- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
sanalpazar güvenli mi
78 Cevap47916 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

88 Mesaj
11 Kasım 2011; 16:23:20 

urun satmak istiyorum ve komisyon olarak %5 aliyorlar oyuzden burdan saticam.peki bu site guvenilir mi havuz hesabi guvenlimidir ve odemelerde sikinti olur mu? Simdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wickd -- 11 Kasım 2011; 16:24:34 >

1581 Mesaj
12 Kasım 2011; 9:37:04 

sanalpazar güvenilirdir dostum rahatlıkla işlerini yapabilirsin hiç bir şekilde sıkıntı olmaz

PSN : Belifanti

3615 Mesaj
12 Kasım 2011; 10:16:08 

gittigidiyorun alt versiyonu olarak düşünebilirsin

Ömür biter, borç bitmez

6119 Mesaj
12 Kasım 2011; 10:36:12 

Ben bir kere ütün sattım, sıkıntı olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2612 Mesaj
14 Kasım 2011; 10:43:09 

evet güvenilir bir sitedir, ancak ilan verirken açıklamayı net ve açık bir şekilde yazın.

' Evrendeki en büyük gösteri sen aklını keşfettiğin an başlar...'

1381 Mesaj
14 Kasım 2011; 13:53:50 

Site GOLD Bilgisayar A.Ş. nin Bulunduğu Grup firması içindedir.

hizlial.com gold.com.tr aynı gruba ait sitelerdir.

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.

56 Mesaj
14 Kasım 2011; 23:39:46 

Bende %5 lik komisyonu taksit ertelemesi ve taksit yapmasından dolayı tercih ettim,problemsiz alışveriş yaptım,fotoğraf makinası almıştım

151 Mesaj
21 Kasım 2011; 17:01:09 

bwnde merak ediyordum güvenilir mi diye güvenilr deniyor ama bir açıklama dikkatimi çekti.
hizlial.com'a sahip grubun ise düşünürüm 3-4 kere.hizlial.com tami bir fiyasko çünkü ne alırsan sorun oluyor.

88 Mesaj
21 Kasım 2011; 23:18:02 

Tüm yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar.Ürünü sattım ben de.Bir sıkıntı çıkmadı.Çok sağolun

328 Mesaj
21 Kasım 2011; 23:44:45 

Ben burdan 3-4 defa bi şey aldım ve hepsini geri gönderdim(siteyi kötülemiyorum uğursuz diyorum) ama bi sıkıntı olmadan da geri gönderdim

1 Mesaj
12 Aralık 2011; 11:15:48 

Sanalapazardan 03.11.2011 tarihinde merkezinden dükkanından iphone 4 s siparişi verdik sanalpazar ödemeyi hemen çekti fakat 15 gün ortalama iş günüm olan teslimat süresince hiç bişi gelmedi bu gün 12.12.2011 ve merkeziden firması sanal pazarın kendi pazarlarını gasp ettiğini eğer sanalpazar ödemeyi yaparsa telefonu göndereceklerini söylüyor sanalpazar ise telefon size ulaşmadan faturayı almadan merkezindene ödeme yapmıyoruz diyor
sonuç olarak ne saçma bir iş ilişkisi anlamadık olan bize oldu 40 gündür beklediğimiz telefon gelmedi şu an iptal etmek istiyoruz sanal pazar kargo üçreti keseceğini söylüyor ben o zaman telefonu gönder diyorum onun için merkezinden ile görüşürün diyor
böyle salak sacma bir iş görmedim bu sitelerden kesinlikle alışveriş yapılmasını önermiyorum bu arada halen bekliyoruz iptal etmek istesek bile zor ama telefonda yok ortada

