SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU
17884 Cevap1015691 Görüntüleme143 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     234 [236] 238 239 240 241 242 243      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1109 Mesaj
30 Eylül 2012; 17:25:35 

quote:

Orijinalden alıntı: bugra34

quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux™

RemICS yükledim gayet güzel s3 teması diğer ics gibi değil ve sınırsız kaydırma olayı var menude cm9da falan böyle birşey yok başa mesela 6.sayfaya gittin tekrar 6 sayfa geri gelicen bunda 6dan sonra tekrar 1 e dönüyor otomatik ve logolar çok iyi.temple run falan kasma yok 5000e yakın alıyor antutu 1.8ghz.
Dün temple run denedim arkadaşta stock rom ile kasıyor bende kaymak gibiydi valla stock u da bana güzel demeyin şimdi

butun romları kullandım dostum ben su anda stock rom+XXLM8 kernel kullanıyorum su anda mukemmel kesınlıkle tavsıye ederım takılma falan hıkaye cok hızlı hıcbır oyunda sıkıntı yok MC3'te bile kaymak gibi :)

doğrudur hocam bende de şuan pek bir sıkıntı yok cm9 aokp bitmiştir benim için şuan RemICS var o da biterse stock daha da rom falan atmam tövbe

3235 Mesaj
30 Eylül 2012; 18:24:45 

bende bugun cm9 betayi attim telefona.. cok stabil calisiyor ama birkac ince ayar cektim :) remics de denerim daha sonra :) tek problemim var o da file manageri.. stock romdakinin apk si kurulmadi :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Canon EOS 650D Facebook Grubu
HP ProBook 4540s
Samsung Galaxy Note II
Designed by Middle Asia, Assembled in Republic of Turkey

98 Mesaj
30 Eylül 2012; 18:32:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Arkadaşlar dünden beri galaxy W de sorun yaşıyorum. Evde iki kişi galaxy W kullanıyoruz dun telefondan evin modeme bağlandım beni direkt modemin sayfasına yonlendirdi ve internete giremiyordum. Abimde aynı telefondan kullanıyor onun telefondanda denedim aynı şey ondada var , birde 5800 var evde ondanda denedim oda aynı şekilde modem ana sayfasına gidiyor direkt. Google play e felan da giremiyorum. Bilgisayardan modem sayfasına girip ayarlara baktım tuhaflık varmı diye birşeyde anlamadım. Daha önce bu sorunu yaşayıpta çözüme ulaşanlar varmı ?

modemi kapatıp biraz bekle ve yeniden aç.modemle alakalı bir durum telefonla değil.geçen gün bendede olmuştu.uzun süre modem açık kalınca sapıtıyor bazen :)

m.ceylan

1298 Mesaj
30 Eylül 2012; 18:42:27 

quote:

RemICS yükledim gayet güzel s3 teması diğer ics gibi değil ve sınırsız kaydırma olayı var menude cm9da falan böyle birşey yok başa mesela 6.sayfaya gittin tekrar 6 sayfa geri gelicen bunda 6dan sonra tekrar 1 e dönüyor otomatik ve logolar çok iyi.temple run falan kasma yok 5000e yakın alıyor antutu 1.8ghz.
Dün temple run denedim arkadaşta stock rom ile kasıyor bende kaymak gibiydi valla stock u da bana güzel demeyin şimdi

stocku nıye övmiyelim ki kaç aydır burda ne konuşuyoz videoları bile paylaştım artık neyini öveyim keşke yanımda olsan da telefonları bi karşılaştırsak asphlat 6 yarım saat oyna bakalım oynayamassın çünkü telefon kapanır o dakkaya kadar

[image][/image]
||SAMSUNG GALAXY NOTE 8.0||
[
||♥♥♥Gülmesede Yüzümüz BEŞİKTAŞ'tır Son Sözümüz♥♥♥||

494 Mesaj
30 Eylül 2012; 19:19:01 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaceylan

quote:

Arkadaşlar dünden beri galaxy W de sorun yaşıyorum. Evde iki kişi galaxy W kullanıyoruz dun telefondan evin modeme bağlandım beni direkt modemin sayfasına yonlendirdi ve internete giremiyordum. Abimde aynı telefondan kullanıyor onun telefondanda denedim aynı şey ondada var , birde 5800 var evde ondanda denedim oda aynı şekilde modem ana sayfasına gidiyor direkt. Google play e felan da giremiyorum. Bilgisayardan modem sayfasına girip ayarlara baktım tuhaflık varmı diye birşeyde anlamadım. Daha önce bu sorunu yaşayıpta çözüme ulaşanlar varmı ?

modemi kapatıp biraz bekle ve yeniden aç.modemle alakalı bir durum telefonla değil.geçen gün bendede olmuştu.uzun süre modem açık kalınca sapıtıyor bazen :)

Hocam teşekkürler düzeldi vallahi. Bu arada bu telefonu daha hızlı yapabilmek için yapılan işlemler var sanırım başlıktaki mesajları okudum ama kafam karıştı bunları ayrıntılı anlatan bi döküman falan varmı ? Birde telefonun android sürümü 2,3.6 sanırım değiştirmedim çünkü geldiği gibi kullanıyorum. Bu sürümü nasıl yükseltebilirim ?

