Şimdi Ara

Diablo 3'ün Koleksiyon Paketinin Fiyatı Belli Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Blizzard'ın BlizzCon'da duyurduğu Diablo 3 koleksiyon paketinin satışa sunulacağı fiyat sonunda belli oldu.

Serinin hayranlarının büyük merakla beklediği Diablo 3'ün koleksiyon paketinin yurtdışı fiyatı $99 olacak. Oyunun koleksiyon paketi Diablo serisinin bütün oyunlarını, ek paketlerini, Diablo 3'ün ses albümünü, yapım aşamasından alınmış hazırlık videolarını ve Diablo 3'ün hikaye dergisini içeriyor.

Bu içeriklere baktığımızda koleksiyon paketinin fiyatı gayet de uygun gözüküyor. Tabi vergiler dahilinde Türkiye'deki fiyatı ne olur, bilemeyeceğiz. Paketin içeriğine aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Fiyat süper, paket süper. Kaçmaz
  • Vergi yükü kambur oldu sırtımızda... 249,99! TL'den aşağı olacağını sanmıyorum...
  • Bu kadar içeriğe 100 dolarcık süper fiyat ama işte Türkiye olayı bozuyor :/
  • Yıllardır Diablo II'yi orijinal almayı düşünüyordum kısmet Diablo III zamanınaymış :)
  • Cıksın da isterse 199 dolar olsun alalım yeter artık 4 senedir cıkıcağını duyurduklarında bekardım sımdı evli barklı cocuklu oldum :D
  • hay senin paket canını maşallah maşallah
  • neshter33 arkadaşıma kesinlikle katılıyorum.devletimiz saolsun milletin 100 lira değer biçtiği şeyi 300 e alıyoz
  • yapim asamasindan video koyulacaksa , o paketin içinden 10 tane bluray çikar herhalde.. Ben diablo 2 yi oynarken liseye gidiyodum, simdi çoluğum çocuğum var hala çikacak...
  • kaç TL olursan ol yine gel
  • Soulstone usb çok hoşuma gitti
  • Aynen @DragMeToHell özellikle o çok hoşuma gitti :D
  • Fiyat, paket ve oyun muhteşem daha ne olsun.
  • D3'ü Collectiors Edition alanlara 4 aylık World of Warcraft süresi verilecekmiş .
    http://www.joystiq.com/2011/10/22/buy-the-diablo-3-collectors-edition-add-four-months-to-the-wow/
    Kesin alacağım . Eğer vergilerimiz oyunu 200 TL'nin üzerine çıkartırsa hiç acımam yurtdışı sipairşimi veririm .
  • Türkiye'de 250 TL civarı olur.
  • Müthiş uygun figürlü paketler genelde 150'ye satılır Figür (o kadar detaylı olmasa da) ve II + LoD USB'si ile müthiş fiyat zaten 150'de olsa alacaktım sorun yok bu fiyata gümrükten geçmesi kolay olacak yurt dışından alabilirim..
  • Diablo 3 'e verilen her lira değer :)
  • 99 usd ye Türkiye'de ancak standart oyun cd sini alabilirsiniz..
  • vergi meselesi olmasa 177 Liraya Collector's Pack
    vergi meselesi olmasa 140 liraya Sadece Diablo 3 alınıyor.

Ama şu vergiler sayesinde diablo 3 180, collectors pack 200 lira olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.