İphone 4s ses sorunu
61 Cevap18641 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

104 Mesaj
9 Kasım 2011; 22:30:37 

Merhaba

İPhone 4s kullanıyorum kısa bir süredir. İlk aldığımdan beri bazen aramalarda ses gelmiyor, dışarı ses hoparlörünü açınca düzeliyor. Yani dışarı ses verip tekrar mikrofona dönünce. Sizce neden böyle yapar, çözümü nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

776 Mesaj
9 Kasım 2011; 22:52:52 

açıkçası ben 4s de konuşma esnasında yaşanan sesin eko yapması problemini duydum senin söylediğini duymadım ve mevcut iphone 4 ümde de böyle bir sorun yaşamadım. eğer yaygın bir sorunsa yakında kokusu çıkar

104 Mesaj
10 Kasım 2011; 11:02:52 

Valla bir an önce çıksa çok sevinicem, çok sinir bozucu bir şey.

7405 Mesaj
10 Kasım 2011; 12:28:01 

Hem beyaz hemde siyah iphone 4s sahibiyim boyle bir sorunla karsilasmadim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

117 Mesaj
12 Kasım 2011; 15:27:27 

birkaç gün önce servistydm bende bazı hataları yüzünden serviste çalışan kişi birkaç gün önce ses sıkıntısı yaşayan birinin telini getirdiiğini maalesef baktıklarından anakartta sorun olduunu söyledi garantili de deilmiş anakarttan kaynaklandığı zaman neredeyse telefonun fiyatı kadar ediyormuş inş böyle bir problem deildir geçmiş olsun

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Kasım 2011; 15:36:08 

quote:

Orijinalden alıntı: belediye encümeni

açıkçası ben 4s de konuşma esnasında yaşanan sesin eko yapması problemini duydum senin söylediğini duymadım ve mevcut iphone 4 ümde de böyle bir sorun yaşamadım. eğer yaygın bir sorunsa yakında kokusu çıkar

Öye olduğunu sanmam ne bende nede arkadaşlarımda herhangi bir sorun yok.

632 Mesaj
12 Kasım 2011; 15:53:07 

Jelatininizi çıkarın. Orjinal jelatinde hoparlör kısmında jelatin vardır bendede vardı çıkardım sorun düzeldi.

104 Mesaj
14 Kasım 2011; 15:22:23 

quote:

Orijinalden alıntı: apache0990

Jelatininizi çıkarın. Orjinal jelatinde hoparlör kısmında jelatin vardır bendede vardı çıkardım sorun düzeldi.

:) onu çıkardım ilk aldığımda, bu olay fakrklı. Forumlarda ve çeşitli haberlede bu sorundan bahsediyolar. Bulduğum bazı linkleri ekliyorum. Umuyorum güncellemelerle yakın zamanda çözerler.

http://www.iphonehacks....lain-of-audio-bugs.html
http://www.chip.com.tr/...-garip-sorun_30193.html

1548 Mesaj
14 Kasım 2011; 16:01:28 

karsi tarafin sesi bozuluo bende de bazen. tekrar arayinca duzeliyo ama sinir bozucu bisey

94 Mesaj
2 Aralık 2011; 21:34:42 

Merhaba
2 haftalık ingiltereden alınma iphone 4s telefonumda yukarıda yazan arkadaşlarınkine benzer sorunu yaşamaya başladım.Hattım türkcell ve 3g açıkken her 3 aramadan 1 inde sesim karşıya gitmiyordu.Bende araştırmalarım sonucu 3g yi kapadım ve 2g ile kullanmaya başladım.4 günden sonra bugün aynı sorun yine başgösterdi.Yalnız şöyle birşey farkettim.
Sesim karşı tarafa gitmezken hoparloru açarsam ses karsiya gidiyor, sonra hoparlörü kapatıp telefonu elime aldigimda sorun kalmıyor.
Umarım yazılımsal bir sorundur ve apple nin bu sorundan haberi vardır.

