Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakan456

quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaceylan

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaceylan

arkadaşlar 2 gün önce lg 32lm660s tv aldım.bilgisayarımı wifiden bağladım tv ye ama ne yaptıysam samsung galaxy w telefonumu bağlayamadım.birkaç program denedim görmedi tv telefonu.bu konuda bilgisi olan,yardım edebilecek kimse varmı acaba?
    bu arada tv çok güzel.3d,smart tv,dahili uydu alıcısı ve bir srü güzel özelliği var.almak isteyenlere tavsiye ederim.

all shareyi kullanıyorsunuz değil mi? ama bizim tv de direk wi-fi alıcı var belki ondan sorun çıkarmıyorda olabilir.. samsung markası..

sabah namazdan sonra aklıma gelmişti o, sonradan unutmuşum
    ben custom rom kullandığım için all share yüklü değil.onu marketten yükleyecektim.bir deneyeyim olacakmı bakalım.ama telefon samsung tv lg.uyuşma sorunu olmazsa olur gibi.birde ben all share i samsung cihazlar arası biliyordum.
    yardımın için teşekkür ederim.

allshare yalnızca samsung tvlerde olur bende var sorunsuz kullanıyorum markette lg için var bi bak istersen

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clipcomm.WiFiRemocon&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5jbGlwY29tbS5XaUZpUmVtb2NvbiJd

arkadaş medya paylaşımı için sormuştu.. uzaktan kumanda olaraksa evet dediğin program lg tv leri kontrol ediyor

tamam zaten ben tam link vermedim orda lg ile ilgili vardı öle baksın diye link verdim.

• soundhound diye bir uygulama mevcut ,calan sarkının ne oldugunu buluyor,karıstırılırsa baska ozellıklerı de olabılır

stock'la rootla işi olmayanlara konuyu oldurmeyelım
  • Merhaba arkadaşlar telefonu yeni aldım şarj durumunuz nedir acaba ? Benim sabah işe giderken full dolu oluyor en fazla 15-20 dk telefon görüşmesi yapıyorum akşam 9-10 gibi bitmiş oluyor. Bir problem mi var yoksa normal mi bu süre ? Birde ilk aldığım gün hemen güncelleme yaptım eski yani orijinal sürüme geri nasıl dönebilirim bu yüzden olabilir belki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahely

Merhaba arkadaşlar telefonu yeni aldım şarj durumunuz nedir acaba ? Benim sabah işe giderken full dolu oluyor en fazla 15-20 dk telefon görüşmesi yapıyorum akşam 9-10 gibi bitmiş oluyor. Bir problem mi var yoksa normal mi bu süre ? Birde ilk aldığım gün hemen güncelleme yaptım eski yani orijinal sürüme geri nasıl dönebilirim bu yüzden olabilir belki..

Akıllı telefonların genel sorunu bu merak etme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mottoban

Selam arkadaşlar, wonder ailesine yeni katıldım. 10 gündür kullanıyorum telefonumdan memnunum, fakat sanırım ramden dolayı temple run oynarken takılmalar oluyor. Ram görev yöneticisinde 351 görünüyor. Bu takılma sorunuyla karşılaşan başka arkadaşlar varmı? Nasıl çözeriz acaba..

bize de cevap veren olrmu ki acaba
  • quote:

quote:

Selam arkadaşlar, wonder ailesine yeni katıldım. 10 gündür kullanıyorum telefonumdan memnunum, fakat sanırım ramden dolayı temple run oynarken takılmalar oluyor. Ram görev yöneticisinde 351 görünüyor. Bu takılma sorunuyla karşılaşan başka arkadaşlar varmı? Nasıl çözeriz acaba..

Genel olarak; cok fazla program yukleme, task killer kullan, gereksiz ekranlari kapat vs. tarzi genel tavsiyeler verebiliriz. ama eger cok asiriysa servise gotur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Merhaba arkadaşlar telefonu yeni aldım şarj durumunuz nedir acaba ? Benim sabah işe giderken full dolu oluyor en fazla 15-20 dk telefon görüşmesi yapıyorum akşam 9-10 gibi bitmiş oluyor. Bir problem mi var yoksa normal mi bu süre ? Birde ilk aldığım gün hemen güncelleme yaptım eski yani orijinal sürüme geri nasıl dönebilirim bu yüzden olabilir belki..

Guncelleme derken? value pack mi geldi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

quote:

Genel olarak; cok fazla program yukleme, task killer kullan, gereksiz ekranlari kapat vs. tarzi genel tavsiyeler verebiliriz. ama eger cok asiriysa servise gotur

Bunun için mi aldık bu telefonu hiç oyun yüklemeden performnsını düşürmem gerektiğini bilseydim samsung monte alırdım bide reklam yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

quote:

Bunun için mi aldık bu telefonu hiç oyun yüklemeden performnsını düşürmem gerektiğini bilseydim samsung monte alırdım bide reklam yaparlar

arkdsım telefonun yeniyse olabilir kasmalar eğer hiç reset atmadysan komple bi reset at benimde ilk zamanlar öleydi sonraları düzelme oldu çoğu oyunda kasmıyor.Mesela bi uygulamayyı açtın o uyfulamadan çıkarken tam kapatıldgıından emin ol yoksa 3-4 uygulama arka planda açık olursa kasmalar olabilir normalde temple runda kasmaması gerekir task killer önermem o tür programları ben kullanmıyorum.görev yöneticisinden arada ram i temizle sonra oyuna gir aşılmıcak bi sorun değil yani.

