Axess üyelik Ücreti İptali - Sadece 2 dakikada 50TL hesabınızda !
125 Cevap42086 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2668 Mesaj
12 Kasım 2011; 9:46:37 

Akbank Axess kredi kartı kullanıyorum 5 senedir. Son 1 yıldır üyelik ücreti almaya başlamışlardı. Dün 444 25 25'i aradım ve kartımı kapattırmak istediğimi söylediğim.

Telefonda ki çağrı merkezi görevlisi neden kapattırmak istediğimi sorduğunda "üyelik ücretleri yüzünden" dedim ve ben bunu söyler söylemez;
-"Efendim son ödediğiniz üyelik ücretini kartınıza tekrar iade ediyoruz, eğer bir daha üyelik ücreti kesilirse lütfen bizi arayın ve bilgilendirin. Bu şekilde üyelik ücretlerini iade edebiliyoruz" denildi.

50 TL azımsanmayacak bir rakam değil, hem de pisi pisine 50 TL vermek. Kartı kullanan arkadaşlar umarım yararlanırlar.

"Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
"Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

479 Mesaj
12 Kasım 2011; 10:21:04 

bendede şu gençler için play kart denen zımbırtı var yıllık 10 lira istiyorlarmış 10 lira az para ama bir gün dandik bir yemek yerine iskender yerim bende denesem iade ederler mi ki hoş daha kesilmedi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

840 Mesaj
12 Kasım 2011; 11:07:51 

Kartı 5 yıldır kullandığın içindir o. Yeni sözleşmelerde kart ücreti yazdığı için iade etmiyorlar.

Yazilim Gelistirme Uzmani
Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD : Web Applications)
Microsoft Certified Professional Developer (MCPD)
( MVC / C# / Oracle / SQL / ASP.NET / Telerik / Ajax / Jquery / Java / Android )

2668 Mesaj
12 Kasım 2011; 12:20:16 

quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

Kartı 5 yıldır kullandığın içindir o. Yeni sözleşmelerde kart ücreti yazdığı için iade etmiyorlar.

Sanmıyorum, sanırım Axess ile alakalı bir durum bu. Citibank Axess kartımda var. O kartın sözleşmesini yaparken de kart ücreti alınacak yazıyordu ancak alınan kart ücretini onlarda iade etti, hemde ben hiç bir şey söylemeden. Zaten ilk kartı alacağım zaman da "ilk alışverişinizden sonra kart ücreti kesilecek ancak hesap kesiminde tekrar iadesi yapılacak" demişlerdi. Aynen de öyle yaptılar. Yani Axess kartlarla ilgili yeni bir şey sanırım bu uygulama.

"Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."

2668 Mesaj
12 Kasım 2011; 19:06:05 

quote:

Orijinalden alıntı: oys14

bendede şu gençler için play kart denen zımbırtı var yıllık 10 lira istiyorlarmış 10 lira az para ama bir gün dandik bir yemek yerine iskender yerim bende denesem iade ederler mi ki hoş daha kesilmedi

O kartı hiç kullanmadığım için bir şey söyleyemeyeceğim ama kart ücreti kesilirse, kesildiği gün Akbank çağrı merkezini arayın yardımcı olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cehennemden_Cennete -- 12 Kasım 2011; 19:07:07 >

1174 Mesaj
20 Kasım 2011; 1:47:22 

akbank sorunsuz hemen iade ediyor aramanız yeter, bende aradım ve kesilen paranın iade edilmesini istiyorum dedim, tabi efendim işleme alıyorum hemen dedi ve parayı geri öedediler.

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

2668 Mesaj
20 Kasım 2011; 1:50:00 

quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

akbank sorunsuz hemen iade ediyor aramanız yeter, bende aradım ve kesilen paranın iade edilmesini istiyorum dedim, tabi efendim işleme alıyorum hemen dedi ve parayı geri öedediler.

Peki şimdiye dek ödediğiniz tüm Kart Ücretlerini mi iade aldınız yoksa en son ödediğinizi mi? Bana en son ödediğim 50TL'yi iade verdiler de.

