Şimdi Ara

Alfa 1000mw 1KM USB B/G/N Wireless Adaptor Kali Linux Pen Test

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
6
Favori
15.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Alfa AWUS036H Wireless adaptor Kali Pen Test

(Açık alanda daha etkili sonuçlar)

high power

Wireless B/G destekli.

Orjinal ürün! taklit ürünlerden uzak durunuz.

**** 350TL son fiyatıdır. + yanında 3 metre kablolu anten uzatıcı stand istenirse 150TL**
    Kali linux wireless hack pen test işlemlerinde kullanılabilir.
    Backtrack, Kali, beini..vb Linux sürümleriyle uyumlu
    **Monitor mode , packet injection destekli
    **Virtual box, Vmware destekli

Realtek 8187 Chipset

Sokulebilir anten ( 15dbi uzun menzil 38cm anten istenirse 150TL)

İster masaüstü pc ister laptop üzerinde pratik kullanım

Usb uzatma kablosu sayesinde istenilen yere kolay montaj
    ( Extra 3 metre uzatma aparatı ile daha uzak yerlere monte yapılabilir mıknatıslıdır.

SoftAP desteği ile internet bağlantınızı diğer cihazlarla paylaştırabilirsiniz.

Özellikler

Windows XP WIN 7-8-10 VISTA MAC LINUX Kali Uyumlu
    CE FCC

İlgilenenler PM yoluyla ulaşsınlar. İst içi elden veya kargo ile olabilir. 350TL Not: isteyen istedigi yerden urun alabilir saygılı olalım.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordamus -- 21 Şubat 2022; 15:38:54 >

• Ürünün antenleri resimli gözüken 24 dbi olucağını sanmıyorum bilgi verirseniz sewinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımhayaletı

Ürünün antenleri resimli gözüken 24 dbi olucağını sanmıyorum bilgi verirseniz sewinirim

24dbi ? gerçekten zor bir değer bu anten için
    yine de açıklamaya göre karar veririz tabiki
  • Ürünün antenleri resimde gözüktüğü gibi 24dbi değildir olamazda.Çift anten toplam ortalama 18 dbi.Ancak çıkarıp kendinizde daha kapasiteli anten takabilirsiniz.Ürün özelliklerinde bi yanlış anlaşılma olmuş.

Tüm backtrack sürümleriyle uyumludur gereksiz yorum yapmıyalım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordamus -- 11 Aralık 2011; 22:52:33 >
  • Hocam fiyat konusu ortada kalmış, en üstte 79TL yazıyo altta ise 90 TL farklı bi durum mu var ben çözemedim :)

Ayrıca SoftAP olayını kısaca açıklarsan sevinirim.Farklı bi cihaza gerek varmı paylaşım için yoksa adaptör tek başına yeterlimi ?

NOT:Alıcıyım laf olsun diye sormuyorum :)
  • Tabiki düşük olan fiyat geçerli.

Farklı bir cihaza gerek yoktur bilgisayara usb'den bağlayarak(sivri akıllılar yanlış anlamasın) ürün içinden çıkan yazılımdan softap olarak yapılandırıp bağlantı ve internet paylaşımı korumalı olarak yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordamus -- 1 Ekim 2013; 1:58:49 >
  • Cihazın markasını tam olarak yazsaydınız piyasa fiyatı ne kadarmış bi bakardık..
  • OEM ürünlerdir önemli olan chipset RALİNK 3070 muhim olan o vede 2000mw.
  • bu aletin 2000mw olduğunu nerden anlayacaz piyasaya artık bi standart getirilmedi mi
    benim 2000 mw diye aldım 512 mw çıktı 2000mw ise hiç kaçırmdan almak lazım ama onlarda da ısınma sorunu var diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullanıcıadam

bu aletin 2000mw olduğunu nerden anlayacaz piyasaya artık bi standart getirilmedi mi
    benim 2000 mw diye aldım 512 mw çıktı 2000mw ise hiç kaçırmdan almak lazım ama onlarda da ısınma sorunu var diye biliyorum