89 Mesaj
18 Aralık 2011; 1:25:13 

4 gündür İphone 4s 16gb cihazı kullanıyorum.. ürünüm ingiliz cihaz ve simfree.. bahsettiğiniz ses sorunu benim cihazdada 2-3 defa oldu. saniye ilerliyor, konuşma aktif gözüküyor hatta sesim karşı tarafada gidiyormuş, fakat bana karşı tarafın sesi gelmedi :( bende hoparlörü açma/kapama olayını yaptım görüşme esnasında, ve normale döndü.. 2 gündürde bi sıkıntı olmadı, umarım birdahada olmaz.. küçük ama insanın midesini bulandıran bir problem doğrusu :(

1841 Mesaj
18 Aralık 2011; 1:43:56 

ingiltere çıkışlı cihazlarda sorun olduğunu düşünmeye başladım.. sorun yaşayan 10 kişiden rahat 5inin cihazı ingiltereden.. tabii simfree fiyatların ucuzluğu sebebiyle çok kişinin ordan aldığı gerçeği de var, yani kişi sayısı arttıkça sorunlu cihaz sayısı da artabilir ama yine de ingiltere olayı midemi bulandırıyor, 1 hafta sonra bana gelecek cihaz da ingiltereden alınma çünkü. umarım sağlam bir update ile bu sorunlardan kurtuluruz

427 Mesaj
18 Aralık 2011; 3:03:17 

quote:

Orijinalden alıntı: hoog

Merhaba
2 haftalık ingiltereden alınma iphone 4s telefonumda yukarıda yazan arkadaşlarınkine benzer sorunu yaşamaya başladım.Hattım türkcell ve 3g açıkken her 3 aramadan 1 inde sesim karşıya gitmiyordu.Bende araştırmalarım sonucu 3g yi kapadım ve 2g ile kullanmaya başladım.4 günden sonra bugün aynı sorun yine başgösterdi.Yalnız şöyle birşey farkettim.
Sesim karşı tarafa gitmezken hoparloru açarsam ses karsiya gidiyor, sonra hoparlörü kapatıp telefonu elime aldigimda sorun kalmıyor.
Umarım yazılımsal bir sorundur ve apple nin bu sorundan haberi vardır.

4s'te 3G kapama seçeneği yok ki nasıl yaptınız? Şebekeden abonelik iptali yaptıysanız tamam ama...

145 Mesaj
18 Aralık 2011; 17:18:45 

Telefonlar piyasaya sürülmeden önce deneme yapılmıyor mu ? Bu kadar alt yapısı sağlam bir firma böyle sorunlarla karşılaştığı zaman şaşırıyor olmalılar ...

Seat Leon 1.4 TSI 125 HB Sport
Canon EOS 600D 18 - 55
Samsung Note II
İphone 3GS

3640 Mesaj
18 Aralık 2011; 17:42:11 

quote:

Orijinalden alıntı: gradient

4s'te 3G kapama seçeneği yok ki nasıl yaptınız? Şebekeden abonelik iptali yaptıysanız tamam ama...

Ayarlar-> Genel -> Ağ -> Hücresel Veri'yi kapat 3g kapanır.

Dilimin sınırları, dünyamın sınırlarını belirler.

52 Mesaj
18 Aralık 2011; 17:50:38 

arkadaşlar ingiltereden aldığım 4s de de aynı problem var...

1373 Mesaj
18 Aralık 2011; 18:40:09 

aynı sorun bendede mevcut, amerikadan geldi 4s beyaz.... ama sorun yazılımsal bence...

ASUS - Republic OF Gamers Kullanıcıları Kulübü

Intel i7 4930K CPU | ROG Rampage IV Black Edition |
EVGA Gtx 780 Ti Classified | Corsair H100i Liquid Cooler |
Corsair Dominator Platium (4x4Gb) CL10 2400Mhz | Corsair Air 540 |
ASUS VG278Q 27'' 1440p 144Hz 1Ms (coming soon) | Corsair AX860 PSU |
Samsung 840 EVO 250Gb SSD | Pioneer VSX 322K HI-FI 5.1 AVR

427 Mesaj
18 Aralık 2011; 21:47:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Styric

Ayarlar-> Genel -> Ağ -> Hücresel Veri'yi kapat 3g kapanır.

Onu ben de biliyorum arkadasım. 4 S de edge olayı secmeli değil. Direkt 3G var. Cekim düşerse kendisi edge'e geçiyor. Demek istediğim 4deki gibi edge seçeneği yok.

145 Mesaj
18 Aralık 2011; 22:28:16 

bende 4s ilk aldığımda oldu ses karşıya gitmedi onun sesi bana gelmedi kulaklıktan dış sese basınca sesim de gitti karşının sesi de geldi fakat ikinci aramamda da aynı şey oldu...telefonu kapatıp açınca düzeldi 7 8 saattir kullanıyorum bir daha da yapmadı... bakalım yazılımsal olabilir.