1174 Mesaj
20 Kasım 2011; 1:53:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

quote:

Peki şimdiye dek ödediğiniz tüm Kart Ücretlerini mi iade aldınız yoksa en son ödediğinizi mi? Bana en son ödediğim 50TL'yi iade verdiler de.

son ödediğimi söyledim yanlızca ve onu geri ödediler, hepsini alanlar varmış okudum şimdi.

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

1053 Mesaj
20 Kasım 2011; 1:53:45 

quote:

Onunla alakası hiç yok kardeşim. Geçtiğimiz yaz verdikleri karttan geçen ay 50 TL ücret kesmiş HSBC. Müşteri hizmetlerini arayıp param iade edilmezse kartı kapatacağımı söyledim. Önce pazarlığa gittiler, 20 TL puan verelim size ama kesmeyelim dediler. Sonra bu yasal bişey her banka keser iade edemeyiz dediler. Ben de atar yaptım, o zaman kartımı kapatın o parayı da unutun, benim onu ödicek durumum yok dedim. "Peki o zaman ....... tarihli 50 TL kart ücretinizin iptalini gerçekleştiriyorum onaylıyor musunuz?" dedi ve ertesi gün iptal ettiler.

2668 Mesaj
20 Kasım 2011; 1:56:00 

quote:

quote:

quote:

son ödediğimi söyledim yanlızca ve onu geri ödediler, hepsini alanlar varmış okudum şimdi.

Teşekkürler Sıcak Fırsatlar'da ki konuyu bende iyice bir gözden geçireyim. Epey fahiş ücretler ödedik toplamına bakarsak...

@61 TS 1967 evet daha önceden duymuştum bu tarz olayları ancak kartımda çok fazla taksit olduğundan iptal edin ödemezseniz diyemedim şimdiye dek. :)
Şükür taksitleri azalttık da atar yapabildik adamlara. Şimdi tüm ödenen ücretleri geri almak için çabalamak gerekiyor.

1053 Mesaj
20 Kasım 2011; 2:04:44 

Dostum sen iptal ettiricem diyince mecburen geri çekiyor parayı. O yüzden hiç korkma yap atarını rahat rahat. Ayrıca taksitlerin de iptal ettirmene mani değil. Taksitlerin bitene kadar ekste gelmeye devam eder.

2457 Mesaj
20 Kasım 2011; 2:06:57 

Ben önceki yıllara ait olanları da geri almak istiyorum. Bunun için bütün senelerin hesap özetini istedim Yapı Kredi ve Akbank'tan gönderdiler mail ile. Üyelik ücretlerinin alındığı ayları aradan seçip bir de dilekçe yazıp tüketici haklarına vericem. Bakalım sonuç ne olacak. Google'dan araştırdım bu yöntemle birçok kişi geri almış tüm yıllarınkini...

1881-193∞

275 Mesaj
24 Kasım 2011; 14:27:57 

Sonucta aglamayana meme yok yani hakkini ariyacaksin bizim gibi arayipta kart ucretine itiraz eden kisi sayisi pek az genel kullanicilar gore.eskiden bankalar yemiyordu kartimi kapatirim diyince ama cok sayida kapatan olunca mecbur kaldilar bnc.arayin konusun m.hizmetlerini olmuyor derse onlarin orda sefleri var yani bir ustu onunla konusun o hic ugrasmiyor bile iade yapiyor hatta limit yukseltelim mi diye soruyor.sonucta banklar para satiyor onlarda isini ii biliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Are you watching closely !

854 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ismail_abi
24 Kasım 2011; 14:41:32 

kredi kartı kullanmak zekice değil

BJK ŞEREF BEY STADI

4454 Mesaj
24 Kasım 2011; 14:53:17 

Ücret yansıtmayalım demiyorlarda, arayın geri yatıralım diyorlar. Aramazsan para çöpe.
2 gün önce babamın kartından 44 TL ücret kesmiş Garanti. Arayıp alabilen var mı ? Akbank Axess vardı aradık geri yatırdılar ama Garanti yatırmamıştı en son çektiğinde.

840 Mesaj
24 Kasım 2011; 16:26:37 

quote:

Orijinalden alıntı: 61 TS 1967

Dostum sen iptal ettiricem diyince mecburen geri çekiyor parayı. O yüzden hiç korkma yap atarını rahat rahat. Ayrıca taksitlerin de iptal ettirmene mani değil. Taksitlerin bitene kadar ekste gelmeye devam eder.