1030 Mesaj
21 Aralık 2011; 17:19:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Necdetk

Sanalapazardan 03.11.2011 tarihinde merkezinden dükkanından iphone 4 s siparişi verdik sanalpazar ödemeyi hemen çekti fakat 15 gün ortalama iş günüm olan teslimat süresince hiç bişi gelmedi bu gün 12.12.2011 ve merkeziden firması sanal pazarın kendi pazarlarını gasp ettiğini eğer sanalpazar ödemeyi yaparsa telefonu göndereceklerini söylüyor sanalpazar ise telefon size ulaşmadan faturayı almadan merkezindene ödeme yapmıyoruz diyor
sonuç olarak ne saçma bir iş ilişkisi anlamadık olan bize oldu 40 gündür beklediğimiz telefon gelmedi şu an iptal etmek istiyoruz sanal pazar kargo üçreti keseceğini söylüyor ben o zaman telefonu gönder diyorum onun için merkezinden ile görüşürün diyor
böyle salak sacma bir iş görmedim bu sitelerden kesinlikle alışveriş yapılmasını önermiyorum bu arada halen bekliyoruz iptal etmek istesek bile zor ama telefonda yok ortada

kardeşim sistem kesinlikle güvenli. senin paran teminat altında. aldığın şirketin parayı almadan sana ürün göndermeyeceğini söyleme gibi bir hakkı yok. eğer böyle söylüyorsa ya sanalpazar ve gittigidiyorun sistemine bakmadan ticarete kalkışmıştır. ya da seni dolandırmaya çalışıyordur. sonuçta sen şikayet edeceğine dua et ürün sana ulaşmadan paranı karşı tarafa yollamadıklarına. internet üzerinden senin gibi bir çok kişiyi dolandıran bir dünya adam var. aman dikkat edin az para değil o cihaz haybeye kaptırmayın.

182 Mesaj
30 Aralık 2011; 15:08:24 

sanalpazar mükemmel bir site 4 kere satış yaptım ve onay verildikten bir iş günü sonra ödemelerim geldi.En son 10000 tl lik bir satış yaptım dedimki bu yüklü olduğu için geçikebilir ama yanıldım saat 13.00 gibi bugün ödemem geldi.sanalpazardan allah razı olsun satanda memnun alanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri26 -- 30 Aralık 2011; 15:09:40 >

120 Mesaj
11 Ocak 2012; 4:57:40 

quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

sanalpazar mükemmel bir site 4 kere satış yaptım ve onay verildikten bir iş günü sonra ödemelerim geldi.En son 10000 tl lik bir satış yaptım dedimki bu yüklü olduğu için geçikebilir ama yanıldım saat 13.00 gibi bugün ödemem geldi.sanalpazardan allah razı olsun satanda memnun alanda

Konuyu yenıden canlandırmıs gibi olacağım ama birşey sormak istiyorum.Diyelim ki satıs yaptık alıcı kişi ürünü aldı yere düşürdü kırdı.Alıcı kişinin ödeme için onay vermesı gerekiyor sanırım.Peki bu durumda satıcı kişi hem malı tarafından zarara uğrayacak ve alıcı kişide onay vermediği için parasını alamayacak ? Bu durumda ne oluyor peki ...

182 Mesaj
11 Ocak 2012; 11:58:44 

quote:

Orijinalden alıntı: tolga3452

Konuyu yenıden canlandırmıs gibi olacağım ama birşey sormak istiyorum.Diyelim ki satıs yaptık alıcı kişi ürünü aldı yere düşürdü kırdı.Alıcı kişinin ödeme için onay vermesı gerekiyor sanırım.Peki bu durumda satıcı kişi hem malı tarafından zarara uğrayacak ve alıcı kişide onay vermediği için parasını alamayacak ? Bu durumda ne oluyor peki ...

Alıcı ürünü aldığı an eğerki bir sorun varsa kargo görevlisinin yanında tutanak tutturup geri göndermek zorundadır.Ürünü aldıktan sonra kendi hatası yüzünden zarar gören ürünü iade edemez.Zaten o kendisi satışa onay vermese bile sanırım 3 işgünü içerisinde otomatik onay veriliyor.Ben 4 kere ürün sattım ve hiç bir sorunla karşılaşmadım.Şiddetle tavsiye ederim.

120 Mesaj
11 Ocak 2012; 23:22:49 

quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

Alıcı ürünü aldığı an eğerki bir sorun varsa kargo görevlisinin yanında tutanak tutturup geri göndermek zorundadır.Ürünü aldıktan sonra kendi hatası yüzünden zarar gören ürünü iade edemez.Zaten o kendisi satışa onay vermese bile sanırım 3 işgünü içerisinde otomatik onay veriliyor.Ben 4 kere ürün sattım ve hiç bir sorunla karşılaşmadım.Şiddetle tavsiye ederim.