Ayrıca önerebileceğiniz güzel oyunlar varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fırtınam.. -- 30 Eylül 2012; 19:37:21 >

1109 Mesaj
30 Eylül 2012; 21:11:17 

quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

stocku nıye övmiyelim ki kaç aydır burda ne konuşuyoz videoları bile paylaştım artık neyini öveyim keşke yanımda olsan da telefonları bi karşılaştırsak asphlat 6 yarım saat oyna bakalım oynayamassın çünkü telefon kapanır o dakkaya kadar

abartmayalım ben de stock taraftarıyım stocktan alınan 3500 puan customdan alınan 5000den iyi

3235 Mesaj
30 Eylül 2012; 21:43:47 

quote:

quote:

quote:

abartmayalım ben de stock taraftarıyım stocktan alınan 3500 puan customdan alınan 5000den iyi

haklısın az önce ramıcs yüklemiştim.. açıkçası tüm ıcs lardan daha stabil ve daha pürüzsüzdü.. geçişler şahaneydi ama yediği ramı görünce içime oturdu.. 310mb den aşağı düşmüyordu.. şimdi odinle stock romu attım.. ama sayacın içine tıçtım onu acilen usb jig le sıfırlamak lazım yoksa 20-30 olmuştur

HP ProBook 4540s
Samsung Galaxy Note II

861 Mesaj
30 Eylül 2012; 22:05:09 

XXLM8 Kullaniyorum. Tum sosyal aglar yuklu ve dolu app var cihazda. Kullanilan RAM gorev yoneticisinde 250mb civarlarinda, uygulamalar>calisan servisler yolundan bakinca 149-160 arasi kullanilan, 180 civari bos gozukuyor. Yukaridaki mesajlarimdan birinde Gemini App Manager paylasmistim o program sayesinde otomatik baslayan programlari devre disi birakabiliyorum. İCS lerden stabil, pili somurmeyen bir stok rom haline geliyor :) Pil yogun kullanimima ragmen 2 gunu gorecek neredeyse ama aksamlari bitsin yarina tam sarj ile baslayayim diye oyun oynaya oynaya bitiriyorum. Kurcalayin biraz stok romu kesinlikle tum customlardan guzel hale geliyor. Tabi onemsiz uygulamalarida donduruyorum yada siliyorum titanium backup yardimi ile.

98 Mesaj
30 Eylül 2012; 22:16:11 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaceylan

quote:

Hocam teşekkürler düzeldi vallahi. Bu arada bu telefonu daha hızlı yapabilmek için yapılan işlemler var sanırım başlıktaki mesajları okudum ama kafam karıştı bunları ayrıntılı anlatan bi döküman falan varmı ? Birde telefonun android sürümü 2,3.6 sanırım değiştirmedim çünkü geldiği gibi kullanıyorum. Bu sürümü nasıl yükseltebilirim ?

Ayrıca önerebileceğiniz güzel oyunlar varmı ?

http://forum.donanimhaber.com/m_58653206/tm.htm bu konuda root yapma ve gereksiz programları kaldırma gibi herşey anlatılmış.buradan faydalanabilirsin.
root yaparsan telefonunu android sürümünü yükseltebilirsin.yoksa samsung bu telefona ics veya jelybean getirmiyor.ben custom rom kurdum ve ics 4.04 kullanıyorum.
oyunlarla pek aram iyi değil.birkaç oyun yükledim kaldırdım.

m.ceylan

3235 Mesaj
30 Eylül 2012; 22:23:16 

o değilde remics ten sonra adrenonun driverleri güncellemiştim.. sadece ıcs ta kuruluyormuş.. alakası var mı ama şu an stock romdayım ve acayip akıcı
oysa stock roma dönmeden önce cmw ile herşeyi formatlamıştım.. bilmiyorum ama şu haliyle 10 numara oldu

HP ProBook 4540s
Samsung Galaxy Note II

2827 Mesaj
30 Eylül 2012; 22:32:54 

angry bird yüklü sadece oyun olarak, onu da öyle her gün oynamıyorum, performans olarak telefonu fazlasıyla yeterli buluyorum.

bu başlığı takip edip bu telefonu almayı düşünen ve ben hiç oyun oynamam ama acaba diğer hususlar için performansı yeterli mi diye düşünenler gönül rahatlığı ile alabilirler.

