Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [S]ensei

quote:

Orijinalden alıntı: 8KoBe8

pazar günü aldım telefonu, türlü sebeplerden dolayı cuma günü elime ulaştı. en büyük tereddüt ekran konusundaydı, telefonu görmeden netten almıştım iyi ki almışım, gayet tatmin edici bir ekranı var. dış sesi çok iyi değil gibi geldi ama bilemiyorum benim için fazla gerekli değil zaten.

pil kullanımına baktığımda "ekran" %77 civarında. bu normal mi sizde kaç? parlaklığı yarı yarıya düşürdüğüm halde %70lerde ekran. arkadaşımın galaxy gio'su %4-5 lerde.

Ben yaklaşık %30'a kadar kıstım. Bugün pekde fırsatım olmadı telefonu kullanmaya 3-4 telefon görüşmesi yaptım çok kısa. Şimdi %53 diyor ekran için. Daha önce 70'ler civarındaydı. Bu ölçüm doğruysa ekran gerçekten çok pil yiyor.

Dedigim gibi ekran yarı yarıya iken en dusuk %60 gördüm. Arkadaşin galaxy sl de %5.

• Bu telefonda ekran görüntüsü nasıl alınıyor bilen varmı. Gioda geri+orta tuş yapınca ekran görüntünü kaydediyordu, bunda olmuyor.
  • wave2 kullanırken ilginç bir şekilde bu telefona geçiş yaptım. şunu anladımki android efsanevi bişey olmuş. telefon wave2 den sonra biraz komplike gelsede zamanla alışacağımı düşünüyorum. benim için en önemli özelliği internet şu anda telefonun. internet hızıda beni cezbetti. ekran %20 parlaklıkta falan kullanıyorum yılların verdiği alışkanlık %50 nin üzerinde kullanamam hiçbir telefonu. dokunmatikte muhteşem. tek sorun ekrana göre kaplama ya da benzeri birşey bulamamam :) telefon 1000 liralık fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor diye düşünüyorum.
  • Bu Cihazda HDMI yok değilmi ?
  • xperia ray ile galaxy w arasında kaldım. Ray de android 4 güncellemesi gelicekmiş galaxy w de böyle bi haber var mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

Bu Cihazda HDMI yok değilmi ?

yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sun20

xperia ray ile galaxy w arasında kaldım. Ray de android 4 güncellemesi gelicekmiş galaxy w de böyle bi haber var mı ??

bende 2 telefonda kararsızdım ama w aldım ikisinin en büyük farkı ekran genişilikleri akıllı telefonun olmazsa olmazı en az 3.7 inc ekran bence diğerleri çok küçük 3.7 ve üstü ideal taşıyabilecek olsam 4.2 inc alırdım hiç düşünmeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocadag43

quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

Bu Cihazda HDMI yok değilmi ?

yok

Tuh be.HDMİ olsaydi aninda alirdik heralde
  • quote:

quote:

xperia ray ile galaxy w arasında kaldım. Ray de android 4 güncellemesi gelicekmiş galaxy w de böyle bi haber var mı ??

bende 2 telefonda kararsızdım ama w aldım ikisinin en büyük farkı ekran genişilikleri akıllı telefonun olmazsa olmazı en az 3.7 inc ekran bence diğerleri çok küçük 3.7 ve üstü ideal taşıyabilecek olsam 4.2 inc alırdım hiç düşünmeden

evet ekranın büyük olması önemli fakat örneğin oyunlarda hakkını veriyor mu bu ekran? izlenimin nasıl?
  • quote:

quote:

quote:

evet ekranın büyük olması önemli fakat örneğin oyunlarda hakkını veriyor mu bu ekran? izlenimin nasıl?

hd araba yarışı indirdim çok güzel oyunda çok zevkli ekranda harika rayı bende tam almak üzereydim mağazada ikisinide elime alıp inceledim hem boyutlarını hemde ekran özellikler dokunmatik v.s. rayde tabiki kötü cihaz değil ama böyle bir cihaz alacaksan ekran genişliği 1 bilemedin 2 sıradadır seçim için

• Galaxy W de Kayıt yerini SD kart nasıl yapıyoruz? Sürekli telefona kaydediyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hd araba yarışı indirdim çok güzel oyunda çok zevkli ekranda harika rayı bende tam almak üzereydim mağazada ikisinide elime alıp inceledim hem boyutlarını hemde ekran özellikler dokunmatik v.s. rayde tabiki kötü cihaz değil ama böyle bir cihaz alacaksan ekran genişliği 1 bilemedin 2 sıradadır seçim için

anladım teşekkür ederim.Birkaç gün içinde bende alacağım bi terslik olmazsa.Umarım uzun süre güncellemelerde yalnız bırakmaz bizi samsung :)

• Arkadaşlar ben Vatandan %25 indirimli günde Samsung Galaxy Ace'ı 700 TL'e almayı düşünüyordum. Fakat gel gelelim bu telefonu gördüm bugün ve aklıma girdi :) Şimdi 200 TL daha fazla para verip bu telefonu almaya değer mi sizce bencede değerde bir sorayım dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taraftar13 -- 20 Kasım 2011; 18:27:25 >
  • Çektiğim fotoğraflardan bazıları

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gripin518 -- 20 Kasım 2011; 19:07:24 >
  • Örnek video

• hala ıcs 4,0 dan haber yokmu bu tel için. bu tel için tek düşüncem bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord987

hala ıcs 4,0 dan haber yokmu bu tel için. bu tel için tek düşüncem bu.

benimde, kesinleşmeden almıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 20 Kasım 2011; 22:41:26 >
  • inceleme yazmak bu kadarmı zor sayın alan arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: taraftar13

Arkadaşlar ben Vatandan %25 indirimli günde Samsung Galaxy Ace'ı 700 TL'e almayı düşünüyordum. Fakat gel gelelim bu telefonu gördüm bugün ve aklıma girdi :) Şimdi 200 TL daha fazla para verip bu telefonu almaya değer mi sizce bencede değerde bir sorayım dedim :)

Yürü bea kim tutar seni...

ben o indirimde 850'ye aldım yani 150TL fark onada fazlasıyla değer diyorum
  • bende telefonla video cekiyorum daha hic böyle biir video ile karsılasmadım ama hafıza kartının class kac ıoldufda önemli benimkide eskki kalıyor durdururken kaydı yapması 3-5 sn sürüyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.