Valla ınternette sanalpazar ile ilgili o kadar çok şikayet varkı anlatamam.Satıcıların parasını 1hafta sonra yolladıklarına varıncaya kadar.Kararsız kaldım anlayacağınız.Hatta şikayetvar.com da bazı satıcılar ödemelerını alamadıklarını telefon açtıklarında kımsenın cevap vermediğinden bahsetmişler.Kafam karıştı,cünkü yuklu meblaa satış yapıp sonra alamamak var .

182 Mesaj
12 Ocak 2012; 10:36:24 

quote:

Valla ınternette sanalpazar ile ilgili o kadar çok şikayet varkı anlatamam.Satıcıların parasını 1hafta sonra yolladıklarına varıncaya kadar.Kararsız kaldım anlayacağınız.Hatta şikayetvar.com da bazı satıcılar ödemelerını alamadıklarını telefon açtıklarında kımsenın cevap vermediğinden bahsetmişler.Kafam karıştı,cünkü yuklu meblaa satış yapıp sonra alamamak var .

Evet bu şikayetleri bende okudum fakat mesela adam satış yapmış ertesi gün saat 11.20 diyor para hala hesabıma yatmadı.Yav kardeşim bir beklesene akşama kadar belki farklı şikayetlerde vardır fakat ben bunların hiçbiri ile karşılaşmadım.sanalpazar benim babamın şirketi değil sonuçta ben madur olsam onları topa tutardım.Yaptığım dört satışın ekran görüntüsünü koyuyorum.Dediğim gibi sanalpazardan 4 kez satış yaptım ve hiçbirinde sorun yaşamadım.Belkide şanslı olduğumdandır. :)

0

Ekteki dosya (1)

120 Mesaj
13 Ocak 2012; 1:41:15 

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederım.

2168 Mesaj
21 Ocak 2012; 17:55:17 

Ah bide kargo tek elde birleşse :) 3 malzeme var ama 3 farklı satıcıda.Al sana 15-20 lira kargo parası

4 Mesaj
18 Şubat 2012; 0:14:29 

arkadaşlar ben bir telefon aldım,paramı verdim fakat ödeme onayı yapamıyorum. yanda kart doğrulama diye bir seçenek yok. kart doğrulamayı nasıl yapıyoruz acaba?

2 Mesaj
23 Şubat 2012; 18:35:16 

ben bir satış işlemi yaptım. ama paramı bir türlü yatırmadılar. söz konusu para da oyle çok büyük bi meblağ deil. sonuçta htc wildfire sattım. neyse paramı ha bugün ha yarın yatıracaz diye diye bi hal oldum. yaklaşık bir haftadır da bekliyorum. maillere de ya cevap vermiyorlar ya da çok geç cevap veriyorlar. sonuçta ben kesinlikle tavsiye etmiyorum...

2612 Mesaj
24 Şubat 2012; 10:58:07 

ben 3 ürün sattım, hiç sorun yaşamadım açıkcası.

' Evrendeki en büyük gösteri sen aklını keşfettiğin an başlar...'

3 Mesaj
2 Mart 2012; 1:05:40 

merhabalar benım bır sorum olcaktı sanalpazarla ılgılı mesela ben bır urun sattım alıcı urunu taksıtle aldı para benım hesabıma taksıt taksıt mı gelıcek yoksa pesın olarak tamamı hesabıma mı gececek

1855 Mesaj
3 Mart 2012; 0:27:13 

Peşin gelecek..

Bu arada bende tavsiye ederim..

GG ve Sahibinden gibi yüksek komisyonlu sitelerin yanında, çok daha avantajlı. İlan vermekte ücretsiz üstelik..

Peşin fiyatına taksit vs. işin diğer olumlu tarafları... GG gibi popüler değil belki ama kesinlikle daha iyi; umarım daha da gelişir ve kullanıcı sayısı artar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 3 Mart 2012; 0:27:26 >

1270 Mesaj
25 Mart 2012; 14:47:21 

quote:

yalnız söyle bir durum var alıcı ürünün arızalı oldugunu 1 saat sonra beyan ederek geri göndermek istedi ve onay da vermedi geri yolladı ürünü satıcı ürününün yerine farklı bir ürünle karsılasınca ne olacak bunun bir cözüm yolu varmı?