Akbanktan wings ve axess kartlarım vardı. Wings'i kullanmıyorum diye dün kapattıriyim dedim.

kullanmadığım için kapatmak istiyorum axess i kullanıyorum dediğimde,

beyefendi kapatmayın şöyle kampanya verelim, 250 tl harcama sözü verin 40 tl verelim, kapatmayın şöyle yapalım falan dediler.

E böyle kampanyalar falan var niye yapmıyorsunuzda illa kapatınca yapıyorsunuz diye sorasım geldi kadına.

Ben aynı bankanın farklı bi kartını kullanıyorum diye kartı kapattırmak istedim bunları söylediler, siz kart ücreti için kapattığınızı söylerseniz kapatmayın diye kim bilir ne yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exe_genesis -- 24 Kasım 2011; 16:27:58 >

Yazilim Gelistirme Uzmani
Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD : Web Applications)
Microsoft Certified Professional Developer (MCPD)
( MVC / C# / Oracle / SQL / ASP.NET / Telerik / Ajax / Jquery / Java / Android )

717 Mesaj
24 Kasım 2011; 16:32:21 

quote:

Akbank Axess kredi kartı kullanıyorum 5 senedir. Son 1 yıldır üyelik ücreti almaya başlamışlardı. Dün 444 25 25'i aradım ve kartımı kapattırmak istediğimi söylediğim.

Telefonda ki çağrı merkezi görevlisi neden kapattırmak istediğimi sorduğunda "üyelik ücretleri yüzünden" dedim ve ben bunu söyler söylemez;
-"Efendim son ödediğiniz üyelik ücretini kartınıza tekrar iade ediyoruz, eğer bir daha üyelik ücreti kesilirse lütfen bizi arayın ve bilgilendirin. Bu şekilde üyelik ücretlerini iade edebiliyoruz" denildi.

50 TL azımsanmayacak bir rakam değil, hem de pisi pisine 50 TL vermek. Kartı kullanan arkadaşlar umarım yararlanırlar.

bende kapatmak istiyorum diye aramıştım ama üyelik ücreti yüzünden falan demedim limit yüzünden demiştim. onlarda tamam kapatmayın 35 tl verelim dediler çip para yok ya dedim kapat. sonra kırdım attım anında kartları ertesi gün biri aradı oda 50 tl verim dedi kapatma tamam dedim kabul ettim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2631 Mesaj
24 Kasım 2011; 16:37:13 

hesap işletim ücretleri içinde geçerlimi bu yöntem? Birisi işbanka denesede bilgilensek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknomaster -- 24 Kasım 2011; 16:37:54 >

2668 Mesaj
24 Kasım 2011; 18:03:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Shape Of My Heart

quote:

bende kapatmak istiyorum diye aramıştım ama üyelik ücreti yüzünden falan demedim limit yüzünden demiştim. onlarda tamam kapatmayın 35 tl verelim dediler çip para yok ya dedim kapat. sonra kırdım attım anında kartları ertesi gün biri aradı oda 50 tl verim dedi kapatma tamam dedim kabul ettim

Önce ki gün tekrar kapattırmak istiyorum diye aradım ve kapattırdım. Kapattırdıktan 20 saat sonra tekrar aradılar beni de. Aynı şekilde 50 TL chip para verelim, 3 ay kapattırmayın dediler. Ben de kabul ettim. 3 ay sonra tekrar aynı yöntemi uygulayacağım.

62 Mesaj
7 Aralık 2011; 23:36:03 

bugün birisi adına görüştüm ve direk konuya girdim.
tüm kartlardan(akbank) aidatı almam 3 dk sürdü.

275 Mesaj
8 Aralık 2011; 2:26:08 

quote:

Orijinalden alıntı: 6582

Tebrikler bankalarda hak kalmasin :)

62 Mesaj
8 Aralık 2011; 13:18:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Miragle

quote:

Orijinalden alıntı: 6582

Tebrikler bankalarda hak kalmasin :)

:D

14545 Mesaj
8 Aralık 2011; 13:21:30 

Her sene 50tl benden 25tl ek karttan kullanım ücreti keserler ararım hemen geri iade ederler.
Axess den başka kredi kartı kullanmıyorum.

