Şimdi Ara

How Not to Live Your Life (2007-2012) - İngiliz Komedisi - BBC Three

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  How Not to Live Your Life (2007-2012) - İngiliz Komedisi - BBC Three

Konusu
    Don danbury yirmili yaşlarının sonunda aklı fikri sekste olan bahtsız aylağın tekidir. büyükannesi ölünce bi sürü borç ve beleş ev sahibi olup başından geçenler anlatılmaktadır.

Oyuncular
    Dan Clark, David Armand, Leifa Hoffman, Laura Haddock

Forumda Konusunu göremedim, çok güzel bir ingiliz komedi dizisidir, izlemenizi öneririm.

Galiba 4. Sezon olmayacak, imdb'de gözüküyor ama facebook sayfasında 4. sezonun olmayacağı yazılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Owl City. -- 24 Temmuz 2012; 14:37:12 >

• bi cevap bile yok ula
  • Çok çok iyi bir ingiliz komedisi, bol bol gülmek garanti.
  • 1.sezonu bitirdim,gerçekten güzel bir İngiliz komedi dizisi.Rahat Ekşi sözlükte Türkler tarafından izlenmeyen muhteşem diziler bölümüne girer bu dizi.

Komedi bir dizi ariyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.(İngiliz aksanı sevenler bayılacak )
  • izlediğim en iyi yabancı komedilerden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black books gibi İngiliz dizileri bizim forum da pek tutulmuyor . 1-2 bölüm şans verelim bakalım .
  • 2 günde bitirdim 20 bölüm falan zaten toplam.

Şu diziye 5 yorum, utanç verici. Bende geç keşfettim oda utanç verici. Muhteşem dizi.
  • 3 günde bitti. Güzel bir İngiliz komedisi olmuş. Ayrıca diğer İngiliz dizilerinin aksine içerisinde oldukça güzel ve şirin kadın oyuncular barındırıyor
  • Efsanelerden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.