##Satılık Seasonic-Silverstone-High Power Psu

660 Mesaj
6 Nisan 2012; 20:56:52 

Ben bi Hdd aLdım bakalım ne oLacak :)

Anakart: Asus Z77 A //işlemci: i5 2500 K //Ekran Kartı: HD 7850 O.C //Ram: Ripjaws 2x4 1600 Mhz // Power: Seasonic 620W //Kasa: Haf 912 pLus //Monitör: SAMSUNG S22B350H //SSD: Team Xtreem S3 120GB // Kulaklık:Plantronics | GameCom 780

12 Mesaj
11 Nisan 2012; 15:34:32 

ben de az önce onda vi10 elite aldım.sonucunu merakla bekliyorum.henüz onay sürecinde diyor.

458 Mesaj
13 Nisan 2012; 19:12:26 

quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Peşin gelecek..

Bu arada bende tavsiye ederim..

GG ve Sahibinden gibi yüksek komisyonlu sitelerin yanında, çok daha avantajlı. İlan vermekte ücretsiz üstelik..

Peşin fiyatına taksit vs. işin diğer olumlu tarafları... GG gibi popüler değil belki ama kesinlikle daha iyi; umarım daha da gelişir ve kullanıcı sayısı artar...

daha da gelisir ve kullanici sayisi artarsa komisyonlar da duzenlenir merak etme :) insanlari cekmek isin oturmamis sisteme bu komisyonu aliyorlar. ederi o zaten. ayrica ucretsiz demissin de diger iki sitede ucret mi odedin ilan icin? yoksa sanalpazarda bazi ozellikler mi ucretsiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Nisan 2012; 20:04:57 

quote:

Orijinalden alıntı: FoxPark

yalnız söyle bir durum var alıcı ürünün arızalı oldugunu 1 saat sonra beyan ederek geri göndermek istedi ve onay da vermedi geri yolladı ürünü satıcı ürününün yerine farklı bir ürünle karsılasınca ne olacak bunun bir cözüm yolu varmı?

Böyle bir şey olabilir mi?

741 Mesaj
6 Temmuz 2012; 14:02:17 

evt bende laptop satıcam alıcıyla anlastık ama benim aklıma da şu takılıyor ve hala satış açamadım o yuzden.

alıcı laptabı satın aldı.bende kargo ettim.alıcı kargoyu aldı.ve içinden parça çaldı yada parça değiştirdi yada bambaska bir cihaz koydu kutuya..geri yolladı.bende bunları yapmadıgını dusundugum için ok dedim haliyle...kargo bana geldi zaten o kargo parasını da ben ödicem sanırım iade diye...ee hem para alamadım hem de dolandırıldım olmucak mı...

yada sanalpazar sistemi iade durumunda benden de mi onay isticek?

http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=716912

400 Mesaj
6 Temmuz 2012; 14:57:10 

quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

evt bende laptop satıcam alıcıyla anlastık ama benim aklıma da şu takılıyor ve hala satış açamadım o yuzden.

alıcı laptabı satın aldı.bende kargo ettim.alıcı kargoyu aldı.ve içinden parça çaldı yada parça değiştirdi yada bambaska bir cihaz koydu kutuya..geri yolladı.bende bunları yapmadıgını dusundugum için ok dedim haliyle...kargo bana geldi zaten o kargo parasını da ben ödicem sanırım iade diye...ee hem para alamadım hem de dolandırıldım olmucak mı...

yada sanalpazar sistemi iade durumunda benden de mi onay isticek?

İade eden öder kargo ücretini ayrıca imza atmadan önce paketi kontrol edip bir sorun olup olmadığına bakmalı sorun varsa tutanak tutturulmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maycomb -- 6 Temmuz 2012; 14:58:25 >

2706 Mesaj
6 Temmuz 2012; 14:58:57 

Altında GOLD firmasının falan iconunu koymuşlar.Gold'un açmış olduğu bir şirket sanıyorum.Ben şuana kadar birçok ürün aldım fakat çok fazla ürün satma şansım maalesef olmadı.Güvenilir bir site bence , alışverişlerimde herhangi bir problem şuana kadar çıkarmadılar.