HYUNDAİ i20 KULÜBÜ
Hyundai i20 1.4 Crdi 90 HP Select Opak Kırmızı
2009

1289 Mesaj
8 Aralık 2011; 13:57:01 

Ben son 3 senedir axess üyelik ücretini rahat bir şekilde iptal ediyorum hiç sorun çıkmadı. Ama bonus ve world sorun yapıyor arkadaşım aradı iptal edin yoksa kapattırmak istiyorum diye gider yaptı adamlar tamam kapatalım dedi yada mecburi alışveriş şartı koyuyorlar mesela ayda minimum 500TL harca öyle iptal edelim diyorlar.

Microsoft Surface Pro 128gb

90 Mesaj
19 Nisan 2012; 11:01:14 

arkadaşlar slm. axess kredi kartı aldım, ilk yıl üyelik aidatı var mıdır. varsa kullanmadan kapattıracağım.

imzaya gerek yok...

4454 Mesaj
19 Nisan 2012; 11:05:05 

quote:

Orijinalden alıntı: bettorman

arkadaşlar slm. axess kredi kartı aldım, ilk yıl üyelik aidatı var mıdır. varsa kullanmadan kapattıracağım.

Derdin kart aidatı ise boşuna iptal etme. Kestiklerinde arıyorsun 10 sn. sürmüyor.
2 hafta önce aradık abartısız söylüyorum "Kart aidatı konusunda bi maruzatım var." dediğimiz anda "55 TL + 27,5 TL kart aidatı hesabınıza +bakiye olarak yansıtılmıştır, gelecek ekstre döneminde borcunuzdan düşecektir" dediler. Nitekim öyle oldu. 55 TL asıl kart, 27,5 TL ek kart aidatı.
Bu arada sanal karttan 2,5 TL aidat almaya başlamışlar, haberiniz olsun. Açıkçası bence değer. Sanal kartsız online alışveriş yapmıyorum.

Akbank en azından diğer bankalar gibi süründürmedi. TEB ve Garanti nuh diyor peygamber demiyor. (En azından bize.)

158 Mesaj
19 Nisan 2012; 11:11:35 

Akbankın önünde saygıyla eğilirim. Diğer bankalar gibi yok yarısını kartınıza bonus olarak yükleyelim gibi saçma sapan sözlerde sarfetmiyolar. benden bir kere kesti 55 lira aradım iptalini talep ettim anında iade edildiği söylendi. bir tek yapı krediden aidatımı geri alamadım soyguncu herifler kartınıda bir aha kullanmam çok world istiyosanız gibin vakıftan çıkarttırın

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Ağustos 2012; 3:29:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Bssrk

Akbankın önünde saygıyla eğilirim. Diğer bankalar gibi yok yarısını kartınıza bonus olarak yükleyelim gibi saçma sapan sözlerde sarfetmiyolar. benden bir kere kesti 55 lira aradım iptalini talep ettim anında iade edildiği söylendi. bir tek yapı krediden aidatımı geri alamadım soyguncu herifler kartınıda bir aha kullanmam çok world istiyosanız gibin vakıftan çıkarttırın

hepsi şerefsiz bunların .kuzu kuzu iade edicen neden kesiyosun.dikakt etmeyenden vs alıyorlar .hemen mail attım .telefonla konuşunca hakaret ediyorum genelde.

228 Mesaj
5 Eylül 2012; 16:27:43 

Aynen Akbank ile şimdi konuştum Wings asıl ve ek kart için toplam 75+40 TL iade edileceğini söylediler, hatta abarttım Sanal Kart aidatı da iade olacak mı dedim 2,5 TL. evet o da iade olacak dedi.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Eylül 2012; 9:50:23 

İnternet Bankacılığından hesap özetini kontrol ediyordum bi de ne göreyim 65 TL Üyelik Ücreti kesilmiş.
Hemen aradım 444 25 25'i dedim hanımefendi 65 TL üyelik ücreti kesmişsiniz ? İade edelim hemen beyefendi dedi ve iade etti.
Bu kadar kolay olacağını sanmıyordum açıkçası,teşekkürler Akbank...