Yüregimden çok kafami ve yeteneklerimi
begeniyor,oysa bu yürek benim tek gururum...bildigimi
herkes bilebilir, yüregimse bir bende var.

3640 Mesaj
18 Aralık 2011; 22:45:49 

2 gündür kullanıyorum 4s'i sürekli telefonla konuştum hic sorun olmadı. Umarım sorun olmaz ileride. Son güncellemeyide yaptım

Dilimin sınırları, dünyamın sınırlarını belirler.

8 Mesaj
27 Aralık 2011; 16:47:36 

Arkadaslar iphone 4s sahibiyim ve aldigim ilk gunden beri ses sorunu yasiyordum, taaaa ki bugune kadar, aldigim gun dogal olarak bir ekran koruyucu satin almistim, baloncuklar filan olustu diye dun sokup attim ve bilkomdan yeni bir tane satin aldim, henuz takmadim ekran koryyucuyu ama birsey farkettim, ekran koruyucuyu cikarttigim gunden beri telefondaki ses gelmeme sorunu, otomatik hoparlor acilma sorunu ve bluetooth kulaklik sorunu cozuldu, yaklasik 36 saattir ekran koruyucu olmadan kullaniyorum, gun icerisinde de cok arama yapmama ragmen bir kere bile ses sorunu yasamadim, ben ekran koruyucuya bagladim sebebini, takdir sizin, ilk aldigim ekran koruyucu 3 tl lik ve oldukca kalin bir malzemeden yapilmis jelatindi
iPhone'umdan gönderildi

1088 Mesaj
27 Aralık 2011; 16:52:46 

ses gelme sorunu jelatin ile ilgili olabilir ama kulaklık ile ilgili sorunun jelatin ile ilgili olduğunu düşünmüyorum

66 Mesaj
16 Ocak 2012; 22:17:31 

quote:

Orijinalden alıntı: dartacer

Merhaba

İPhone 4s kullanıyorum kısa bir süredir. İlk aldığımdan beri bazen aramalarda ses gelmiyor, dışarı ses hoparlörünü açınca düzeliyor. Yani dışarı ses verip tekrar mikrofona dönünce. Sizce neden böyle yapar, çözümü nedir?

bende de aynı sorun var arkadaşım. acaba sen çözüm bulabildinmi. kronik bişemi acaba bu?

Gãrrãrõ ® - HP ENVY 17 3D - HTC ONE DEVELOPER EDITON - HONDA CIVIC I-VTEC

66 Mesaj
16 Ocak 2012; 22:20:28 

ben amerikadan aldım. 1 ay olmadı ama aldığımdan beri bu ses sorunu var. bu bilgiyi vermemin amacı. amerika ingiltere ile ilgili istatisitğinizde yardımcı olması açısından.

Gãrrãrõ ® - HP ENVY 17 3D - HTC ONE DEVELOPER EDITON - HONDA CIVIC I-VTEC

22 Mesaj
18 Ocak 2012; 19:31:59 

thailand alınan 4s telefonda da aynı sorun var 64 gb, bir türlü çözebilmiş değilim, benim sıkıntıım hoprlere geçip tekrar kapadığımda da düzelmiyor. fakat telsiz gibi azınızı mikrofona dayadığınızda ses gidiyor. skype viber cok temiz çalışıyor. ben yazılımla düzeleceğini düşünoyrum. onun içinde pek servise götürme taraftarı değilim

22 Mesaj
20 Ocak 2012; 0:32:36 

bugun udid kaydımı yaptım ve soylendiği gibi 5.1 beta 3 guncellemesini kurdum. ne yazık ki sorunum devam ediyor. mikrofonu ağzınızın içine sokmanız lazım ki ses tam gitsin.bu arada fark ettim ki hoparlörü açtığımda ses tam gidiyor skype ve viber den de tam gidiyor nedeni kulaklık girişinde de bir adet mikrofon olması.

artık sorunun donanımsal olduğunu düşünoyorum.

