Şimdi Ara

Thermaltake'den orta segmente yönelik 7 yeni güç kaynağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Thermaltake orta segment için hazırladığı yeni güç kaynaklarını duyurdu. Smart Series ailesine üye 7 yeni model duyuran Thermaltake, 450 Watt, 550 Watt ve 650 Watt kapasiteli modellerde modüler tasarım anlayışını benimserken, 430 Watt, 530 Watt, 630 Watt ve 730 Watt kapasiteli diğer dört modelinde ise sabit kablo tasarımıyla devam etme kararı vermiş.

Modüler olan modelleri farklı yük durumlarında %88'e kadar varan verimlilik değeri sunan ve 80Plus Bronze sertifikası ile gelen Smart Series ailesinde, modüler olmayan modeller ise  80Plus sertifikasıyla geliyor ve %86'ya varan verimlilik seviyesine ulaşabiliyorlar. ATX 12V V2.3 standardıyla uyumlu olan ve aktif PFC özelliği ile gelen güç kaynakları tekli 12v rail tasarımını temel alıyor ve 140mm çapında fan ile serinletiliyorlar.

Yüksek akım, yüksek voltaj, düşük voltaj, yüksek güç ve kısa devre korumaları ile donatılan yeni güç kaynaklarının hata öncesi kullanım süreleri 100,000 saat olarak açıklandı. Thermaltake tarafından üç yıllık garanti ile sunulan Smart Series güç kaynakları yurt dışında satışa sunulurken, fiyatlar 450W, 550W ve 650W kapasiteli modeller için sırasıyla 50 Avro, 52 Avro ve 62 Avro.

• 650W olanı 150TL ediyor. Kdv ekleyince 177 eder. Distirbütörümüzde güzel bir ayar ile bize 200TL ye gelir sanırım. Piyasaya hareket gelmesi açısında güzel olmuş.
  • Süper birşeye benziyor :D
  • 550 watt olanı 52 avro.modüler.
    530 watt olanı 12 volttan 456 amper verebilecek.fiyatı da 35-40 avro aralığında olsa,hakkaten çok tatlı olur.
  • O fiyatlara bizim memlekete gelmez hiç merak etmeyin.Hele şuanki distribütör firma mevcut stoklarını eritmediyse hiç beklemeyin.
  • thermaltake güç kaynağı konusunda lider bende 400 wattlık en ucuz modeli mevcut 5 senedir en ufak sıkıntım olmadı üstelik son 2 senedir limitinde kullanıyorum zaman zaman o.c yapıyorum çok zorlayınca kendini kapatıyor o yüzden 750 wattlık modüler bir tane almak istiyorum bu yeni ürünler ilaç gibi olacak
  • Artık bende modüler geçecem .Kasanın içi çok karışık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.