Şimdi Ara

ASUS: Çıkış tarihinde 3G özellikli Transformer Prime modeli olmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASUS: Çıkış tarihinde 3G özellikli Transformer Prime modeli olmayacak

Dün sitemizden sizlere duyurduğumuz ve ASUS'un dünyanın ilk 4 çekirdekli tableti olarak 9 Kasım'da lanse ettiği Transformer Prime modeli Aralık ayında raflarda boy gösterecek.

1.3 GHz hızında 4+1 çekirdekli NVIDIA Tegra 3 yongada sistem, 10.1 inç 1280 x 800 IPS dokunmatik kapasitif ekran, 600+ nit parlaklık, 1GB RAM, 8.3mm incelik, 586gr ağırlık, 8MP arka/1.2MP ön kamera, 1080p kayıt özelliği gibi üst seviye özellikler sunan Transformer Prime ile ilgili 3G desteği konusu ayrıntılı olarak belirtilmemişti.

Tanıtımın ardından bir açıklama yapan ASUS, Eee Pad Transformer Prime modelinin ilk piyasaya çıktığında 3G versiyonunun olmayacağını duyurdu. İlk Transformer modelinde de böyle bir politika güdülmüştü ancak her iki modelin duyurusu da yapılmıştı. ASUS WiFi versiyona olan talebi gördükten sonra 3G versiyonu için bir karar verecek. Transformer Prime modelinin 3G versiyonlarının aylar sonra piyasada olabileceği belirtiliyor.

Model Aralık ayında 32GB/499$, 64GB/599$ olarak ABD pazarına sunulacak ve klavye istasyonu almak isteyenler ayrıca 149$ ödeyecek. İngiltere ise tablete Ocak 2012 tarihinde sadece 32GB olarak klavye istasyonu dahil 499£ fiyat etiketiyle sahip olabilecek.

• Nasıl bir mantık şimdi bu anlamış değilim,daha donanımlı bir laptop alırım evimde kullanırım o zaman.3G yok ve 2-3 ay daha beklemeyeceğim,1 müşteri kaybettin Asus alkışlıyorum seni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

Nasıl bir mantık şimdi bu anlamış değilim,daha donanımlı bir laptop alırım evimde kullanırım o zaman.3G yok ve 2-3 ay daha beklemeyeceğim,1 müşteri kaybettin Asus alkışlıyorum seni...

2 oldu
  • Şaka filandır belki ya erken konuşmayalım^^
  • 3g olmadığı için iphone'umdan bağlanmaya çalıştığım transformer'ımı satıp bunu alıcaktım yazık oldu yine satıcam ama ne yazık ki başka bir marka alacağım. iphonenun şarjını hemen bitiriyor net paylaşımı ayrıca vınn'ımı desteklemediği içn o da elimde patladı. Yazık oldu sevmiştim oysa :'(
  • tablet dediğin budur, 3g eklerler bence
  • Güzelim tableti heba ettiler aylar sonra gelicek diyor.İlla evde wifi ile mi baglanacaksın.3g siz tablet mi olur
  • Eee Pad Transformer 3G modelini bekledim. Guya Agustosta cikacakti. Baktim cikacagi yok Samsung Galaxy Tab 8.9 almaya karar verdim. Sonra baktim Prime geliyor. Once bekleyim dedim sonra dedim bunun da 3G`si aylar sonra cikar. Iyiki beklememisim ve Samsung Galaxy Tab 8.9 almisim. Bana gore 3G`siz tablet olmaz. Tabletin ruhuna aykiri. Asus heba ediyor boyle yaparak canim tabletleri. Saygilar
  • 3 oldu
  • 4 oldu.
  • Çoğu insan tabletlerini dışarıda kullanıyor zaten 3G siz ne yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanbb

4 oldu.

5 oldu
  • bu 3g yi bu tablete entegre etmek için MSI mühendislerinden yardım istesinler entegre edemiyorlar herhalde :P
  • 6 oldu gençler..
  • ya toplanıp tepki gosterme falan olmaz mı ki
  • Mal abi bu asus. Sen git kral tablet yap, sonrada 3g koyma ! var mı böyle bişey yaa :(
  • basiretsizlik, baska bir aciklama gelmiyor aklima.
  • Oldumu şimdi. Boşunamı bekliyoruz. Kızıp kendime Galaxy tablet alacağım.
  • 3gsiz tabletle evde wifi kullanarak gireceğime gider masaüstümden rahat rahat kullanırım. en azından bin liradan fazla bir para cebimde kalmış olur parayı dereden toplamıyoruz sonuçta
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.