72 Mesaj
2 Şubat 2012; 23:24:53 

aynı sorunu bende yasıyorum .sorunu nasıl çözdüğünü detaylı anlatırsan çok sevinirim

157 Mesaj
6 Şubat 2012; 14:09:21 

Aynı sorunları yasıyorum. Aradiginda hoparlöru acip kapatinca karsi da ki sesi duyardim.Bu aralarda hoparlör kapalı olduğu halde ses hoparlör sen geliyor.. İki gündür de ilk aramada ne benim sesim karşıya gidiyor ne de karsının ki bana geliyor oysaki arama devam ediyor. Umarım yeni yazılım ile bu sorun biter.

S

94 Mesaj
8 Şubat 2012; 15:48:32 

Ses sorunuyla alakalı enteresan bir durum keşfettim.Emin olmak için uzun zamandır deniyorum.Şöyleki;

Arayacağım kişi rehberde kayıtlıysa ve ben rehberden seçipte arama yaparsam hiç ses sorunu olmuyor.Yüzlerce kez denedim ses sorunu hiç olmadı.
Ama son aramalar listesinden bi numarayı ararsam her 3-4 aramadan birinde ya benim sesim gitmiyor ya karşı taraftan hiç ses alamıyorum.
Bunlar sorunun yazılımsal olduğu ihtimalini kuvvetlendiriyor.Birde 3g açıkken sorun daha fazla yaşanıyor.

1 Mesaj
10 Şubat 2012; 13:22:30 

Arkadaslar bende Amerika'dan iPhone 4s aldım ilk 2-3hafta bir sorun yoktu fakat şimdi yaklaşık 2 haftadır ses problemi yasıyorum aramalarda bir sıkıntı yok ses gayet iyi fakat video izlediğimde yasa müzik açtığımda sesi hoparlörden vermiyor kulaklık taktiğim zaman sorun düzeliyor bu kadar problemli olacağını bilseydim HTC alırdım

240 Mesaj
14 Şubat 2012; 15:54:01 

Bu illet hastalık benim telefonumda da var.Sanırım kimse çözümünü bulamamış.Servise 2 kez götürdüm,yeni nesil sim kartı aldım ama çözümünü malesef bulamadım.Servis yeni yazılımla sorunun hallolacağını söyledi ama görecez bakalım.Gerçi bazı arkadaşlar bahsetmiş ama bende tekrarlayayım.Tesadüfen bulduğum yöntem.Arama yaptığımda hoparlör sekmesine iki kez tıklamak oluyor.Böylelikle sorun o arama için çözüme ulaşıyor ama o kadar para verip niye fazladan iki tık yapalım değil mi???

YA HEP YA HİÇ

23 Mesaj
21 Şubat 2012; 17:45:16 

Telefonunuzda donanımsal bir problem yoksa Çözüm; 4S telefonu DFU moda alıp kurtarma modunda itunes den yazılımı tekrar geri yüklemektir. Yalnız bu uzun süren güncelleme işlemidir. Yazılım appelden download edilip telefona yükleniyor.(şuandaki güncel sürüm 5.0.1 dir) Sorununuz hala devam ediyorsa bilinki telefonunuz bulunduğunuz yerde çekmiyordur. Ekranda anten full göstersede çekmeyebiliyor. Çeken bir yerden tekrar arama yapın göreceksinizki telefonda ses problemi kalmamış.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carixma06 -- 21 Şubat 2012; 17:49:03 >

AVEO 2012 1.3 LT.. Aveo Hayattır.. Aveo Hayattır.. Aveo Hayattır.. Aveo Hayattır.. Aveo Hayattır..

1522 Mesaj
21 Şubat 2012; 20:17:05 

Yazılımsal bir arıza, teknik olması mantıklı değil çünkü ama 5.1 yazılım ile sorun gideriliyor, beta yazılım ile denemiştim sorun çözülmüştü, tavsiyeem biraz sabırlı olmanız 5.1 için muhtemelen martın 2. haftası çıkar

1 Mesaj
24 Şubat 2012; 1:40:57 

Arkadaşlar bendede sizin bahsettiğiniz ses sorunu vardı. Ben telefonu servise gönderdim telefonu yenisi ile değiştirdiler. Kesinlikle donanımsal bi sorun. Şayet telefonunuz garantili değilse elinizde patladı demetir.

10031 Mesaj
24 Şubat 2012; 1:59:10 

quote:

Orijinalden alıntı: tmrsan

Arkadaşlar bendede sizin bahsettiğiniz ses sorunu vardı. Ben telefonu servise gönderdim telefonu yenisi ile değiştirdiler. Kesinlikle donanımsal bi sorun. Şayet telefonunuz garantili değilse elinizde patladı demetir.