Stanford University

741 Mesaj
6 Temmuz 2012; 15:16:39 

iade işlemlerinde satıcılar, tüm kontrollerini yapıp işlemin iptali için tarafımıza onay vermeden işlemi iptal etmemekteyiz. Bu nedenle ürüne yapılacak belirttiğiniz gibi bir müdahalede alıcılar bilir ki, ürünü bu şekilde iade etse dahi satıcılar, ürünü inceleyecek ve iade için onay vermeyecektir. Bu sebeple sistemimiz, art niyetli kullanıcıları en baştan engellemektedir.

İade gönderilimlerin de satıcı iadeye onay verdiği zaman alıcının kredi kartına iade edilmektedir.

Arızalı, problemli ürünlerde karşı ödemeli gönderebilir. Ancak keyfi iadelerde site kuralları gereğince alıcıya ait olmaktadır.

durum budur mesaj attım yukarıdaki cevapları verdi sanalpazar...içime sindi mi sindi valla ..bakalım hayırlısı olsun satıcaz laptobı.

http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=716912

318 Mesaj
28 Ağustos 2012; 21:01:33 

-sanalpazar güvenli mi?- Bu soru benim de kafama takılmaya başladı. En son bir ürün sipariş ettim satın almama rağmen satıcı elimde yok 15 gün sonra göndereyim kargo ücretini de ben ödeyeyim dedi ama kafam karıştı. Ürün yoksa nasıl olur da satışta olur. Bu durumda iptal etsem paramı nasıl alacağım. Beklesem bu arada başka şeyler kaybediyorum v.s. v.s.... Dönüp dolaşıp "burası Türkiye " anlayışıyla karşılaşmak üzücü. Bu durumda heralde bu siteden bir daha alışveriş yapamam.

TÜRKÇE düşün
TÜRKÇE konuş
TÜRKÇE paylaş...

434 Mesaj
2 Ekim 2012; 10:10:07 

http://www.sanalpazar.com/

Açılmıyor, sadece bende mi problem var?

02165281077

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxalanya -- 2 Ekim 2012; 11:30:49 >

1489 Mesaj
10 Aralık 2012; 20:50:08 

Banka hesabı bilgisi verilmeden satıcı olarak parayı nasıl alabilirim bir bilgisi olan var mı?

Uzaklaştırılmış
10 Aralık 2012; 23:40:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

Banka hesabı bilgisi verilmeden satıcı olarak parayı nasıl alabilirim bir bilgisi olan var mı?

Banka bilgilerin olmadan Parayı alamazsın dostum banka bilgilerini giriyorsun o hesaba yatıyor.
Herkez sanıyor ki sanalpazar cok guvenli değil aslında.Ben ürünü sattım o alıcıya urun gitti bozuk diye geri gönderdi onaylamadı bu seferde ben onaylamıyorum sanalpazar bu konuya Cözüm bulana kadar 3 gun geciyor ve otomatik para hesaba geciyor tabi Alıcı otomatik onay vemiş oluyor
BEN BU sanalpazar SİTESİNİ HİC ANLAMADIM BİR SORUN OLUYOR SORUNU CÖZENE KADAR GUNLER GECİYOR BEN ŞUNA KANAAT GETİRDİM BU SİTENİN ADMİNİDE MODERATORU DE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİDE AYNI KİŞİ
ZATEN SİTENİN İLETİŞİM BÖLUMUNDE SÖYLE BİR YAZI YAZIYOR... SİZDE BİLİYORSUNUZ Kİ TELEFON LA HİZMET VEREN KURULUŞLAR SİZE OLDUKCA VAKİT KAYBETTİRYOR
SİZDE İYİ BİLİYORSUNUZ Kİ BİZE MESAJ YOLUYLA ULAŞMANIZIN DAHA İYİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ.
Diye Abuk zubuk Sözler Hic Aslı Yok... Bir Sorununuz olsun da iletisime gecin bakalım

Ben zamanında hdd satın aldım server lar icin satıcıda calısıp calısmadını bilmiyor. İlk basında anlastık s.p üzeri işlemciyi aldım.Urun elime gecti denedim sorunlu onaylamadım Satıcyla irtibata gectim kabul etti hatta geri gönder me bana dedi at gitsin demişti. Oda İde yi onayladı 3 gun sonra baktım para hesabıma gecmemiş 20 tane mesaja ttım iletişimden 1 tek cevap bile gelemdi En son ŞİKAYETİMVAR.COM sitesinden sikayet ettim 3 gun sonra yatırdılar
Ben hala siteden alışveriş yapıyorum yapmanın tek sebebi kredi taksidinin cazip olması ve site komisyonun düsük olması haricinde BEŞPARA ETMEZ BİR SİTE