206 Mesaj
13 Eylül 2012; 17:06:58 

Bu yöntem hsbc advantage içinde geçerli, kullanan varsa ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fLyNeC -- 13 Eylül 2012; 17:23:57 >

2631 Mesaj
9 Kasım 2012; 10:28:54 

bu akşam babamın yerine denicem inş dediğiniz gibi olur

1678 Mesaj
9 Kasım 2012; 10:39:21 

O konuda en sinir bozucu kart world. Ya 2300 tl harcarsınız 3 ay içinde yada 55 tl keserim diyor. Ücreti iptal etmiyorlar. İsterseniz puanlarınızı kullanarak ödeyebilirsiniz diyorlar yada...

Maximum kullanıyorum 11 yıldır. Aylık kart içinden geçen para miktarı azımsanacak boyutlarda değil onlarla pek sorun yaşamıyorum arıyorum aylık kart ücretine itiraz etmek için bir başvuru yapıyorum hemen geri yatırıyorlar. 140 tl aylık ücreti var o kartın gereksiz fazla.

Bu Hesap Iki Kisiliktir.

218 Mesaj
9 Kasım 2012; 10:51:29 

Bende denizbank gsbonus kullanıyorum ilk kullanım ücreti olarak 49 lira çekildi ilk aydan bunu geri alabilirmiyim?

ŞAMPİYON
GALATASARAY

891 Mesaj
9 Kasım 2012; 11:49:27 

quote:

@61 TS 1967 evet daha önceden duymuştum bu tarz olayları ancak kartımda çok fazla taksit olduğundan iptal edin ödemezseniz diyemedim şimdiye dek. :)
Şükür taksitleri azalttık da atar yapabildik adamlara. Şimdi tüm ödenen ücretleri geri almak için çabalamak gerekiyor.

hocam taksit veya borç olması hiç önemli değil, kapattırıp taksitler bitene kadar ödemeye devam edebiliyorsun

yapı kredi bankası kredi kartıma 3500TL borcum ve aylık 650TLyi bulan taksitlerim vardı. extrayı incelerken 55TL üyelik ücretini görünce hemen aradım müşteri hizmetlerini.

ilk sorum ; '' ben sizin müşteriniz miyim, üyeniz miyim '' dedim

müşterimizsiniz diye cevap alınca, o zaman şu usulsüz aldığınız 55TL üyelik ücretini iptal edin dedim.

bu ücreti kanunen alabiliyoruz, aylık 3000TL harcama sözü verirseniz iptal edebiliriz, ya da mahkemeye verebilirsiniz diyince şalter attı ve sert bir dille kapatmasını söyledim.

tamam murat bey kapatıyorum kartınızı, kartınızı kırıp atabilirsiniz, borclarınız için size düzenli olarak extra göndereceğiz diye atarlı bir şekilde konuşunca, uzatmayın, kapatın dedim ve görüşme bitti.

2 gün sonra genel müdürlükten aradılar ve 6 yıllık müşterimizi kart ücreti için kaybetmek istemiyoruz, kart ücretinizi iade edip yeni kart göndermemizi istermisiniz diye sordular.

istemediğimi söyleyip kapattım. 2 gün sonra başka bir yetkili aradı ve 40TL word puan verdiler

kartı tekrar açtırıp, hediye puanları kullandım, üyelik ücreti olan 55TL de iade edildi.

biraz uzun oldu ama sakın alttan almayın arkadaslar. kapatıyoruz diye blöf yapsalar bile kapatın diye üzerlerine gidin. onlar sizi tekrar arayacaklar

489 Mesaj
9 Kasım 2012; 12:32:23 

Bu konudan kuzenime bahsettim, yanımda telefon açtı ve kartımı iptal etmek istiyorum dedi ( 4 yıllık kullanıcı)

telefondaki kadın tamam efendim iptal talebinizi işleme koyuyorum dedi bizimkide bişey diyemedi şuan kartsız kaldı

630 Mesaj
9 Kasım 2012; 13:53:22 

Tehdit etmeye gerek yok, üyelik ücreti iadesi istiyorum derseniz hemen iade ediyorlar, arkadaşın söylediği gibi 2 dk telefon görüşmesinde hemen altım 50 tlyi iade olarak

6556 Mesaj
9 Kasım 2012; 14:01:40 

Telefona bile gerek yok Müşteri Hizmetlerine e-mail atın geri iade yapıyorlar.