Evet arkadaş çok zeki, biliyor. Konuyu kapatalım yahu arkadaş bilgiyi yüklemiş foruma

Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
A State Of Trance Fan

1201 Mesaj
24 Şubat 2012; 10:28:20 

bu sorun kesinlikle yazılımsal. boşuna stres yapmayın.

Eskiler Bilir

240 Mesaj
26 Şubat 2012; 19:07:11 

quote:

Orijinalden alıntı: tmrsan

Size ne demelerini bekliyordunuz
Sorun yazimsal bi kac ay bekleyin yeni yazilim cikinca duzelir demelerini mi? sonucta yazimsal veya donanimsal illaki o telefonu degistirmek zorundalar.

YA HEP YA HİÇ

238 Mesaj
29 Şubat 2012; 18:01:29 

25 Şubat 2012 tarihinde Metro marketten 1 adet iPhone 4s 16GB siyah ürününü aldım. ilk kullanmadan itibaren arama yaptığımda karşıya ses gitmiyordu ve aynı şekilde bana da ses gelmiyordu. Aramayı sonlandırıp tekrar arama yaptığımda ise bu sefer normal bir şekilde arama ve görüşme gerçekleşiyordu. Yani 10 aramadan 5 inde bu sorunu yaşıyordum. 27 Şubat 2012 tarihinde cihazı Metro markete geri götürdüm ve arızayı izah ettim. Fakat "Bu ürünü bizim test etme veya arızasını belirleme yetkimiz yok. Bu nedenle cihazı garantiye göndermek zorundayız" diyerek. 2 günlük cihazımı bire bir değişim yapmayıp servise yolladılar. 8 iş günü içerisinde ürünü geri iade etme hakkım var diye biliyorum ama yapmadılar. Bekleyip görecez servisten ne haber gelecek?

10 Mesaj
7 Mart 2012; 15:01:07 

aynı sorunu bende yaşıyorum.1 haftalık cihaz fabrika ayarlarına geri yükledim 5.0.1 ancak sorun devam ediyor.distirbütör garantili cihaz aldıgım yer getirin bakalım sorun varsa değiştirirz dedi..farklı bir apple servisini aradım görüştügüm kişi donanımsal sorun dedi..ilginç bu kadar cihazın sorunlu olabilecegi mantıklı gelmiyor.daha çok yazılımsal gibi ama bakalım ne olacak yarın :) acaba turkcell weya genpa cihazlarında da bu sorun varmı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubiii77 -- 7 Mart 2012; 16:13:45 >

10 Mesaj
8 Mart 2012; 11:28:51 

arkadaşlar apple yazilim yayinladı içerigi asagida.ben kurdum simdilik bi sıkıntı yok ama geri yuklemede de yarım gün sorunsuz çalışmıştı..umarım tekrarlamaz ayrıca başlık olarak wermişler yaşadıgımız sorunu

Japanese language support for Siri (availability may be limited during initial rollout)
Photos can now be deleted from Photo Stream
Camera shortcut now always visible on Lock Screen for iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS and iPod touch (4th generation)
Camera face detection now highlights all detected faces
Redesigned Camera app for iPad
Genius Mixes and Genius playlists for iTunes Match subscribers
Audio for TV shows and movies on iPad optimized to sound louder and clearer
Podcast controls for playback speed and a 30 second rewind for iPad
Updated AT&T network indicator
Addresses bugs affecting battery life
Fixes an issue that occasionally caused audio to drop for outgoing calls

157 Mesaj
14 Mart 2012; 0:01:44 

bende yükledim... ama alışkanlık olmuş arama yaparken önce höporlor açıp kapatıyorum... inşallah sorun yaşamam.... yeni yazılımla...

S

3602 Mesaj
14 Mart 2012; 1:22:03 

quote:

Orijinalden alıntı: serapkf

bende yükledim... ama alışkanlık olmuş arama yaparken önce höporlor açıp kapatıyorum... inşallah sorun yaşamam.... yeni yazılımla...

gülceğim yoktu gece gece .)

bu ses sorunu yüzünden babam telefonu genpa ya vermişti, 2 haftada 0 yeni 4s verdiler değiştirdiler yani telefonu

gelişmeleri bekliyorum sizden acaba tekrar etcekmi tekrar merak ettim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

806 Mesaj
17 Mart 2012; 21:05:54 

Arkadaşım'da Dubai'den gelen 4S var. Telefonla konuşmuş sorun yok, cebine koyuyor biraz sonra telefonu çaldığında açıyor karşı tarafa sesini ulaştıramıyor. Durup dururken ses gitmiş. ios5.1'i yüklemiş yine de değişen bişey yok. Sadece hoparlör ve kulaklık takıldığında çalışıyor.

