Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II'nin artık pembe renk seçeneği de var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

2011 yılı üçüncü çeyreği itibarıyla küresel akıllı telefon pazarında birincilik tahtına oturan Samsung firması, Galaxy S II modeline beyaz rengin ardından pembe renk seçeneğini ekledi. Eklediği pembe renk seçeneğiyle mevcut hedef kitlesini daha da genişletmeyi hedefleyen Samsung'un, anavatanı Güney Kore'de 4 milyon civarında Galaxy S II'yi teknoloji meraklılarıyla buluşturduğu, bu akıllı telefonların 850.000'inin beyaz renkli olduğu bildiriliyor.

Tahmin edebileceğiniz üzere teknik bakımdan siyah veya beyaz renkli versiyonlarına kıyasla herhangi bir farklılık içermeyen pembe Galaxy S II'nin ilk olarak Güney Kore'de satışa sunulması bekleniyor. Ancak akıllı telefonun ilerleyen günlerde diğer ülkelerde de boy göstereceği düşünülüyor.

• bon bon sekeri gibi olmus
  • bu seferki mankeni begenmedim ama telefon guzel olmus.
  • Bayanlar için biraz iri yarı değil mi ya SGS2? Ne diyeyim değişik bir fikir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Bayanlar için biraz iri yarı değil mi ya SGS2? Ne diyeyim değişik bir fikir...

aklında ne var senin? :D
  • bence telefonun karizma çizilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Bayanlar için biraz iri yarı değil mi ya SGS2? Ne diyeyim değişik bir fikir...

aklında ne var senin? :D

asıl senin aklında ne var dostum? Yok yani konuşurken telefonu kulağa koyduğunuzda kafanın yarısını kaplar yani... Bazıları 4.3"ekrana çok büyük derken hani elde fln durduğunda telefon sırıtmaz mı? Pembe pembe :D

• Tim Cook'dan erken davranmışlar :P
  • telefon da yumuşama olmuş
  • telefon çok çirkin olmuş ayrıca bayanların eline sığarmı ki sgs2 satılacağını yani tutacağını sanmıyorum şuan pembenin yakıştığı tek telefon n9
  • kamerasıyla uyumlu olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

Tim Cookdan erken davranmışlar :P

puahaha tim'e söleyelimde fatih ürek ile arto oynasın bizim ülkedeki apple reklamlarında 3'ü iyi anlaşırlar :D
  • Hiç hoş olmamış.
  • pembeden çok yavru ağzı diye tabir edilen renkten olmuş :D
  • Ne eli büyük bayanlar var satılır satılır
  • büyük seven bayanlar için çok iyi bir haber. :D
  • Pembe'den çok beyaz seçeneği bayanlar için daha uygun olabilir bence.Beyaz çok daha şık bir renk.

http://www.pcnet.com.tr/wp-content/uploads/2011/09/GALAXY-SII-BEYAZ-II.jpg400.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.l.p.r

Pembe'den çok beyaz seçeneği bayanlar için daha uygun olabilir bence.Beyaz çok daha şık bir renk.

http://www.pcnet.com.tr/wp-content/uploads/2011/09/GALAXY-SII-BEYAZ-II.jpg400.jpg

bayanları ilk anlayan insanoğlu
  • yakışmaz delikanlıya
  • Adamlar kadınlara yönelik galaxy note çıkarıyo siz hala s2 büyük değil mi diyosunuz :) Bana da saçma geliyo ama rengini geçtim de galaxy note u yaparken nasıl hedef kitlemiz kadınlardır diyolar o kısmı çözemedim :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.