Samsung Galaxy SII

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

528 Mesaj
9 Kasım 2012; 14:32:14 

Ben de Akbank'tan anında iade aldım üyelik ücretini.

Garanti'den ,se vermediler diye kapatın dedim. Hem hesaplarımı hem k.k. nı. Biraz sert konuşunca kapattı. Sonraki günlerde 2 kez arandım. 40tl lik hesap işletim ücreti hakkında konuşmadılar. 50tl bonus verelim dediler. Benzer şeyler ama ben ilk istediğimde iade etmeliydiniz sizinle zorunlu haller dışında bir daha çalışmayacağım dedim. Pişman değilim. :)

1438 Mesaj
19 Kasım 2012; 0:13:27 

ya vatan dan alışveriş için axess e başvurucam ama bu kart ücreti beni de endişendirdi ,

ben sadece vatandan donnaım alırım sonra harcama yapmam bu yüzden kart ücretini hayli hayli alırlar gibime geliyor...

bu arada iş bankası maxsimum kartı mı 6.000 limite çekecek bu ay sonunda otomatik arttır yapmışım int bankacılığından önceki senelerde

herhalde başka bankadan limiti yüksek kart alamasın diye böyle yapıyor onlarda...

156 Mesaj
19 Kasım 2012; 0:59:15 

aralık 2011 de axess almıştım,ocakta baktım 50 lira kart ücreti kesmişler.bu neden böyle dedim müşteri temsilcisi ocak ayında herkesten kesilir falan muhabbeti yaptı bende daha hiç kullanmamıştım cebımde duruyodu öyle dedim tamam kapatın istemıyorum,sonra arkadaşın dediği gibi tamm iade ediyoruz keslecek olursa yıne arayın dedi eywallah dedim baktım şubat ekstresınde ıade edılmıs :D

..::GONYA'lıyım, GONYA'lısın, GONYA'lı, GONYA'lıyız, GONYA'lısınız, GONYA'lılar::..

1438 Mesaj
20 Kasım 2012; 20:28:51 

şuan iş dururumum yoktu mecbur axess e başvurdum bakalım kabul görcek mi

348 Mesaj
21 Kasım 2012; 13:08:02 

taksit avantajlarindan dolayı axes kart basvurdum hemen kabul edildi benden üyelik ücreti adında para keserler mi hemen ben kart yıllık ücreti mi değil üyelik ücreti gibi bir ödeme var mi onu merak ediyorum

2631 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:57:12 

quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

taksit avantajlarindan dolayı axes kart basvurdum hemen kabul edildi benden üyelik ücreti adında para keserler mi hemen ben kart yıllık ücreti mi değil üyelik ücreti gibi bir ödeme var mi onu merak ediyorum

ilk yıl kart ücreti yok. ikinci yıldan itibaren 65tl alıyorlar. eğer arayıp itiraz edersen geri veriyorlar. fakat gelecek ay karta yansıyor yani o ücreti o ay ödemen gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

348 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:12:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

ilk yıl kart ücreti yok. ikinci yıldan itibaren 65tl alıyorlar. eğer arayıp itiraz edersen geri veriyorlar. fakat gelecek ay karta yansıyor yani o ücreti o ay ödemen gerekiyor.

genel anlamda memnun musunuz axess kartından
ödeme gecikirse falan çok fazla bi yaptırımı oluyor mu ?
garanti gibi kitliyorlar mı yanı kısacası :D

2631 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:27:10 

quote:

quote:

quote:

Axess babam kullanıyordu. Daha doğrusu hiç kullanmadı iki tane göndermişlerdi ikisinede kart ücreti çıkınca iptal ettirdik. Ben teb ve işbank kullanıyorum. O borç gecikme olayı çoğu özel bankada aynı hocam. Gününü geçirdiğin an ekstrenin son ödeme tarihinden itibaren değil de hesap kesim tarihinden itibaren geçirirler. Arada neredeyse 10 günlük faiz var yani.

Memnun kalmazsan zaten bunun 2 nedeni var zaten. birincisi kart aidatı.. ikincisi hesap işletim ücreti.. aidatı dediğim gibi arayınca veriyolar ama hesap işletim ücretini bilmiyorum.. 2 fatura otomatik ödetirsen hesap işletim ücretindende yırtarsın..