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

1298 Mesaj
30 Eylül 2012; 22:35:21 

quote:

quote:

quote:

tmm da kardeşim kendin söylediğini çürütüyosun "Dün temple run denedim arkadaşta stock rom ile kasıyor bende kaymak gibiydi valla stock u da bana güzel demeyin şimdi " bunu diyen sensin ben stock iyi dedimmi bende stock taraftarıyım diyosun.

[image][/image]
[

780 Mesaj
30 Eylül 2012; 23:49:31 

quote:

quote:

quote:

quote:

tmm da kardeşim kendin söylediğini çürütüyosun "Dün temple run denedim arkadaşta stock rom ile kasıyor bende kaymak gibiydi valla stock u da bana güzel demeyin şimdi " bunu diyen sensin ben stock iyi dedimmi bende stock taraftarıyım diyosun.

Arkadaşım bir dener misin The Amazing Spiderman kasıyor mu ?
Taktın sen de şu oyuna diyebilirsiniz haklısınız ama stock roma dönmemin tek amacı kasmadan oyun oynayabilmem olabilir. Kasacaksa oyun oynamam, oyun oynamayacaksam GB ile işim olmaz ICS yeter bana...

1298 Mesaj
1 Ekim 2012; 8:54:18 

quote:

Orijinalden alıntı: yusfcuk

quote:

quote:

quote:

Taktın sen de şu oyuna diyebilirsiniz haklısınız ama stock roma dönmemin tek amacı kasmadan oyun oynayabilmem olabilir. Kasacaksa oyun oynamam, oyun oynamayacaksam GB ile işim olmaz ICS yeter bana...

senin dedğin oyun markette 7 dolar sd dosyalarını indirdim apk yıda ama yıne de çalısmadı bende kasarsa cok az kasar zaten dediğn oyun s2 de bile kasıyormuş ama telefona güveniyorum 7 dolara satın al gönder bana deniyeyim.

[image][/image]
[

1109 Mesaj
1 Ekim 2012; 10:12:58 

quote:

quote:

quote:

quote:

senin dedğin oyun markette 7 dolar sd dosyalarını indirdim apk yıda ama yıne de çalısmadı bende kasarsa cok az kasar zaten dediğn oyun s2 de bile kasıyormuş ama telefona güveniyorum 7 dolara satın al gönder bana deniyeyim.

blackshow kardeşim rootsuz stockdan bahsediyorum arkadaşın telefonu rootsuz stock şuan bendeki ise full ve daha iyi şuan yoksa stock xxlm8 yükleyip rootla uygulamaları dondurursan senden kralı yok

780 Mesaj
1 Ekim 2012; 12:51:44 

quote:

quote:

quote:

quote:

Oldu gönderiyorum hemen

7884 Mesaj
1 Ekim 2012; 19:44:07 

Galaxy W ve Wave 2 kullanmış birileri var mı acaba? Arasında bariz farklılıkları var mı? Wave2 yi satıp galaxy w almaya değer mi? Cebimden 100-150 lira kadar bir para çıkacak sanırım aradaki fark için.

FORUMDA DEĞİLSEM, BİL Kİ EVDE DEĞİLİM

2680 Mesaj
1 Ekim 2012; 19:51:38 

uzun yolda navıgasyonu kullandıgımda sarj tukenıyor ,dun antalya gıttım denızlıde elde sarz cıhazı 220 volt arıyordum.

cakmaktan sarz yapabılen bır kıt yokmudur wonder ıcın?alıp kullanan oldu mu hıc?

ne tavsıye edersınız?

hadı bakalım lınktekı urunu aldım ,bakalım kullanıslı olacak mı?

http://urun.gittigidiyo...-arac-tut-sarj-62754328

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 1 Ekim 2012; 20:05:52 >

258 Mesaj
1 Ekim 2012; 20:04:17 

bir şey dikkatimi çekti.. tel açıkken pil doldu fişten çekiniz dediğinde tam dolmuyor %95lik kısmı doluyor.. %100 gösteriyor fakat teli kapatıyorum kapalıken bdaha şarja takıyorum %5lik kadar kısmı boş ve dolmaya dvm ediyor.. teliniz dolmuşken teli kapatın birde kapalı iken şarj yapmaya dvm edin tam şarj etmek için.

