Şimdi Ara

Her Detayıyla MSI GE620DX Bol FOTO (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
10
Favori
41.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu laptobın tuşlar nasıl çıkıyor. klavye bütün olarak mı çıkarılmalı yoksa tek tek de çıkarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aligulcan7

arkadaşlar bu laptobın tuşlar nasıl çıkıyor. klavye bütün olarak mı çıkarılmalı yoksa tek tek de çıkarmı?

esc ile f1 arasına düz tornavida yardımı ile kaldırıp altına bi şey koyup, f10'un ve pgup pgdown arasındaki yerlere aynı işlemi uygulayıp çıkarabilirsiniz. Yalnız kaldırırken fazla asılmasın altında filmi var. filmi de çekip çıkaracaksınız. tek tek sakın tuşları asılmayın klavye mefta olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

quote:

arkadaşlar bu laptobın tuşlar nasıl çıkıyor. klavye bütün olarak mı çıkarılmalı yoksa tek tek de çıkarmı?

esc ile f1 arasına düz tornavida yardımı ile kaldırıp altına bi şey koyup, f10'un ve pgup pgdown arasındaki yerlere aynı işlemi uygulayıp çıkarabilirsiniz. Yalnız kaldırırken fazla asılmasın altında filmi var. filmi de çekip çıkaracaksınız. tek tek sakın tuşları asılmayın klavye mefta olur.

teşekkürler yardımın için.

• laptop bostayken bırakıp gittiğimde mavi ısık kırmızıya geciyor harici ekran kartına geciyor kendi kendine sonra da fan bagırmaya baslıyor bunun nedeni ne olabilir?
  • her zaman değil de arada oluyorsa windows optimizasyon olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, msi ge620dx notebook var monitör bir darbe sonucu parça pinçik oldu. hdmi girişi ile denedim kasasında sıkıntı yok bilgisayar çalışıyor. ekranı nasıl temin edebilirim, fiyatı nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstf_maz

Merhaba arkadaşlar, msi ge620dx notebook var monitör bir darbe sonucu parça pinçik oldu. hdmi girişi ile denedim kasasında sıkıntı yok bilgisayar çalışıyor. ekranı nasıl temin edebilirim, fiyatı nedir acaba?

anakartı hasar görmüş bir msi'dan bulabilirsiniz. Veya sıfır satan da vardır araştırmanız lazım
  • arkadaşlar cihazın msata desteği var mı bilen var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

quote:

dediğin gibi çıkardım hocam ama tuşların altında kırıntılar ve tam basmayan bir kaç tuş var.onları nasıl tek tek çıkarabilirim. hepsini birlikte çıkarmak temizlemedi.

• fan temizliği, termal macun değişimi ve ssd takviyesiyle fifa 14 te yasadıgım harici ekran kartı ile kasma sorunu düzeldi. demek ki ısınmadanmıs. fhd ve highda kasmadan oynattı.
    fifa 15 i de medium ve hd kaldırırsa çok guzel olacak. ssd ye gecince laptobun bostayken fanın cok calısması sorunu da gecti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @bartlebyandco

hocam ben de ssd taktırmakta baya kararlıyım. hatta bu işe girmişken bi 200-250 lira bütçe ayırdım, tümüyle bi revize olsun istiyorum alet. ssd takılması, fan temizliği, format falan filan. hatta olmuşken windows 10 da yükleteyim ssd ye tam olsun.

ssd işini nasıl hallettiniz ?

normal harddiski çıkarıp onun yerine mi taktınız yoksa şu aparatı:

http://www.teknobiyotik.com/akasa-n-stor-notebook-slim-sata-optik-surucu-odd-yuvasi-uyumlu-2-5-sata-hdd-kutusu.html

alıp DVD-RW kısmına mı taktınız.

• heisenberg__ kullanıcısına yanıt
    n11 den aparat aldim 30 tlydi sanirim dvd yerine hddyi arkadas takti ssd de hdd yerine takildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yıldır bu laptopu kullanıyorum, ekran kartı değişimi mümkün mü? Yapan oldu mu hiç?
  • ekran kartı anakart üzerinde dizayn edildiği için değişimi mümkün değildir.
  • Aralık gibi laptopun batarya kafayı yemişti. bazen 10dk bazen 20dk bazen 40dk dayanıyordu. Elim de rahatlayın bu hafta yeni batarya aldım. Yan sanayi mi denir artık bilemem GoMax marka fiyatı da uygun.

n11 üzerinden almıştım ama kendi siteleri:
    http://www.tumsarf.com/msi-ge620dx-notebook-bataryasi.html

bir kere kullanma şansım oldu, tam şarj ile wifi nette tasarruf modunda gezinme 2,30 saat gitti. %si tam tutmuyor sanki belki zamanla oturacaktır. süre olarak beni götürsün de yeter

Bataryayı yeniledim, tek kusurum bozulan kulaklık jackı. onu da usb kart ile idare ediyorum. onun dışında bi şeyi yok daha.

• windows 10'a gecen var mi?
    thx çalisiyor mu?

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    geçtim thxe bakmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim477

arkadaşlar cihazın msata desteği var mı bilen var mı acaba

wireless modülünü söküp yerine msata takılabilir, wifi için de usb wifi adaptör alınır. Bi ihtimal ama çalışacağını düşünüyorum.

@aligulcan7
    Tuşları süpürgeyle temizleyebilirsiniz ama dikkat edin direkt tutarsanız tuşları koparabilir, süpürgenin ucunu yan tutmak lazım.

@bartlebyandco
    ben de bi kaç güne geçeceğim, indi kurulumu bekliyor, kulaklık jackı bozuk olduğu için tam test etme şansım yok...
  • bakıp yazabilirseniz sevinirim. ona göre geçeceğim de..
    surroundu yüzde 80e getirince çalışıp öalışmadığı belli oluyor.

• Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    calisip calismadigi kulakliksiz belli oluyor surround yuzde seksen yapinca ozellikle.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.