• Arkadaşlar Gingerbread üzerine s3 look olayını yükleyebilirmiyiz ?
    ben gingerbread in stabilitesini ve ses kalitesini beğeniyorum ama icecreamsandwich de kaç rom denediysem hepsinde patlama yapıyor
    öbür taraftan da s3 teması çok güzel ama bu sefer hoparlörden kısıyoruz ekolayzırdan düşürüyorum ama bu seferde ses az çıkıyor yani anlamış değilim nasıl böyle birşey olur.
    ics nin yazılımından mı kaynaklanıyor acaba bütün icslerde patlama yapıyor gb de kaymak gibi ses var.
    özet: s3 teması (s3 look) gingerbread a yükleniyor mu ?
  • Merhaba,
    Annem için dokunmatik telefon bakıyorum. En çok 700 lira. Bu telefonu gösterdim o da beğendi ama telefon çıkalı bir yıl olmuş. Şu an 700 TL'ye alınır mı daha güncel bir telefon mu alınmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Galaxy W ve Wave 2 kullanmış birileri var mı acaba? Arasında bariz farklılıkları var mı? Wave2 yi satıp galaxy w almaya değer mi? Cebimden 100-150 lira kadar bir para çıkacak sanırım aradaki fark için.

Benim mesaj 1 sayfa geride kalmış bile, ne kadar aktif bir konuymuş bu. Bizim telefonun konusuna 3-4 günde 1 kişi uğruyor.

Neyse ben de mesajımı güncellemiş olayım.
  • telefonun caminin sag kismina bastirinca catir cutur ses geliyor. telefoncuya vermek istemiyorum . telpa ya vericem daha once hic telpa ile ise giren oldu mu nasil calisiyolar? ne yapmamiz gerekiyor anlatabilirmisiniz. telefonu gecen ay 15in de aldik

• quote:

muhtemelen interneti kapatmiyorsun. task killer kullanip 'durdurmaya zorla' yapmiyorsun ekran parlakligini dusurmuyorsun tus seslerin acik vs vs..

ben bu dediklerimi uyguladim gerci bu aralar ekrani biraz aciyorum parlakligi

en fazla 25 saat 30 dk civari (ihtiyac oldugunda kullanim)
    en az 6 saat (elden dusurmeden kullanim)
    orta sekerli 18-20 saat anladin sen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

Arkadaslar XDA da Biohazard in İCS romlarini takip edip kuran varmi? Guzel isler yapiyor gibi. Daha once v2 denemistim simdi v5 i geliyormus guzel tweaklar ile. Denemeye deger mi sizce?

ben 4ü kullanıyorum şuan,gayet memnunum.en iyi ICS bu bence.
  • arkadaşlar wonder de uzun sms yazınca neden gonderiyor diyor ama gondermıyor? varmı bunu düzeltmenın bir formulu?
  • Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.Kardeşime aldım bu telefonu 2 haftadır sorunsuz kullanırken.Son bikaç gündür telefonu şarjında sorun var.Yarım gün bile zor dayanıyor normalde 2 gün rahat kullanıyormuş.Öyle çok fazla kurcaldığıda yok.Sebebi hakkında bilgisi olan varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregulay

quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

Arkadaslar XDA da Biohazard in İCS romlarini takip edip kuran varmi? Guzel isler yapiyor gibi. Daha once v2 denemistim simdi v5 i geliyormus guzel tweaklar ile. Denemeye deger mi sizce?

ben 4ü kullanıyorum şuan,gayet memnunum.en iyi ICS bu bence.

Kamerada problem varmi peki ? Benim icin onemli bu cok kullaniyorum :) Force close sorunu yasiyordum ben beta1 de ve kalitede bir dusukluk soz konusu gibi. Dikkatinizi cekti mi hic ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkyr

arkadaşlar wonder de uzun sms yazınca neden gonderiyor diyor ama gondermıyor? varmı bunu düzeltmenın bir formulu?

Dostum 3 mesajdan uzunu MMS cevirip oyle yolluyor. Haliyle MMS oldugu icin ve sebeke veri paketiniz kapaliysa MMS gitmiyor. Cozum olarak uzun SMS i parcalara bolerek yollayin.

• Arkadaşlar malum w nun sesi az kutuda gelen kulaklık kaybettim güzel birşey almayı düşünüyorum ama bluetooth değil yani kaba birşey istemiyorum önerilerinizi bekliyorum fiyat max 50.
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.