1071 Mesaj
1 Ekim 2012; 23:05:05 

quote:

Orijinalden alıntı: ozzysss

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

arkdaşlar bu telefonda interneti nasıl kapatıyoruz, yani paket aldım telefon durup dururken internetten reklam geliyo ve interneti yiyor, var mıdır bunu kapama yolu?? yardımlarınızı rica ediyorum:)

kablosuz ağlar> mobil ağlar> veri paketini pasif yapın

teşekkürler:)

kisa yolunu soyleyim size kapatma dugmesine 1-2 saniye basili tutun gelen menudeki "veri agi modu" tiklayinca aciksa kapatir, kapali ise acar...

Ne irfandır veren ahlâka yükseklik, ne
vicdandır;
Fazîlet hissi insanlarda Allah korkusundandır.

1071 Mesaj
1 Ekim 2012; 23:30:05 

arkadaslar hafiza durumundan bakinca usb bellek 1.7 gb kullanilan 1.63 gb neredeyse dolmus sd kart bos duruyor bu bahsettiginiz rom olayini yapmadan bu yer kaplayan uygulamalari tasimak imkansizmi veya sd karti usb gibi gostermek ne dersiniz,

birde ben moboyu sildim tavsiyeniz ile mx player yukledim bunun 5,6,7 gibi codecleri var hepsini ayri ayri kurmakmi gerekiyor...

vicdandır;

2680 Mesaj
2 Ekim 2012; 1:57:46 

quote:

Orijinalden alıntı: abormen

quote:

quote:

quote:

arkdaşlar bu telefonda interneti nasıl kapatıyoruz, yani paket aldım telefon durup dururken internetten reklam geliyo ve interneti yiyor, var mıdır bunu kapama yolu?? yardımlarınızı rica ediyorum:)

kablosuz ağlar> mobil ağlar> veri paketini pasif yapın

teşekkürler:)

kisa yolunu soyleyim size kapatma dugmesine 1-2 saniye basili tutun gelen menudeki "veri agi modu" tiklayinca aciksa kapatir, kapali ise acar...

bu sekılkapattıgında paketınde kac mb ınternet kaldıgını da ekrana dusuyor,

ancak sırket hattımda kullandıgım tarıfede kac mb ınternet kaldıgını goremıyorum.

neden ınternet paketı aldıgımızda bu dugme ıle ınternetı kapattıgımızda kalan mb'ı gorebılıyorken,tarıfelı kullanıcıyken gostermıyor

bılen var mı?

780 Mesaj
2 Ekim 2012; 8:05:08 

Bildirim, internet sağlayıcısı ile ilgili vodafone bildirim vermiyor ancak turkcell veriyor avea yı bilmiyorum. (sorgulamadan bahsetmiyorum)

1071 Mesaj
2 Ekim 2012; 9:04:13 

quote:

Bildirim, internet sağlayıcısı ile ilgili vodafone bildirim vermiyor ancak turkcell veriyor avea yı bilmiyorum. (sorgulamadan bahsetmiyorum)

avea vermiyor...

vicdandır;

141 Mesaj
2 Ekim 2012; 10:55:03 

Benim bildigim avea'da veriyor.
Fatutasiz kullandigim donemden hayirliyorum.
3g kesildigi an ekrana bildirim kutusu geliyordu.

2827 Mesaj
2 Ekim 2012; 10:57:33 

quote:

Orijinalden alıntı: asdfghjkll

Benim bildigim avea'da veriyor.
Fatutasiz kullandigim donemden hayirliyorum.
3g kesildigi an ekrana bildirim kutusu geliyordu.

avea yeni nesil tarifesini kullanıyorum bildirim belmiyor

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

141 Mesaj
2 Ekim 2012; 11:10:22 

Yok gelmiyomus baskasinada sordum.
İlginc olay musteri hizmetleri paso ariyor bugunlerde bi soralim bakalim sorgulama disinda belli basli tarifeler mi veriyor yoksa bi ayar mi soz konusu...

*cm9 kullananlar icin bildirim ekrani gosterilicek dugmeler ayarlarindan mobil veriyi isaretlesin.
Kapatmak istediginde ana ekranda bildirim ekraninda tek tikla kapatip acabilir.
Ben ekran parlakligi degisimi vs ordan hallediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdfghjkll -- 2 Ekim 2012; 11:32:46 >

139 Mesaj
2 Ekim 2012; 11:46:41 

arkadaşlar acil yardım
galaxy w
fabrika ayalarına telefonu döndürürken gmail hesabının şifresini istemesi gerekiyor birkere sıfırladım başka hesap yükledim ama şimdi o şifreyi istemeden sıfırlıyor
bunu tekrar nasıl yapabilirim

690 Mesaj
2 Ekim 2012; 12:09:17 

Bir iki soru da ben sorayım bari

1- Bazen bluetooth'la gönderilen müziklere görsel olarak daha önce bluetooth'la gönderilmiş resimlerin görseli ekleniyor (kendiliğinden). Bu neden kaynaklanıyor nasıl çözülür?

