Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations - İstanbul'da Yaşam

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
43.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanuni Sultan Süleyman'ın ağzından oyunda karşımıza çıkacak olan İstanbul'u dinliyoruz.

• izliyorum ama inşallah spoiler içermiyordur malum pc ciler gine oynayamıyor oyunu (video inceleme sanmıştım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenth Doctor -- 12 Kasım 2011; 12:22:35 >
  • bu oyun alınır başarılı, istanbul da geçmesi de harika.oyundaki dinamik dövüş sahneleri önceki serilerden daha başarılı.kaplamalarda da ilerleme güzel bi oyun bu tür oyunlar sevenlerin kesinlikle alması gerekir
  • Ezio'nun agzından degil Kanuni Sultan Suleyman'ın agzından dinliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

undefined

Altyazılısı olan bu sen geriden geliyorsun ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

Ezio'nun agzından degil Kanuni Sultan Suleyman'ın agzından dinliyoruz.

O nasıl oluyor ve bu oyun türkçe mi çıkacak_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

undefined

altyazıyı video ilk çıktığında ekleyebilirdiniz geriden gelen ben değilim o kesin 9 kasımda paylaşılmış video Assassin's Creed:Revelations konusunda

12 kasımda konusu açılıyor 3 dakikalık video'a alt yazı eklemek 3 gün sürmez sanırım

• Konusu cok guzel olmus. Alısılanın aksine Turkleri barbar, yagmacı gostermek yerine isyanı bastırıp eski duzeni yerine getirmeye calısanlar olarak gostermelerine sasırdım, sevindim. Bizim bir turlu beceremedigimizi adamlar yapmıs sonunda. Ezio'nun da sac sakal agarmıs ama gene de Hidden Blade'i çat çut sokuyor gardaşım.

quote:

Orijinalden alıntı: qnlll

quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

Ezio'nun agzından degil Kanuni Sultan Suleyman'ın agzından dinliyoruz.

O nasıl oluyor ve bu oyun türkçe mi çıkacak_?

Hayır oyun ingilizce. Kanuni video'da ingilizce konusuyor yani.
    Konu ilk acıldıgında en ustte Ezio'nun agzından dinliyoruz yazıyordu. Onu duzeltmek icin soylemistim duzeltmisler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 12 Kasım 2011; 12:41:17 >

• bu oyuna türkçe altyazı getirmek yapımcıların zoruna gidiyorsa benimde orjinal almak bi o kadar zoruma gidicek
  • quote:

quote:

quote:

undefined

altyazıyı video ilk çıktığında ekleyebilirdiniz geriden gelen ben değilim o kesin 9 kasımda paylaşılmış video Assassin's Creed:Revelations konusunda

12 kasımda konusu açılıyor 3 dakikalık video'a alt yazı eklemek 3 gün sürmez sanırım

Merhaba,

İçeriklerin yayınlanma sıraları var. Ayrıca bu kadar rahatsız olacak bir şey yok. Anlaşılan altyazılı video koymak bile suç. Laf olsun torba dolsun mantığının, kimseye faydası yok.

İyi günler,

• eyw. erdinc abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_e

quote:

quote:

quote:

undefined

Merhaba,

İçeriklerin yayınlanma sıraları var. Ayrıca bu kadar rahatsız olacak bir şey yok. Anlaşılan altyazılı video koymak bile suç. Laf olsun torba dolsun mantığının, kimseye faydası yok.

İyi günler,

Farkındaysanız ben altyazı koymuşlar diye kızmadım sadece geç kaldınız dedim,bunda sinirlenicek bişey yok.

Neyse uzatmayalım teşekkürler emeğiniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

bu oyuna türkçe altyazı getirmek yapımcıların zoruna gidiyorsa benimde orjinal almak bi o kadar zoruma gidicek

• Arkadaşlar Türkçe altyazı olmayabilir, lütfen birazda anlayışlı olun. Gerçekten ayıp. Yabancılar bizim hizmetçimiz değil. Madem öyle kendi oyununuzu kendiniz yapın demezler mi? Ayıp..

Böyle zorbalıkla bir yere varamayız.

Lütfen oyunu orjinal alalım, eğer çok alırsak bir sonraki sefere Türkçe altyazı olur.
  • quote:

Çok biliyosan kendin yapsaydın uğraşıp altyazı eklemişler beğenmiyosan girme siteye.
  • quote:

bu oyuna türkçe altyazı getirmek yapımcıların zoruna gidiyorsa benimde orjinal almak bi o kadar zoruma gidicek

Bravo çok güzel bir düşünce bu mantıkla yaklaşık 10.000 yıl sonra türkçe oyunları görebilirz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkm

quote:

Katılmakla beraber oyunu satın alıp bir güzel oynayacağız kaçarı yok.

Elime ulaşacağından emin olabilseydim yurt dışından collector's edition almayı ciddi olarak düşünürdüm.

Spotçular 130-140 TL den oyun satmaya başladı.Halbuki C.E. kargo ile 160TL civarı bir fiyata geliyor.

• Oyunda Türkçe altyazı olmaması daha da zoruma gitti şimdi...
  • Teşekkürler alyazıyla videoyu daha iyi anladım.
  • Ohh be bakın buna sevindim en azından birinci oyundaki gibi gine Türk soyunu katletmicez
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.