Şimdi Ara

Nvidia BF3 ve Skyrim İçin Yeni Sürücüler Yayınladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Bu senenin en iyi multiplayer-FPS'leri arasında gelen Battlefield 3, grafikleriyle birlikte çoğu bilgisayarları zorlayan bir yapım. Battlefield 3'deki en iyi performansı hedefleyen AMD ve Nvidia, dört bir yandan yeni sürücülerle başarıyı hedefliyor.

Nvidia bugün, Battlefield 3'deki performansı arttıran ve birçok oyun için 3D desteğini beraberinde getiren yeni sürücülerini yayınladı. ForceWare 285.79'un beta sürümü, bugün çıkan The Elder Scrolls V: Skyrim için de SLI desteğini ve 3D özelliğini beraberinde getiriyor.

Bu sürücüyü indirmek için http://buraya tıklayarak gereken bilgileri yazmanız yeterli.

• Her Oyun İçin Farklı Farklı Sürücüler Çıkıyor :) Biri Dur Dese İyi Olur
  • Birazda laptop kullanıcılarını hedefleyen GT400 serisine destek çıksalar diyorum yani daha alt modellere low da bile kasmalarla zor bitirdik oyunu
  • beyler nvidia süper bence amd kesinlikle dandik driver işlerinde.Kesinlikle anlamıyor driver işinden.Amd ekran kartım var sürücü yüklüyorum bir oyun düzelirken diğer oyun bozuluyor vs bir sürü - yanı var ama nvidia her driverda üstüne koyarak yapıyor.
  • Bi de L.A Noire icin cikarsa ... Oyun Optimus destekli mobil ekran kartlarinda calismiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: azturk

Bi de L.A Noire icin cikarsa ... Oyun Optimus destekli mobil ekran kartlarinda calismiyor

Aynen Sonic de çalışmıyor.
  • maşallah her oyuna özel sürücü çıkaracak böyle giderse.
  • zaten bf3 için çıkmadı en son sürücü ? dakka başı update mi etcez.. bide beta yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shui -- 11 Kasım 2011; 1:53:50 >
  • bf de pek değişiklik olmadı
  • Konuyla alakası yok ama Back to Karkand DLC'sini yasal olmayan yollarla indirebilirmiyiz?
  • Arkadaşlar ben denedim beta sürücüyü 15-16fps kaybettirdi BF3te tavsiye etmiyorum Şu andaki sürücüsünü çok indalı çıkarmıştı ve minumum oyunlarda %5 +performans getirmişti ama bu betayla bozdular kıllandım sakın ola yüklemeyin yada isteyen yükleyip moralini bozsun :D
  • @RedTurkei; Bana gayet başarılı geldi. + BF3'ün kendi updatenide yükle istersen. Origin otomatik yüklüyor .)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.