2- Mesaj kısmında 3 mesajı geçince MMS moduna geçiyor. Normalde daha önceden bir 10 mesaja kadar izin verilebiliyordu. Bu neden kaynaklanıyor, düzeltilme şansı var mıdır?

3-
Gelen mesajların içerikleri üst barda görünüyor. Bildirimleri etkinleştirme yi kapattığımda görünmüyor ama bu sefer de mesaj sesi çalmıyor. Bu neden olur?

Bilgisi olan, yardımcı olabilecek var mıdır? =)

|Kişisel Dürtüler..
|Kişisel Bişiler..

3235 Mesaj
2 Ekim 2012; 12:15:17 

quote:

Orijinalden alıntı: MzLgNy

1- Bazen bluetooth'la gönderilen müziklere görsel olarak daha önce bluetooth'la gönderilmiş resimlerin görseli ekleniyor (kendiliğinden). Bu neden kaynaklanıyor nasıl çözülür?

2- Mesaj kısmında 3 mesajı geçince MMS moduna geçiyor. Normalde daha önceden bir 10 mesaja kadar izin verilebiliyordu. Bu neden kaynaklanıyor, düzeltilme şansı var mıdır?

3-
Gelen mesajların içerikleri üst barda görünüyor. Bildirimleri etkinleştirme yi kapattığımda görünmüyor ama bu sefer de mesaj sesi çalmıyor. Bu neden olur?

muazzez ersoy un sarkisinda evanescence nin album kapaginin olmasi gibi bir sorunsa lutfen cozum bulunca banada soyleyin

HP ProBook 4540s
Samsung Galaxy Note II

139 Mesaj
2 Ekim 2012; 13:10:57 

quote:

Orijinalden alıntı: CIBA

arkadaşlar acil yardım
galaxy w
fabrika ayalarına telefonu döndürürken gmail hesabının şifresini istemesi gerekiyor birkere sıfırladım başka hesap yükledim ama şimdi o şifreyi istemeden sıfırlıyor

yokmu yardım edecek

7843 Mesaj
2 Ekim 2012; 15:30:41 

quote:

3-

1) alınan müziklerinden mp3tag bilgilerinde sanırım aynı albüm adı yazdığından hepsine aynı resmi atıyor.

2) go sms yüklerseniz mms e dönüşmez.

3) maalesef androidde bu sıkıntı var. go sms yükleyip, dahili sms programını devre dışı bırakın.

go sms gelişmiş mesaj programıdır. hem mesaj geldiğinde ekranı da açabilir. ayrıca üstte mesajın içeriğini göstermez. sadece yeni mesaj diye gözükür. mesajlarınıza şifre de koyabilirsiniz.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

1815 Mesaj
2 Ekim 2012; 16:10:14 

motorala atrix bu telefonu kıyaslarsak ne dersiniz.

DH CEMİYYET-İ OSMÂNİYYE

690 Mesaj
2 Ekim 2012; 17:51:08 

quote:

quote:

3-

1) alınan müziklerinden mp3tag bilgilerinde sanırım aynı albüm adı yazdığından hepsine aynı resmi atıyor.

3) maalesef androidde bu sıkıntı var. go sms yükleyip, dahili sms programını devre dışı bırakın.

go sms gelişmiş mesaj programıdır. hem mesaj geldiğinde ekranı da açabilir. ayrıca üstte mesajın içeriğini göstermez. sadece yeni mesaj diye gözükür. mesajlarınıza şifre de koyabilirsiniz.

Cevaplarınız için teşekkürler fakat şöyle bir durum var. 1. sorum için herhangi bir 'aynı' albüm adı vs. yazmıyor. Yani daha önce bir kez fotoğraf gönderimi yaptım bluetooth'la ardından bilgisayardan ya da diğer bir telefondan bluetooth ile gönderdiğim her müzikte o fotoğraf çıkıyor. Herhangi bir mp3tag bilgisi ayrımı yapmıyor yani :)

2.ve 3. sorum için önerdiğiniz Go SMS programını kullanıyordum zaten. [Hatta yine benzer şekilde Go Kilitleyici (ekran koruyucu) kullanıyorum onu da tavsiye ederim.]Dediğiniz gibi gerçekten gelişmiş bir program. Yani şifreleme, tema seçimi, sms fontu, yazı boyutu, mesaj sayacı, kota koyma, gün içinde gönderilen mesaj sayısı vs. gibi bir çok özelliği mevcut. Ama bunda yaşadığım tek sorun 'Mesajların gönderilememesi'. Yani neden kaynaklandığını bilmiyorum kullandığım süre içerisinde bir çok mesajım iletilmeyip mesaj gönderilemedi olarak kalıyordu. Bu yüzden o programı kaldırdım. Yani mecburen kullanamadım. Ve anladığım kadarıyla da android ile bu 2 soruna herhangi bir çözümümüz yok..

|Kişisel Dürtüler..
|Kişisel Bişiler..