Zaten bu veriler teorikdir pratikde ona yakın değerler verir cihaz tabi bunu etkileyen birçok sebeb var modemle uzaklık çevre etkenler bina duvar gibi sinyal düşürücü etkenler.Herhangi bi ısınma sorunu yok cihazda abartı.Çift anteni olmasıda extra avantaj sağlıyor ayrıca usb uzatmasıyla istenilen yere monte imkanıda mümkün.Kullanılan chipset oldukça iyi ve bütün linux dağıtımlarıyla sorunsuz çalışır.
  • Hayırlı satışlar.
  • sizce bu ùrünmü iyi yoksa alfa mı daha iyi. Birde siz denedinizmi nekadar uzaklığı çektigini açık alandada kapalı alandada. Merak ettim siz kullanıp denediyseniz bakabilirim. Hayırlı
    satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzbk

sizce bu ùrünmü iyi yoksa alfa mı daha iyi. Birde siz denedinizmi nekadar uzaklığı çektigini açık alandada kapalı alandada. Merak ettim siz kullanıp denediyseniz bakabilirim. Hayırlı
    satışlar

Merhaba

Alfa 1000mw bu 2000mw RT 3070 chipli oldukça güncel bir chip ve çift antenlidir alfada tek anten vardır alfaya oranla daha iyi çekiyor.Tabiki denedik kullanıyoruzda.Benim soyliyeceğim uzaklıklar size fayda sağlamaz çunku herkesin kullanıcağı yer modem uzaklıkları farklıdır tam doğru bi bilgi olmaz.
  • saolun nasip başka arkadasa oldu iyi günler
  • sağol bilgilendirdiğin için huso kardeş
  • Lütfen gereksiz yorumlar yazmıyalım! Ürünü bilmeden ürüne çamur atanlardan bahsediyorum! Ürün antenleri çift anten olması avantajdır dejavantaj değil! Ayrıca üründe kullanılan chipset önemlidir ve üründe ralink'in en guncel ve iyi chiplerinden 3070 kullanılmıştır.Markadan ziyade içerisinde kullanılan aksam önem kazanıyor.Başka sorunlu ne üdüğü belirsiz ürünlerle karıştırmayın ürün 2000mw'dir ve açık alanda oldukça iyi performans verir.
  • adam bi ürün satacak, ortalığı chat odasına çevirmişsiniz
    şimdi ben de soru soracağım olmayacak ama sormam lazım çünkü alıcıyım. bu cihazı dizüstüne bağladıktan sonra veya bağlamadan başka cihazlara internet verebiliyormuyuz. tablet, telefon vs gibi cihazlara?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @masivila
    Başka cihazlara internet bağlantısı veremiyorsun. Bu tip cihazlarda laptoplardaki wireless bağlantısı gibi düşün.
    Router olması lazım onun için ama bu router değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meposion

@masivila
    Başka cihazlara internet bağlantısı veremiyorsun. Bu tip cihazlarda laptoplardaki wireless bağlantısı gibi düşün.
    Router olması lazım onun için ama bu router değil.

çok teşekkür ederim yardımınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masivila -- 6 Mayıs 2012; 7:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masivila

adam bi ürün satacak, ortalığı chat odasına çevirmişsiniz
    şimdi ben de soru soracağım olmayacak ama sormam lazım çünkü alıcıyım. bu cihazı dizüstüne bağladıktan sonra veya bağlamadan başka cihazlara internet verebiliyormuyuz. tablet, telefon vs gibi cihazlara?

Merhaba

İlanı biraz daha dikkatli okursak daha hızlı cevap alabiliriz "İlgilenenler PM yoluyla ulaşsınlar." Soruya gelince hem evet hem hayır. Laptop'un kendi internet bağlantısı varsa kablo ile veya kendi wireless'i ile bu adaptor'ude bağlayıp SOFTAP modunda bu adaptor üzerinden diğer mobil cihazlar internete çıkabilir şifreli veya şifresiz ve oldukça iyi bi verici olur iyi ayarlanırsa.Lütfen yanlış bilgiler vermiyelim.Tek başına bağlamadan verilemez tabiki.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.