- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Adobe Flash Player Çökme Sorunu
18 Cevap23254 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

170 Mesaj
8 Kasım 2011; 17:53:22 

Beyler sabahtan beri video izleyemiyorum. Başlatıyorum flash çöktü diyor. 1-2 kere reset attm halen düzelmedi. Fikri olan varmı
not: flash son sürümde. daha sabah indirip yükledim

170 Mesaj
8 Kasım 2011; 17:59:21 

Up up

170 Mesaj
8 Kasım 2011; 18:04:29 

Beyler

571 Mesaj
8 Kasım 2011; 18:11:14 

internet explorerdamı?chorememi?mozilladamı?Firefoxdamı?

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

170 Mesaj
8 Kasım 2011; 18:11:46 

quote:

Orijinalden alıntı: cetesiz

firefoxda çöküyo ama ie de açıncada hata veriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtlaraFısıldayanKovboy -- 8 Kasım 2011; 18:12:46 >

170 Mesaj
8 Kasım 2011; 18:16:47 

beyler yardım edin da. video izleyemiyorum

571 Mesaj
8 Kasım 2011; 18:20:16 

o zaman olabilecek şeyleri söyleyeyim ben
1) aşırı işlemci yüklemesi yapıyo olabilir tarayıcı. (bunun oalcağını sanmıyorum.en dandik pcde bile tek video açımında birşey olmaz.)
2)Pcde bulunan ve flash'a bulaşmış virüsler olabilir
3) tarayıcı veya flash playerde yükleme hatası olmuş olabilir

Çözüm olarak tavsiyem pc ye tarama yapıp virüs olmadığına emin olduktan sonra choreme kurup kullanmanızdır.

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

170 Mesaj
8 Kasım 2011; 18:50:26 

hocam virüs programı zaten var. virüs bulaşacağını sanmıyorum

170 Mesaj
8 Kasım 2011; 19:49:01 

yokmu fikri olan

170 Mesaj
8 Kasım 2011; 20:08:55 

güncel

805 Mesaj
8 Kasım 2011; 20:11:10 

hocam ilk önce flashın son sürümü yükllü değilse son sürümünü yükle olmazsa firefoxu güncelle

Asus m4a785td-v evo anakart-- amd phenom II x4 955 BE işlemci-- his hd5850 ekran kartı-- hi-level 1600 mhz ddr3 ram- Akasa Zen520 kasa-- 1 tb caviar green 1 tb samsung hdd Asus Mx239h led ips monitör

50 Mesaj
8 Kasım 2011; 20:16:04 

sistemde kurulu tüm flas programlarını kaldır yeniden kur.

2470 Mesaj
8 Kasım 2011; 21:15:58 

benzer bir sorundan muzdaribim. internetten dizi izlemek için siteye girince videonun yüklenceği yer simsiyah boşluk kalıyo. firefox ve chrome da denedim, javayı yeniden yükledim, chrome da flash otomatik zaten firefoxa da kurdum denedim, wmplayer eklentisini tekrar kurdum senedim yarar yok. var mı fikri olan?

League of Legends: Plastokinon EU-West
World of Warcraft: Sifon-Twisting Nether Zj-Chromaggus (So Long WoW)

245 Mesaj
8 Kasım 2011; 21:49:15 

Arkadaşlar Merhaba Bu Sorunla ben 1 ay kadar önce karşılaştım ve inanın hala çözmüş değilim hani ne kadar pcden anlıyorum 3 yıldırda ekmeğimi bu işten kazanıyorum

ama denediğim şeyler henüz çözüme ulaştırmadı beni ha bunlarda aşağıdaki gibidir sizde denemeyin diye anlatıyorum
1. chrome kalrıdıp yükledim
2. adobe kaldırıp yükledim
3. 2-3- yıldır program arşvlerimin olduğu hddm den 2 yıl önceki flash sürümünü dahi bulup yükledim
4. 11 ayrı virüs programını free olarak denedim virüs bulunmadı
5. 4 adet lisanslı antivir denedim bulmadı(kaspersky, microsoft securty essential, eset smart securty4 (ki esetle microsftunkini sürekli aktif olarak kullanıyorum, ) avast norton)