131 Mesaj
2 Ekim 2012; 18:18:33 

Arkadaşlar merhaba. Bende dün aldığım ı8150 ile aranıza katıldım. Daha yazılanları okumadım,bgn içinde okuyup bilgiler edineceğim forumda ama ilkbaş acil olarak bir sorum olucak. Avea hattım var ve taahhütlü konuşma paketim var. İnternet paketi alıcam ama kaç MB yada GB almam konusunda bi fikrim yok. Boşuna fazladan para vermek istemiyorum. Sizin kullandığınız paketler konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Ne kadar nasıl internet kullancaksın dersen gün içinde facebook ve twitter'a girip çıkmaktan başka birşey yapmayacağım genelde. Onn dışında istisnai olarak arada bi haberlere bakmak için ve youtubetan şarkı dinlemek için kullanabilirim. Bu aylık ne kadar MB harcar. Daha önce 3g ile bağlanmadığım için konu hakkında pek fikrim yok

-Ford Focus 2007 Model Benzin - LPG Makyajlı Kasa
-HP G6-2277ET / i5 - 4 GB - 2.5 GHZ

1262 Mesaj
2 Ekim 2012; 18:31:46 

1gb çok rahat yeter

131 Mesaj
2 Ekim 2012; 18:38:05 

1 Gb içinde 20 tl istiyolar ya,çok gibi geldi bana =D 100 MB veya 500 MB yetmez yani

-Ford Focus 2007 Model Benzin - LPG Makyajlı Kasa
-HP G6-2277ET / i5 - 4 GB - 2.5 GHZ

141 Mesaj
2 Ekim 2012; 18:45:38 

Faturali ve s.e.c tarifesindeysen (tahhautlu dedigin icin) 1GB sonrasi 128kpbs dusen sinirsiz tarife isini gorur gibi video izlemek kasar biraz ama digerlerini rahat kullanmaya devam edebilirsin.
10tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdfghjkll -- 2 Ekim 2012; 18:46:22 >

141 Mesaj
2 Ekim 2012; 18:48:02 

quote:

quote:

quote:

3-

Cevaplarınız için teşekkürler fakat şöyle bir durum var. 1. sorum için herhangi bir 'aynı' albüm adı vs. yazmıyor. Yani daha önce bir kez fotoğraf gönderimi yaptım bluetooth'la ardından bilgisayardan ya da diğer bir telefondan bluetooth ile gönderdiğim her müzikte o fotoğraf çıkıyor. Herhangi bir mp3tag bilgisi ayrımı yapmıyor yani :)

2.ve 3. sorum için önerdiğiniz Go SMS programını kullanıyordum zaten. [Hatta yine benzer şekilde Go Kilitleyici (ekran koruyucu) kullanıyorum onu da tavsiye ederim.]Dediğiniz gibi gerçekten gelişmiş bir program. Yani şifreleme, tema seçimi, sms fontu, yazı boyutu, mesaj sayacı, kota koyma, gün içinde gönderilen mesaj sayısı vs. gibi bir çok özelliği mevcut. Ama bunda yaşadığım tek sorun 'Mesajların gönderilememesi'. Yani neden kaynaklandığını bilmiyorum kullandığım süre içerisinde bir çok mesajım iletilmeyip mesaj gönderilemedi olarak kalıyordu. Bu yüzden o programı kaldırdım. Yani mecburen kullanamadım. Ve anladığım kadarıyla da android ile bu 2 soruna herhangi bir çözümümüz yok..

1.si icin onerim poweramp kurup sonrasindan ayarlar>album art> album art download kismini secip beklemeniz.
Tabi basta scan kisindan music klasorunu secin.
Sms'ten Mms'e olayi icin eger root atilmadiysa stock romlarda zaten o ayar kapali olarak geliyordu. 3 smsten sonra mms'e ceviriyor.
Sms ayarlar kisminda vardi gormussundur sanirim.

3.sorunun icin bisey diyemiyorum.
Bildirimi kapatinca en azindan sms uyarisini vermesi gerekiyor.