EMİN OLUN BU SİTEDE BİR COK ALIŞVERİŞİM OLDU SORUNSUZ HİC BİR ALIŞVERİŞİM OLMADI..
ÖRNEİĞİN İLK KREDİ KARTINDAN ALIŞVERİŞ YAPANLARDAN 1 DEN 99 KURAŞA KADAR PARA CEKİYOR GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İCİN CEKİLEN PARAYI 2 HANE OLARAK GİRİYORSUN ALIŞVERİŞE BAŞLIYORSUN VE BU KARTTAN 2. KEZ ALIŞVERİŞ YAPTIĞINDA BÖLE BİŞEY İSTEMİYOR AMA..ALIŞVERİŞİ YAPTIKDAN SONRA İNCELLENDİKTEN SONRA ONAYLANACAKTIR. DİYE PARAYI BEKLETİYORLAR VE SATICI YA SENIN URUN ALDIĞIN GÖZUKMUYOR ZATEN İLETİŞİME GECMEZSEN HİC DE İNCELEMİYORLAR 2 GÜN 3GUN NEYİN İNCELEMESİNİ YAPIYORLAR ANLAMADIM.BİRDE ÖNCEDEN ALIŞVERİŞ YAPILMIŞ BİR KART VE KART SİZE AİT...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertderler -- 11 Aralık 2012; 0:30:45 >

Uzaklaştırılmış
11 Aralık 2012; 0:04:35 

LÜTFEN LİNK LERDEKİ RESİMLERE SIRASIYLA BAKIN
1 http://e1212.hizliresim.com/14/b/gsypk.jpg

2 http://d1212.hizliresim.com/14/b/gsys1.jpg

3 http://d1212.hizliresim.com/14/c/gsytk.jpg

4 http://d1212.hizliresim.com/14/c/gsyvq.jpg

AYLAR SONRA ONAYLAMIŞLARDI AMA GERCEKTEN COK SİNİRLENMİŞTİM. SATICI URUNU GÖNDERDİ BANA ADAM PARASINI ALAMADI AMA BEN KREDİ KARTINDAN UCRETİNİ ÖDEMİŞTİM PARA SİTEDE SATICIYA GECMEDİ İNANMADI DEFALARCA ARADI ODA MADUR OLMUŞTU BENİ UCKAĞITCI FİLAN SANIYORDU DURUMU ANLATTIM ODA İLK DEFA URUN SATIYORMUS. ODA KENDİNE GÖRE HAKLIYDI

Tarih lere Dikkatli bakın Aylar gecmişti ve sonunda adam parasını aldı :)

Daha bir cok mesaj vardı kısaca anlattım. Bana aylardır no lu mesaj hakkkında bilgilendirme yapılmıştır diye surekli aynı mesajı atıyorlardı.Önceden mynnet te atılan flod gibiydi her gun 5 yada 10 tane mesaj atılıyordu farklı bir mesaj vardır diye hepsine tek tek bakıyordum. Artık bu mesajlar psiklojimi bozmustu ne zaman aynı mesajı görsem gözlerim kararıyordu

PARA HAVUZ HESABINA GECMEDİĞİ İCİN ÖNUMDE İPTAL ETMEK ONLAMAMAK V.S GİBİ HİC BİR SECENEK YOKTU SATICI İCİN DE GECERLİ KARGO BİLGİSİNİ BİLE GİREMİYORDU :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertderler -- 11 Aralık 2012; 0:22:14 >

2696 Mesaj
16 Aralık 2012; 0:26:58 

10 lira yeni kayıt olana veriyorlar onay falan istiyordu yaptım cüzdanımda bu para var ben bununla alfa adaptör alacağım 75 iken 65 olacak sizce bir sorun çıkar mı

vede en önemlisi ben onayı sahibinden.comdaki gibi 3 gün içinde mi wermek zorundayım?
yani 3 gün içinde beğenmezsem geri gönderebilir miyim?