Hoparlörde sesin gidiyor olması demek donanımsal değil yazılımsal olduğunu gösterir, sonuçta yine mikrofondan gidiyor ses

VARLIĞINIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken hayat kurallarını okumak icin tıklayınız.

157 Mesaj
18 Mart 2012; 10:59:16 

quote:

Orijinalden alıntı: lethegrn

Arkadaşım'da Dubai'den gelen 4S var. Telefonla konuşmuş sorun yok, cebine koyuyor biraz sonra telefonu çaldığında açıyor karşı tarafa sesini ulaştıramıyor. Durup dururken ses gitmiş. ios5.1'i yüklemiş yine de değişen bişey yok. Sadece hoparlör ve kulaklık takıldığında çalışıyor.

Hoparlörde sesin gidiyor olması demek donanımsal değil yazılımsal olduğunu gösterir, sonuçta yine mikrofondan gidiyor ses

Biz deneyerek yani kullanıcı olarak buraya yazıyoruz .... Arkadastan duyma değil...
Ve bizlerin sorunu sizin anlattığınız gibi değil .... Arama geldiginde değil arama yapıldığında sorun oluyor....
Arkadasınızın iPhone 4s indeki sorun farklı olabilir.

5.1 güçlenmesinden bu zamana daha sorun yasamadım....

S

806 Mesaj
18 Mart 2012; 20:07:17 

quote:

Biz deneyerek yani kullanıcı olarak buraya yazıyoruz .... Arkadastan duyma değil...
Ve bizlerin sorunu sizin anlattığınız gibi değil .... Arama geldiginde değil arama yapıldığında sorun oluyor....
Arkadasınızın iPhone 4s indeki sorun farklı olabilir.

5.1 güçlenmesinden bu zamana daha sorun yasamadım....

Pardon ama sana arkadaştan duyma olduğunu kim söyledi

dün direk aldım kendim test ettim telefonu.

ayrıca ben arama geldiğinde oluyor bu sorunda demedim. Bu sorun kendi arasa da oluyor.

sonuçta sorun donanımda değil diyorum kafan mı iyi

VARLIĞINIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken hayat kurallarını okumak icin tıklayınız.

157 Mesaj
18 Mart 2012; 23:10:42 

quote:

Orijinalden alıntı: lethegrn

Pardon ama sana arkadaştan duyma olduğunu kim söyledi

dün direk aldım kendim test ettim telefonu.

ayrıca ben arama geldiğinde oluyor bu sorunda demedim. Bu sorun kendi arasa da oluyor.

sonuçta sorun donanımda değil diyorum kafan mı iyi

Yaaaa kafam iyiymis ..... Cümleyi anlamamisim....
Donanım görünce atlamıştım.......
Sinirim bozuluyor galiba sorunu tekrar yasayacağım diye......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serapkf -- 18 Mart 2012; 23:15:46 >

S

157 Mesaj
18 Mart 2012; 23:17:06 

quote:

Yaaaa kafam iyiymis ..... Cümleyi anlamamisim....
Donanım görünce atlamıştım.......
Sinirim bozuluyor galiba sorunu tekrar yasayacağım diye......

Ve kafan mı iyi yıl görünce yine anlayarak dokurmuştum....
Sonra düzelttim.... Donanımdan değili görünce :))))))

S

3 Mesaj
19 Mart 2012; 2:48:22 

arkadaşlar bu saatte yazıyorum çünkü akşamdan beri sorunuma cvp aramaktayım ve bu saate kadar bi cvp bulamadım yazmaya kararverdim.20 gün önce vodafone dan ip4s aldım 10 gündür sıkıntı yoktu,fakat son 1 haftadır zil seslerinde ve kilit sesinde azalma oldu.ama normal müziklerde bi sıkıntı yok çok yüksek ses geliyor,ayrıca müziklerle cihazın zil sesleri aynı hoparlörden çıkıyor işin enteresan tarafı neden sadece zil sesinde ve kilit sesinde azalma var.birde cihaz kilitli iken gelen aramaya cvp verip konuştuktan sonra karşı taraf teli kapatınca tekrar kilit sesi geliyordu şimdi oda gelmiyor.nedenini bilen varsa yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler saygılar.