Şahsen ben kendim şöyle bir çözüm buldum. Kuveyttürk hiçbir şekilde hesap işletim ücreti almıyor. bende paramı orda tutuyorum. kredi kartım ise işbanktan. ay sonu ekstresini ödemek istediğim zaman kuveyttürkten karta eft yapıyorum. böylece hem para sağlamca kalıyor senden habersiz cart curt için çekemiyorlar. tek sorun kart aidatı şuan işbanka yalvarsan iade etmiyor.

348 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:40:14 

quote:

quote:

quote:

quote:

Axess babam kullanıyordu. Daha doğrusu hiç kullanmadı iki tane göndermişlerdi ikisinede kart ücreti çıkınca iptal ettirdik. Ben teb ve işbank kullanıyorum. O borç gecikme olayı çoğu özel bankada aynı hocam. Gününü geçirdiğin an ekstrenin son ödeme tarihinden itibaren değil de hesap kesim tarihinden itibaren geçirirler. Arada neredeyse 10 günlük faiz var yani.

Memnun kalmazsan zaten bunun 2 nedeni var zaten. birincisi kart aidatı.. ikincisi hesap işletim ücreti.. aidatı dediğim gibi arayınca veriyolar ama hesap işletim ücretini bilmiyorum.. 2 fatura otomatik ödetirsen hesap işletim ücretindende yırtarsın..

Şahsen ben kendim şöyle bir çözüm buldum. Kuveyttürk hiçbir şekilde hesap işletim ücreti almıyor. bende paramı orda tutuyorum. kredi kartım ise işbanktan. ay sonu ekstresini ödemek istediğim zaman kuveyttürkten karta eft yapıyorum. böylece hem para sağlamca kalıyor senden habersiz cart curt için çekemiyorlar. tek sorun kart aidatı şuan işbanka yalvarsan iade etmiyor.

hesap işletim ücreti ne oluyor k. bakmayın hiç kullanmadım daha önce kredi kartı
iş bankası öğrenci kartı vardı onda da 2 3 ay ödemesem de faiz gelmiyordu neredeyse

275 Mesaj
21 Kasım 2012; 19:20:28 

Kesinlikle burda arkadasa katiliyorum 2dk icinde sorgusuz sualsiz kart kullanim ucretini ve sanal kart ucretini iade ettiler.Axess kulanmaya devam...!

290 Mesaj
24 Kasım 2012; 21:00:28 

quote:

quote:

Sanmıyorum, sanırım Axess ile alakalı bir durum bu. Citibank Axess kartımda var. O kartın sözleşmesini yaparken de kart ücreti alınacak yazıyordu ancak alınan kart ücretini onlarda iade etti, hemde ben hiç bir şey söylemeden. Zaten ilk kartı alacağım zaman da "ilk alışverişinizden sonra kart ücreti kesilecek ancak hesap kesiminde tekrar iadesi yapılacak" demişlerdi. Aynen de öyle yaptılar. Yani Axess kartlarla ilgili yeni bir şey sanırım bu uygulama.

axesste olaylar kullanımla alakalı bir durum.yansıtıyorlar arıyorum kartı iptal ettireceğimde demiyorum.iadesini istiyorum diyorum.bir daha yansıtmayın dediğimde de bunun için harcama sözü istiyorlar.rakamı sordugunuzda da standart bir rakam değil kişiye özel yıllık ortalamanıza göre bir rakam veriyorlar.ayırca yok su harcamaya su kadar tl kazanın kişiye ozeller bile tamamıyle kullanımınıza göre veriyorlar.
ayrıca vadesizde hesap kesim ücretinin iadesini istedim bir türlü kabul etmediler.80-90 tl civarı bir rakam en son aradıgımda da kredi kartını bu yüzden kapattıracagım dedi anında 100 tl chip para teklif eti.sadece 3 ay kapatmamaya karsı.anlıacagınız karsınıza cıkan müsteri temsilcisinin ekranında sizin için biçilmiş bir puan vs. veya bir rakam var çünkü arkadasın dediği gibi düşünme süresi olmadan teklif geliyor.ayrıca posta gelmedi diye bir gunluk gecikmenin faizinin iadesini de geri almış birisiyim.

world puan kampanyalı alışverişlerinizde indirim uygulanır.bilgi için dükkanımı ziyaret ediniz.