https://www.facebook.com/pages/3D-Grafik-Tasar%C4%B1m-Ve-Animasyon/177452988934162?fref=ts

3D Grafik Tasarım Ve Animasyon

Uzaklaştırılmış
16 Aralık 2012; 16:16:49 

quote:

Orijinalden alıntı: enoes

10 lira yeni kayıt olana veriyorlar onay falan istiyordu yaptım cüzdanımda bu para var ben bununla alfa adaptör alacağım 75 iken 65 olacak sizce bir sorun çıkar mı

vede en önemlisi ben onayı sahibinden.comdaki gibi 3 gün içinde mi wermek zorundayım?
yani 3 gün içinde beğenmezsem geri gönderebilir miyim?

Aynı sekilde satıcının onayınıda sunulacak oda iade almayı kabul ederse paran hesaba yatar aksi halde oda onaylamazsa otomatik onay gercekleşir paran yanar adam malıda almış olur.

2696 Mesaj
17 Aralık 2012; 3:26:45 

quote:

Orijinalden alıntı: mertderler

Aynı sekilde satıcının onayınıda sunulacak oda iade almayı kabul ederse paran hesaba yatar aksi halde oda onaylamazsa otomatik onay gercekleşir paran yanar adam malıda almış olur.

peki ben o zaman kargolamadan önce adamın onayını mı beklicem adamda o zaman sen hele kargola bende onaylarım dicek oda kendince haklı ya kargolamazsam... ben bu sistemi anlamış değilim

https://www.facebook.com/pages/3D-Grafik-Tasar%C4%B1m-Ve-Animasyon/177452988934162?fref=ts

Uzaklaştırılmış
17 Aralık 2012; 22:45:15 

quote:

Orijinalden alıntı: enoes

peki ben o zaman kargolamadan önce adamın onayını mı beklicem adamda o zaman sen hele kargola bende onaylarım dicek oda kendince haklı ya kargolamazsam... ben bu sistemi anlamış değilim

Kardes ben yıllardır alışveriş yapıyorum ben hic bişey analamadım bu siteden

2696 Mesaj
18 Aralık 2012; 1:08:59 

quote:

Orijinalden alıntı: mertderler

Kardes ben yıllardır alışveriş yapıyorum ben hic bişey analamadım bu siteden

:D mertderler kardeş peki bişe sorcam bu yüzde beşlik komisyon fiyata dahil oluyor değilmi satıcı ona göre fiyat belirliyor yani 75 lira olan ürün ben 75 ödeyeceğim öylemi yoksa yandık valla gitti alfa adaptör

ve vakıfbank +8 taksit diyor taksit seçeneklerine girince 4 taksite kadar var

acaba biz 4 diyoruz adama 4 taksitte ödüyorlarda biz mi bankaya 8 taksitte ödüyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoes -- 18 Aralık 2012; 1:11:16 >

Uzaklaştırılmış
20 Aralık 2012; 8:53:21 

yok be kardes kac taksit olarak alırsan okadar taksitle ödersin bazı kredi kartlarına 8 bazılarına 4 v.s gibi rakamlar var

105 Mesaj
20 Aralık 2012; 12:49:53 

Güvenilir bir site diye biliyorum

15 Mesaj
2 Ocak 2013; 1:29:39 

Artık güvenli değil, çünkü satıcılara aylık bir kota belirlemişler. satıcı o kotayı aştığında aktif olan satışlar iptal ediliyor. ve alıcının taksitle yaptığı ödeme (çoğu alıcı peşin fiyatına taksit yaptıları için tercih ediyordu) satış iptal edildiği için bölünen ay kadar kartına geri ödeniyor. yani alıcı hem kart limitinden oluyor hemde almak istediği ürünü alamıyor. Satıcının mağduriyetini söylemiyorum bile varın gayrı gerisini diz düşünün. alıcılar satıcılara ürünün özelliklerini sormanın haricinde heyy sayın satıcı satış limitiniz dolmadıysa ödeme yapmak istiyorum gibi sorularlada karşılaşabilir diye düşünüyorum. sanalpazardan alışveriş yapmak (ARTIK) kredi kartıyla mantar tarlasında dolaşmaktan farksız. umarım en yakın zamanda verdileri saçma karardan dönerlerde bunları yazdığım için pişman olurum !!!