157 Mesaj
19 Mart 2012; 12:57:09 

quote:

Orijinalden alıntı: izmirliege

arkadaşlar bu saatte yazıyorum çünkü akşamdan beri sorunuma cvp aramaktayım ve bu saate kadar bi cvp bulamadım yazmaya kararverdim.20 gün önce vodafone dan ip4s aldım 10 gündür sıkıntı yoktu,fakat son 1 haftadır zil seslerinde ve kilit sesinde azalma oldu.ama normal müziklerde bi sıkıntı yok çok yüksek ses geliyor,ayrıca müziklerle cihazın zil sesleri aynı hoparlörden çıkıyor işin enteresan tarafı neden sadece zil sesinde ve kilit sesinde azalma var.birde cihaz kilitli iken gelen aramaya cvp verip konuştuktan sonra karşı taraf teli kapatınca tekrar kilit sesi geliyordu şimdi oda gelmiyor.nedenini bilen varsa yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler saygılar.

karşılaşmadım ya da dikkat etmedim... kilit sesini kullanmam....

S

3 Mesaj
19 Mart 2012; 23:34:25 

.20 gün önce vodafone dan ip4s aldım 10 gündür sıkıntı yoktu,fakat son 1 haftadır zil seslerinde ve kilit sesinde azalma oldu.ama normal müziklerde bi sıkıntı yok çok yüksek ses geliyor,ayrıca müziklerle cihazın zil sesleri aynı hoparlörden çıkıyor işin enteresan tarafı neden sadece zil sesinde ve kilit sesinde azalma var.birde cihaz kilitli iken gelen aramaya cvp verip konuştuktan sonra karşı taraf teli kapatınca tekrar kilit sesi geliyordu şimdi oda gelmiyor.nedenini bilen varsa yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler saygılar.

89 Mesaj
21 Mart 2012; 1:35:35 

bence restore etmeyi dene... bu arada yeni yazılım 5.1 den sonra, ses problemim Allaha Şükür kayboldu.. ses problemi yaşayıp problemine çözüm arayan ve sizlerin telefonunuzda arıza ve parça sorunu var, telefon elinizde patladı tarzı yorumlar yapan sözüm ona yardımcı olan vatandaşlarada teessüflerimi yolluyorum.

111 Mesaj
22 Mart 2012; 23:04:53 

arkadaslar bi cok arkadas bu ara bundan sikayetci hatta bi arkadas garantiye yollamis cihazini böle bi sebepten eger sim kartin normalse telefoncuya kestirdiysen ilk olarak sim kartini degistir gidip micro sim 128 kb olanindan al. diger bi kac arkadas bu sekilde cözmüs sorunu bilgin olsun

i5 2500k 4.4ghz (o.c) KINGSTON HyperX Memory, 8GB DDR3, 1600 MHz(2x4gb), GIGABYTE Z68X-UD3, 500GB, 16MB Cache, 7200RPM, SATA300, 120gb SSD,2x Gainward NVIDIA GeForce GTX 570 Golden Sample (SLI)

806 Mesaj
27 Mart 2012; 12:48:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Xender_Cage

arkadaslar bi cok arkadas bu ara bundan sikayetci hatta bi arkadas garantiye yollamis cihazini böle bi sebepten eger sim kartin normalse telefoncuya kestirdiysen ilk olarak sim kartini degistir gidip micro sim 128 kb olanindan al. diger bi kac arkadas bu sekilde cözmüs sorunu bilgin olsun

orjinal simcard ile de aynı sorun devam ediyor.

3674 Mesaj
3 Mayıs 2012; 12:25:59 

Hocam aynı problem benim 4 te vardı net de araştırdım bikaç yere verdim problem anakart üzerindeki çipteymiş.
sordum board değişeceğine dair biçok şey söylendi mecidiye köyde bi elektronik mühendisi var profilo alışveriş merkezinin orda 150 tl ye entegre değişti şimdi canavar gibi :) numarasını vereyim işine yararsa.
Ekrem 0212-266-77-55

ÖZGÜRLÜK İÇİN...
İnsanlar başaklara benzer, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler.
Montaigne

709 Mesaj
3 Mayıs 2012; 12:50:58