1438 Mesaj
25 Kasım 2012; 0:24:05 

kart başvurum kuryeye verilmiş entresan olan 1000 tl gelir yazdım 5300 tl limit vermişler....

şimdi bunlar bir kaç gün sonra kartı verirlerde, aralık sonunda kart ücreti isterlerse arayıp çok kötü konuşurum 1 yıl süresi yok mu kart ücretinin ??

maxsimumu aktif kullandığımdan kart ücreti daha hiç yansımadı

1438 Mesaj
4 Aralık 2012; 15:49:07 

kart gelmiş kazancı düşük yazmama rağmen axess platinum göndermişler, umarım kart ücretlerini iade alabiliriz, yoksa tüketici hakem heyeti filan uğraşırız...

1515 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
stormeagle2
10 Aralık 2012; 14:07:22 

zam geldi 65 tl oldu. aynen bende bu şekilde 3 yıldır k.kartı aidatı ödemiyorum. Borcum çok yok ise k.kartımı kapatma blöfünü yapıyorum onlarda hemen tmm efendim diyip parayı iade ediyorlar. Yani kakalıya bildiklerine kakalıorlar. Tam bir haksız kazanç.. Kiminden kırpıyorlar kimine iade ediyorlar.

Sıfır-Uygun Fiyata BenQ / Viewsonic / Acer Projeksiyonlar

863 Mesaj
10 Aralık 2012; 14:17:23 

Aynısı benin başıma geldi 70 küsür lira kestiler hesap işletim ücreti adında teb bankasından . Hiç taviz vermediler , iade etmediler kapatın dedim en sonunda . Bundan sonra işim olmaz teb ile ..

"VIGLIA PRETIUM LIBERTATIS"

1515 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
stormeagle2
10 Aralık 2012; 14:36:38 

daha yeni kapatma talebi verdiyseniz merak etmeyin 1 hafta içersinde sizi dünyanın en tatlı dili ile konuşan bir kadın arayacak ve k.kartını kapattırmamanız için elinden ne geliyorsa yapacak. o zaman aidatı iade ederler.

Yani siz k.kartını m.hizmetlerinden iptal talebi verdikten sonra kapatmaları için 1 hafta süreleri var. O süre içersinde sizin kapatma talebiniz başka bir departmana aktarılıyor. O departman müşteri kaybetmemek için çırpınan ve bundan prim kazanan bir departman. Asıl iş orda bitiyor, siz o kısımda ısrarla iptal edin derseniz k.kartınız tamamen kapanır.

Eğer bunların hepsi olup bitmiş k.kartınız kapatılmış ise o bankadan zaten hayır gelmez. 60-70 tl için müşteri kaybediyorsa keyfi bilir. 1 yıl içersinde sizden elde ettiği faiz 60tl den çok daha fazladır.

Sıfır-Uygun Fiyata BenQ / Viewsonic / Acer Projeksiyonlar

905 Mesaj
10 Aralık 2012; 15:00:06 

Akbank üyelik ücretini iade edin dediğiniz an kabul edip iade ediyorlar.
Finansbank çirkeflik yapıyor direk isterseniz kartınızı kapatın diyorlar :)
Maximum ziraat 3senedir hiç kesmedi

11858 Mesaj
10 Aralık 2012; 15:33:23 

İş bankasında hesabım var uzun süredir nazar değmesin bir kere bile kesmediler.

İng her sene keser itiraz ederdim para olarak geri alırdım daha doğrusu önümüzdeki ayın ekstresinde - olarak düşüerdi bakiye. Fakat demin aradım 49 lira kesmişsiniz dedim itirazım var dedim. Bonus olarak yüklenmiş kartınıza şu anda 55 lira bonusunuz var falan dedi işim vardı üstelemedim bende para olarak geri yatırın diye. Zaten kart aidatı alıyorlar diye normal hesabını kapattım ing den. Fatura eklemersen almayız falan diyorlardı yok dedim istemiyorum. Sadece kredi kartı var ona da bonus olarak vermişler süresi yokmuş enazından buna şükür istediğiniz zaman kullanabilirsiniz dedi

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

1515 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
stormeagle2