda çok canımı sıkıyodu kasmalar bi reset attım kasmalar gitti videolarıda var sonra root-rom işlerine girdim tekrar dan stock rom a döndüm bi daha telefon kasma nedir bilmiyor oyunlarda akıyo resmen çok üst oyunları kurmadım kasmadan oynadıgım oyunlar asphal6-temple run-lets golf!3-jetpack joyrıde-riptide gp-shadowgon- aklıma gelen bunlar bunlarda kasma yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

quote:

quote:

Dediğin oyunu yükledim güzel bi oyuna benziyor 4-5 dk oynadım en ufak hiç bir kasılma olmadı ben root yaptım başka da bişey yapmadım telefonun ramı normalde 230-250 arasında deilse o telefonda bi sorun vardır tabi rootlu olanlara diyorum benim dün nfl pro 2013 vardı uygulamayı kapatıyorum ama arkadan bişeyler kasıyor.Ramı bosaltıyorum bi sn ye sonra 270 lere tekrar cıkıyor dedim bi sorun var nfl pro arkada calısmaya devam ediyormus normalde gözükmüyor çok begenmediğim için kaldırdım ölelikle 220 lere düştü ama en ufak kasmadan oynadım tabi zamanı uzun tutarsan bi yarım saat oynarsan kasmaya baslar belkide ekstra bişey yapmadım kullandıgım launcherlar belli 360,ftl,launcher pro bunları kullanıyorum ilk telefonu aldıgımda çok canımı sıkıyodu kasmalar bi reset attım kasmalar gitti videolarıda var sonra root-rom işlerine girdim tekrar dan stock rom a döndüm bi daha telefon kasma nedir bilmiyor oyunlarda akıyo resmen çok üst oyunları kurmadım kasmadan oynadıgım oyunlar asphal6-temple run-lets golf!3-jetpack joyrıde-riptide gp-shadowgon- aklıma gelen bunlar bunlarda kasma yok.

Bende hepsi kasıyor bu dediklerinin hocam. Root yapmam lazım sanırım artık benimde.. Bu root olayında bilgiler tamamen siliniyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: S.McManaman

arkadaslar rom yuklerken yarıda kaldı. bi dosyayı atmayı unuttugumu geç anladım. telefon suan açılmıyor. bilgisayarada baglanmıyor. Samsung galaxy w yazısında kalıyor. İnternette arastırdım ama kayda deger bişeyler bulamadım. Garantiye vericem rom atarken bozuldugunu anlarlar mı ? Yani kullanıcı hatası oldugunu anlarlar mı ?

Şimdi odini denedim odini görüyor

rom yuklerken yarıda kalacak tabi,neden bir dunya insan bu işler ile ugrasmıyor telefonlarını kutusundan çıktığı gibi kullanıyor sanıyorsun yada neden telefonu satan adamlar senın yaptıgın seyı yapıp da telefonu öyle satmıyor.

sıkıntılı işler bunlar,o toplara girmemek lazım.
  • Arkadaslar ben bu telefona bayram munasebetiyle bir yenileme cekmek istiyorum ama:
    1-telefonun kendisine format nasil atabilirim?
    2-root&rom atmami onerir misiniz? Telefonun su anki halinden memnunum
    3-eger at derseniz onu nasil yapacagim?

Lutfen karsinizda 10 yainda cocuk varmis gibi anlatin zira cahilim bu konularda. ve son olarak herkese iyi bayramlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bayramlar DH halkı,
    Ya beyler gecen gün benim telefonun ekranı kırdım nasil kırdığımı hiç sormayın acaba ben bu telefonum ekranını tahmini olarak ne kadara yaptırırım birde bu superuseri nasil kaldırabilirim ben ya beceremedim bı türlü.

• Telefonum download moda geçmiyor. Samsung yazısı geldiği zaman kendini kapatıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Biraz araştırdım JIG gibi birşeyle çözülüyormuş. Daha basit bi çözümü yok mu? Telefonu stock rom yükledikten sonra oluştu bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsan-k

İyi bayramlar DH halkı,
    Ya beyler gecen gün benim telefonun ekranı kırdım nasil kırdığımı hiç sormayın acaba ben bu telefonum ekranını tahmini olarak ne kadara yaptırırım birde bu superuseri nasil kaldırabilirim ben ya beceremedim bı türlü.

Ekran ne kadar bilmiyorum hocam yardımcı olamam. Süper user ise unroot yapman lazım. Root yapar gibi unroot dosyasını yükleme yapıyorsun oldu bitti tamamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Arkadaslar ben bu telefona bayram munasebetiyle bir yenileme cekmek istiyorum ama:

Lutfen karsinizda 10 yainda cocuk varmis gibi anlatin zira cahilim bu konularda. ve son olarak herkese iyi bayramlar

Formattan kastim galiba recovery mod acmakmis, ya da ben oyle anladim. Yok mu peki yardimci olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ProgreSsive aTTacK

Telefonum download moda geçmiyor. Samsung yazısı geldiği zaman kendini kapatıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Biraz araştırdım JIG gibi birşeyle çözülüyormuş. Daha basit bi çözümü yok mu? Telefonu stock rom yükledikten sonra oluştu bu durum.

Samsung yazısını gördükten sonra açma/kapama tuşunu bırakırsan, download moda geçmesi lazım... Şayet JIG ile çözebiliyorsan şanslısın...

Dediklerime rağmen açılmıyorsa download mod, Soft Brick olmuş demektir. Ya JIG ile yeniden yazılım atacaksın, ya da anlayan bir telefoncu da yaptıracaksın...
  • quote:

quote:

Arkadaslar ben bu telefona bayram munasebetiyle bir yenileme cekmek istiyorum ama:

Formattan kastim galiba recovery mod acmakmis, ya da ben oyle anladim. Yok mu peki yardimci olacak

Sanırım ŞURADAKİ konu sana yardımcı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addictive -- 25 Ekim 2012; 15:30:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ihsan-k

İyi bayramlar DH halkı,

Ekrandan kastınız dış cam mı yoksa iç ekran mı?

BURADAKİ videoya bakarak ve parçaları ebay ya da telefon parçası satan bir yerlerden temin ederek bu işi kendiniz yapabilir, ya da bir telefoncuda yaptırabilirsiniz. Elbette servis imkanınızda var...

Telefoncuda 80-110TL arası, serviste 200-250TL arası diye tahmin ediyorum. (LCD ekranın kırıldığını varsayarak konuşuyorum.)

Sadece dış camsa biraz daha uygun fiyatlı olabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: addictive

quote:

quote:

Sanırım ŞURADAKİ konu sana yardımcı olabilir.

Link yonlendirmiyor (isim yerine **** cikiyor) ama anladigim kadariyla bu bir rom sayfasi, bana ondan ziyade bunlarin nasil yapilacagi lazim

• quote:

Orjinal mesajdan tekrar deneyin, olmazsa PM'den cevap vereyim...
  • 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.