Dikkat Bundan Sonrası Çok Can alıcı

6. hdd 3 parça c ye format çektim
7. dedimki lan bu kesin virüs full format çekim c-d-e- full
8. bikaç kere denk geldim formatla dahi silinmeyen bi virüsüm vardı onun için bide hard format çektim hdd ye
9. lan bu hdd nin ben dedim belki beceremedim dedim başka hdd ile format çektim
( tabi bu formatların hepsinde eski disklerle ilişkimi kesiyorum herşey yeniden netten )
10. sonra kendi kendime komplolar kurdum 1 hafta yıllık iznim vardı kafaya koydum çözücem sorunu dedim onu kullandım hdd lerden eski flash sürümleri eski driverler filan hepsi duruyor yer sıkıntım yok diye daha eleme yapmadım arasından
neyse gene format eski driverler ile
sonra gene format güncel driverler bios güncelleme

11. ram yetmiyordu zaten bu vesile ile tuttum dual 2*4 ddr3 1333 ram aldım makinaya sorun gene aynı

sonra kendi kendime düşünmeye başladım bu allahın bana bir sınavıydı :d dedim madem böle kullanıcaz pc yi kullanalım madem

12. sonra şeytanım dürttü bi anda şimşekler çaktı kafamda kaptım pc yi aldım iş yerinden 0 bi hdd

gittim arkadaşımın evine dedim acaba modeme filanmı virüs bulaştı olurya hani bide komşuyla kullanıyorum ondan bulaşıyordur falan filan gittim bide orda format çektim

yok

sonuç aynı

dedim kendi kendime kimin tavuğuna kışt dedimde bnm başıma bunlar geldi :)))))))))))))

sonuç itibari ile arkadaşlar sorun bende hala devam ediyor şeytanın bile aklına gelmeyecek komplolar üzerinde durdum

ve emin olun hayatta inanmayacağınız şeyler denedim hatta durum okadar vahimki gittim bi boy abdesti aldım şükür namazı kıldım olurmu acaba diye :d

halada öle kullanıyorum alışmaya bakın

www.yemezler.org/?ref=93866

245 Mesaj
8 Kasım 2011; 21:50:39 

quote:

Orijinalden alıntı: cetesiz

dalgınız galiba bugun :)))

www.yemezler.org/?ref=93866

170 Mesaj
9 Kasım 2011; 10:52:08 

ya benim hiç birşey yokken olmuştu. w7 den xpye geçmiştim ilk gün öyle bir sorun yoktu ikinci gün oldu. face ve youtube daki videolara tıklıyorum video dolmaya çalışıyo sonra adobe flash yan uygulaması çöktü diyodu. fakat ben speedtest i falan açabiliyodum oda flash gerektiriyo. hatta sahibinden de video izledim yok herşeyi yaptım düzelmedi. dün akşam w7 ye tekrar döndüm şuan bi problem kalmadı çok şükür. ama bu konu sabitlenirse güzel olur çünkü benden başka problemi olanda varmış.

127 Mesaj
23 Kasım 2011; 0:20:01 

Win 7 64 veya vista 64 kullanıyorsanız sorun olabilir 32 bit olanları denemeni tavsiye ederim

35 Mesaj
25 Haziran 2012; 16:43:59 

Mozilla kullanırken adobe flash çöktü dedi, çökme raporunu gönderdim, ama video falan izleyebiliyorum, herhangibir sorun çıkmadı. Bide neden çöker öyle zorlayacak birşey de yapmadım. Virüs falan mı girdi ?

13 Mesaj
20 Temmuz 2012; 13:13:51 

Konu eski ama işine yarayan olur diye paylaşmak istedim. Konuya firefox bir çözüm üretmiştir. Aşağıdaki bağlantıyı inceleyiniz.

http://support.mozilla....-1-uninstall-flash-11-3

Bizlere özellikle günümüzde internette çöp sitelerin sayısız olduğu bir zamanda, yol gösteren, bilgi paylaşımı ile yardımlaşmamızı sağlayan bir platform yaratan, DonanımHaber'e ve çok değerli yardım sever üyelerine Teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

(Bu kullanıcı tüm insanların kardeşçe yaşayabileceğine inanır!)
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Adobe Flash Player Çökme Sorunu
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.332