1298 Mesaj
2 Ekim 2012; 18:51:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

quote:

3-

muazzez ersoy un sarkisinda evanescence nin album kapaginin olmasi gibi bir sorunsa lutfen cozum bulunca banada soyleyin

çözümü basit telefonu rootlayıp gereksiz uygulamalrdan kurtulcan titanium backup ile telefonun kendi müzik player ını silip yerine power amp yi yükledin mi tam istediğin gibi olur.

[image][/image]
[

141 Mesaj
2 Ekim 2012; 19:01:59 

quote:

islemcine uygun olani 7 olan gerci lazin olacagini pek sanmiyorum bu paketin ama bulunsun diyosan kur tabi..
Telefon hakkinda ) kismindan islemcine uygun olan kodu gorebilirsin.

hafiza karti olayi icin cm9 beta1'de artik depolama menusunden halledilebiliyor.
Stock rom kullaniyorsan eger ve hafiza kartini sdcard olarak gosterebiliyorsun vold.fstab
adinda 1dosya degistirerek deneyicek olursan orjinal vold.fstab dosyani yedeklemeni oneririm.

Programlari yedekleyip sonrasinda isini halledip yine yedegini kurabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdfghjkll -- 2 Ekim 2012; 19:14:54 >

690 Mesaj
2 Ekim 2012; 20:33:34 

quote:

@asdfghjkll

1.si icin onerim poweramp kurup sonrasindan ayarlar>album art> album art download kismini secip beklemeniz.
Tabi basta scan kisindan music klasorunu secin.
Sms'ten Mms'e olayi icin eger root atilmadiysa stock romlarda zaten o ayar kapali olarak geliyordu. 3 smsten sonra mms'e ceviriyor.
Sms ayarlar kisminda vardi gormussundur sanirim.

3.sorunun icin bisey diyemiyorum.
Bildirimi kapatinca en azindan sms uyarisini vermesi gerekiyor.

Poweramp'yi kurup deneyim o zaman ben. Evet root atılmadığı için 3 mesajdan sonra otomatikman mms'e dönüşyürüyor. Ayarlar kısmından da değiştirilemiyor maalesef. 3.soru için bildirimleri kapattığımda mesaj gelirse ses çıkmıyor =/

quote:

@blackshow

çözümü basit telefonu rootlayıp gereksiz uygulamalrdan kurtulcan titanium backup ile telefonun kendi müzik player ını silip yerine power amp yi yükledin mi tam istediğin gibi olur.

Telefonu root.layıp da garantiden çıkarma riskini alamıyorum. Bir de çok fazla bilgim olmadığından yanlış bir şey yapmayı hiç istemiyorum işin açığı. O yüzden rootlamadan bu sorunların alternatif bir çözümü var mı diye araştırıyorum/soruyorum :)

|Kişisel Dürtüler..
|Kişisel Bişiler..

2680 Mesaj
2 Ekim 2012; 22:14:40 

son bır kac gundur banka uygulamaları yavas calısmaya basladı,ozellıkle de ıs bankasının kı,onceden mukemmeldı,cok hızlı ıdı.ama bugunlerde sureklı yuklenıyor yazıyor ekranda

1298 Mesaj
2 Ekim 2012; 23:57:47 

cm10 da son durum nedir?

[image][/image]
[

139 Mesaj
3 Ekim 2012; 8:54:28 

quote:

quote:

arkadaşlar acil yardım
galaxy w

yokmu yardım edecek

acaba yanlış birşey mi yaptım kimse cevap vermedi.
yinede teşekkürler.

1298 Mesaj
3 Ekim 2012; 9:52:27 

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar acil yardım
galaxy w

yokmu yardım edecek

acaba yanlış birşey mi yaptım kimse cevap vermedi.
yinede teşekkürler.

Niye bu kadar kafaya taktın ki istemesse istemesin.

[image][/image]
[

21 Mesaj
3 Ekim 2012; 10:29:25 

Arkadaşlar bu telefonda (Galaxy W) kamerada zoom var mı?

