Şimdi Ara

Battlefield 4 EA Başkanı Tarafından Onaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Daha önceden DICE tarafından Battlefield 4'e dair planlar duyuyorduk. Sonunda Battlefield 4, en yetkili ağız tarafından onaylandı.

Oyun haber sitelerinde belirtilen rapora göre Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde konuşan Frank Gibeau, bir sonraki Battlefield oyununun Battlefield 4 olacağını, Bad Company ile seriye mola vermek istemediklerini söyledi.

Şimdilik daha fazla bir bilgi malesef yok.

• yeni bir bf'yi ne biz nede pclerimiz kaldırır
  • Frosbite 2 ile baya bir bf çıkarır EA
  • motorun gücünü henüz tam teşkilat kullanmadılar ki %100 kullanılana kadar bence frosbite 2 ile çıksın
  • frosbite 1.5 u kullanmıştı ..bad company 2 ile yanlış hatırlamıyorsam..... DICE activision gibi değil her sene çıkarmaz.. ve mutlaka geliştirip çıkartıcaktır.... frosbite 2.5 la çıkması muhtemel olabılır....
  • :) Cryengine da Öyleydi 1sene Sonra Bütün Pcler O Grafik Motorunu High Ta Oynadık :)Frostbite 2 Ömrü 3 4 Yıl Belki Modern Warfare Kısaca call Of duty serisi bir Grafik Motorunu Değiştirirse Battlefield Pek Sarmaz :)
  • OOOOOOO bekle dur şimdi bf3 cikana kadar catladik zaten bu cikana kadar ölmesak iyidir bf3 bi 10 sene ömrü var zaten bf2 hala oynandini düşünürsek
  • BF 3 için bir sürü dlc çıkacak, en az bir sene geçmeden yeni BF oyunu çıkaracaklarını sanmıyorum. Bence seriyi sırasına göre devam ettirsinler, önce BC 3'ü çıkarsınlar daha iyi olur.
  • resmen açgözlülük..
  • batuhan

BF3 ün grafik, ses , savas atmosferine laf yok ama gerek senaryo gerek yapay zeka hayal kirikligi idi. hernekadar oyun kendini multi olarak piyasaya sürsede yapilicak birkac ayarlama ile single moduda güzel olabilirdi. bir iki güne orjinal alicam yararimiz dokunsun belki dahada gelisir oyun.
  • Müzik koyarlar artık inşallah !
  • Oha Bea Ne Oldu Bu Daha Battlefield 3 Multisini Daha Yeni Keşfediyoruz Bir Anda 4 Gelirse Kalpten Giderim
  • Frosbite 2 için battlefield 4 gerekli gibi çünki oyunu 50-60 fps arası oynadım ultra ayarlda.ki bu oran çok iyi ama o izlediğim videolardaki kaliteyi yakalyamadım. bu durum oyunun yüksek seviye ekran kartında bile videolarındaki gibi bir grafiği vermediğini gösteriyor.ark söylediği gibi frsb2 daha iyi kullanılabilir. birde bf3 teki hatalardn biride şudur oyun mekanları seçimi sadece 2 yeri çok beğendim gerisi pek fazla hoşuma gitmedi ki bu oyunu çok bekliyordum.ama tarafsız olarak şunu diyorum cod 4 teki mekanlar gibi doğru bir strateji kullansaydı dice oyun çok iyi olurdu bir oyunda evet grafik ses hikaye önemlidir ama mekanda çok önemlidir. örn cod4 teki o sniper bölümünü unutamam birde abandoned müziği girince araya gerçekten olmuş diyorum.diğer taraftan bf3teki ağaçlar binalardaki detaysızlıklar mekan seçimindeki yanlışlıklar oyunu bu hale getirmiş.bir bf3 sever olarak 50-60fps de oynadığım bu oyun videolarındaki kaliteyi veremiyorsa olmamıştır diyorum.

• yok ya sanmam 2.5 ile geleceklerinin daha yeni çıktı tadına varamazlar
  • Muhteşem bir haber !!!!
  • zamanında yazdım yapay zeka, oynanabilirlik ve senaryo kötü olacak diye. multi bazlı bir oyunda bunları tahmin etmek hiç de zor değil. yani neti olmayıpta sipariş verenlere acıdım. bkz. hala oğlu.
  • abi arkadaşlara katılıyorum harbiden yavaşşşş yani
  • Süper Haber ..Gelsin Sesler Müthişdi bf3 De ..Grafikler Say Say bitmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

zamanında yazdım yapay zeka, oynanabilirlik ve senaryo kötü olacak diye. multi bazlı bir oyunda bunları tahmin etmek hiç de zor değil. yani neti olmayıpta sipariş verenlere acıdım. bkz. hala oğlu.

"halamın oğlu yok" diyeyim mi :D
  • BF4 2-3 seneye anca çikar vede açgözlülük CoD'un yaptigina denilir...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.