Şimdi Ara

Parlak beyaz renkli Nokia N9 için Avrupa'da 700 Euro'dan ön sipariş alımları başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
5.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Finlandiya'nın mobil iletişim devlerinden Nokia'nın, Londra'da düzenlediği etkinlik kapsamında Windows Phone 7.5 Mango işletim sistemli Lumia serisiyle beraber sergilediği parlak beyaz kasalı N9 için görünüşe göre şimdiden ön sipariş alımları başlamış.

Finlandiya'nın çevrim içi satış mağazalarından Verkkokauppa'nın, MeeGo 1.2 ''Harmattan'' işletim sistemli N9'un 64 GB'lık versiyonu için 699,90 Euro'dan ön sipariş aldığı ortaya çıktı. Ancak N9'un hangi tarihten itibaren stoklara gireceğine dair bilgi verilmemiş. Akıllı telefonun yıl sona ermeden önce teknoloji meraklılarıyla buluşturulması planlanıyor.

• 699,90 Euro çok pahalı değil mi?
  • Nokia ya 700 Euro kim verir Allahını seversen adam bataklıkta çırpınıyo hala üst kesim telefon üretmeye çalışıyo garibim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 10 Kasım 2011; 15:52:01 >
  • Aklından zoru olması lazım bunu alanların :-))
  • nokia deli gibi çırpınıyor ayakta durabilmek için ama olmayacak bitti artık nokia dahada adam olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 700€ 1500tl etse vergilerle falan 1750tl falan olur tahminimce 1800tl civari fiyati olur....
  • android ios yokken meydan nokia'ya kalmıştı onlarda symbian'ı geliştirmediler nasıl olsa millet bizim markaya bağlı diye.Sonunda olacağı buydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThqmLeson

700€ 1500tl etse vergilerle falan 1750tl falan olur tahminimce 1800tl civari fiyati olur....

Keşke o kadar olsa (samimi olmayan bir iyimserlikti bu),2.43 Euro yani 1.701 TL çıkış fiyatı.Türkiye'ye kaçtan gelir gerisini siz düşünün
  • Nokia Son çırpınışları yaparken, bu telefonun fiyatını 700€ yaparak tamamen mezara girmiştir. Nokia is dead
  • Çıkış fiyatı TR de 2000+TL olur bence.
  • Nokia N9 satılmasın diye elinden geleni yapmaya devam ediyor
  • birileri 64 gb yazısını görmeli
  • Türkiye'de yine de çok satar. Bizim gibi bilinçli olmayan tüketiciler çok alacaktır eminim. Bence tipi harika 1000-1200 civarı olsa fiyatı sırf tipi için bile alabilirdim ama kesinlikle o parayı haketmiyor.
  • keşke nokia megoo yu geliştirecem ama başka telefon çıkartmayacam dese bu stabilite bu şekil hiç bir telefonda yok ölü doğması çok acı :(
  • 700€ şaka gibi bir fiyat, istersen 256GB olsun hafıza, istediklerini veremedikten sonra...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

birileri 64 gb yazısını görmeli

32 olsa ne olcak 1300 tl mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.combirileri 64 gb yazısını görmeli
    32 olsa ne olcak 1300 tl mi ?

bir telefonun en pahalı kısımlarından birisidir hafızası.İşletim sistemi de eşsiz.Siz fiyatı neye göre kıyaslıyorsunuz ki.Alan alır cihaz tek olacağı için fiyatı bana göre normal.Ama alır mısın deseler alamam.bir telefona en çok para verdiğimde 650tlye 16gb iphone3g aldım o kadar :D Evde oturup cihazlara değer biçip kendini expertiz sanan insanlarla doldu forum.Serbest piyasa adamların elinde işletim sistemi eşsiz diye normalden çoook pahalıya satıp milyonları peşinde koşturduğu telefonlar var ve satılıyor.Bizde burada çene yoruyoruz

buyrunn 1 litre yalayın..
    http://www.hepsiburada.com/Liste/apple-iphone-4s-16-gb/productDetails.aspx?productId=telcepiph4s16&categoryId=371946#Gorseller

• Sadece N9'un satışlarıyla ki o da bizim görüşümüzle, Nokia'nın batacağını düşünmek ne derece mantıklı ?
  • SIM kilitsiz olarak satışa sunulan iPhone 4S modelleri ise şöyle:

16GB iPhone 4S; 649$ (~1200 TL)
    32GB iPhone 4S; 749$ (~1385 TL)
    64GB iPhone 4S; 849$ (~1570 TL)

64GB N9 700€ (~1700 TL) :)

Durum böyleyken hala apple pahalı diyen varmı acaba ? :)
  • ne yaptin sen nokia o fiyata n8 arti n9 olur ya
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.