1752 Mesaj
3 Ekim 2012; 10:45:40 

quote:

Orijinalden alıntı: can358

Arkadaşlar merhaba. Bende dün aldığım ı8150 ile aranıza katıldım. Daha yazılanları okumadım,bgn içinde okuyup bilgiler edineceğim forumda ama ilkbaş acil olarak bir sorum olucak. Avea hattım var ve taahhütlü konuşma paketim var. İnternet paketi alıcam ama kaç MB yada GB almam konusunda bi fikrim yok. Boşuna fazladan para vermek istemiyorum. Sizin kullandığınız paketler konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Ne kadar nasıl internet kullancaksın dersen gün içinde facebook ve twitter'a girip çıkmaktan başka birşey yapmayacağım genelde. Onn dışında istisnai olarak arada bi haberlere bakmak için ve youtubetan şarkı dinlemek için kullanabilirim. Bu aylık ne kadar MB harcar. Daha önce 3g ile bağlanmadığım için konu hakkında pek fikrim yok

Seç paketlerine bir bak, en uygun paketlerden biri, 500 dk her yöne konusma , sınırsiZ net( 1gb 3G sonrası128 kbps ) 30 TL

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3235 Mesaj
3 Ekim 2012; 11:04:59 

en son iran ya da ırak için bir rom çıkmıştı eylül ayında.. deneyen var mı Türkçe dili var mı içinde

HP ProBook 4540s
Samsung Galaxy Note II

1071 Mesaj
3 Ekim 2012; 11:47:35 

quote:

Orijinalden alıntı: asdfghjkll

quote:

islemcine uygun olani 7 olan gerci lazin olacagini pek sanmiyorum bu paketin ama bulunsun diyosan kur tabi..
Telefon hakkinda ) kismindan islemcine uygun olan kodu gorebilirsin.

hafiza karti olayi icin cm9 beta1'de artik depolama menusunden halledilebiliyor.
Stock rom kullaniyorsan eger ve hafiza kartini sdcard olarak gosterebiliyorsun vold.fstab
adinda 1dosya degistirerek deneyicek olursan orjinal vold.fstab dosyani yedeklemeni oneririm.

Programlari yedekleyip sonrasinda isini halledip yine yedegini kurabilirsin.

kardeş rom olaylarını hiç bilmiyorum kaş yapacağız gözden olmayalım boşver neyse...

vicdandır;

861 Mesaj
3 Ekim 2012; 12:13:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

en son iran ya da ırak için bir rom çıkmıştı eylül ayında.. deneyen var mı Türkçe dili var mı içinde

Irak için çıktı dostum ama sürüm numarası aynı "M8" sadece ülke kodu farklı. XXLM8 ile bir farkı olduğunu düşünmüyorum.

2680 Mesaj
3 Ekim 2012; 12:56:37 

quote:

Orijinalden alıntı: ajinco

quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

quote:

Orijinalden alıntı: ajinco

merhabalar saygı değer forumdaşlarım...
batarya , kılıf , ekran koruyucu ve şarj aleti ihtiyacı olanlar için kaçırılmıyacak bir paket.üstelik kargo bedava.
bir çoğunuzla alışverişimiz olmuştur.yine bir kampanya yaptım ve bundan ilk olarak sizin yararlanmanızı istediğim için paylaşıyorum.ister kredi kartıyla 3taksit isterseniz havale yaparak alabilirsiniz.havale yaparsanız 45 TL.ürün adınıza faturalı gönderilecektir.verdiğim rahatsızlık dolayı özür diler iyi forumlar dilerim :) ulaşmak için siteden pm'i yada sahibinden.com'da numaram yazıyor.konuları takip edemiyorum o yüzden belirtmek istedim.

http://www.sahibinden.c...bedava-100862274/detay/

sahibinden yönetimi yakında o ilani kapatır haberiniz olsun çünkü bir seferde sadece tek bir ürün satabilirsiniz siz ise oraya ne varsa koymuşsunuz daha önce satış yapmış biri olarak bunları bilmemeniz tuhaf doğrusu

set halinde ürün satılıyor dolayısıyla hepsinin tek bir ilanda sergilenmesi gerekiyor.ayrıca ilan gördüğünüz gibi kabul edilmiş ayrıca sahibinden.com dükkan sahiplerine bu tür olaylarda tolerans sağlıyor.sanırım hiç sahibinden.com'u bilmiyorsunuz.
örneğin bu ilanı şimdi size cevap yazarken sahibinden.com'un anasayfasından bulup size gösteriyorum.yani sadece benim yaptığım birşey değil.

http://www.sahibinden.c.../?source=promotion_hpva

saygılar...

merhaba ajinco,
ben sadece 2 adet batarya ve akıllı şarz dock'u ıle ılgılenmekteyım.zıra usb kablo stıcker ve kılıftan elımde mevcut.

2 adet pıl ve akıllı sarz dock'u için gıttı gıdıyordan ılan acman mumkun olur mu?bır de ne kadar fıyat olacaktır?

sormadan edemeyeceğim,piller orıjınal değil sanırım?cunku dukkanın bırınde orıjınal pıl ne kadar demıstım 1 tanesı ıcın 40 tl fıyat vermıstı.

senınkıler de orıjınal değil sanırım???