Şimdi Ara

NCsoft Lineage Eternal'ı Duyurdu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Daha önce NCsoft'un G*Star'da yeni bir MMO-RPG oyununu duyuracağını, hatta bunun Lineage III olabileceğini sizlere aktarmıştık. Kore'de gerçekleştirilen en büyük MMO fuarından beklenen duyuru sonunda geldi!

NCsoft, Lineage III olarak nitelendirebileceğimiz yeni seri oyununu duyurdu. Lineage Eternal: Twilight Resistance ismiyle çıkacak oyunda Lineage serisinin görünüşü tamamen değişiyor. Diablo tarzı izometrik bir kamera açısına yerleşen seride haritalardaki objelerin değeri de artıyor.

"Drag-and-hold" ismi altında yeni bir savaş sistemine geçen Lineage serisinin bu sisteminde, mouse imlecinizle birlikte haritada bir bölgeyi işaretledikten sonra karakterimiz o yolu izleyerek dövüşe geçiyor.

Sınıf sisteminde kısıtlamaya giderek daha öz başlıklara dönecek olan Lineage Eternal'da Warrior, Mage ve Elemental Archer sınıfları yer alacak. Oyun hakkında yayınlanan ilk ekran görüntülerine aşağıdan veya http://buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Lineage Eternal aşırı Diablo tarzı dursa da, MMO-RPG türündeki hayranlarını kendine yeniden bağlayacak gibi gözüküyor. Lineage Eternal'dan ilk videoların Aralık ayında gelmesi bekleniyor.

• duyurmasada olurmuşmuş bu ne ya ncsoft para için herşeyi yapar oldu ..güzel oyun yapmak dışında..Diblo 3 ü almışlar betasını oyun diye kakalıyacaklar allah için. çalmayın demiyom ama çaldıktan sonra üstüne katarak birşeyler yap sadece racelerin adını değiştirmiş
  • Diablo 3'le ne alakası var allah aşkına saçmalamayın ya.Her izometrik kamera veya hack'n slash gördüğünüzde Diablo çakması damgasınımı vuracaksınız.Interface farklı , o karanlık hava yok , raceler farklı , konu farklı , classlar farklı saçmalamayın ya...
  • "Bu çocuk neden babasına benziyor ? Olmamış bu yapmasınlar, benzeyecekse neden çocuk yapıyorlarki."

• Diablo çakması demeden geçemicem :D
  • Lineage 1'de de diablo ve ultima online'a benzer bir kamera açısı mevcuttu, eski sisteme geri dönüş yapacaklar desek yanlış olmaz sanırım... İlk başlarda bir çok L2 oyuncusu yadırgayabilir ama alışınca aslında güzel bir oynanabilirlik sağlayabilir, kulağa hoş geliyor.
  • Bari başka isimle çıkar.
  • evet hayırlı olsun son aylarınızı pvp serverlarında deneyın derım artık lineage ismi *oka sardı resimleri gordum görmez olaydim hadi goddes neysede bu yeni yaptikları iş nedir ya ismini degistirseler bari lineageyi ben guzel kendı ismiyle hatırlamak isterim lineage eternal diye bi oyun olarak degil
  • Diablo varken Diablo'ya benzer oyun yapmak yasak galiba.
  • Bu pek lineage gibi olmamıs l2 oyuncusu yadırgar ben de bı l2 manyagı olarak oynamam gibi gelio bunu..

Ama bununda bır meraklısı vardır illaki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Diablo varken Diablo'ya benzer oyun yapmak yasak galiba.

Evet insanlar bunun bir "tür" olduğunu kabullenemiyorlar malesef.
    Ki laf söyleyen l2 oyuncularınada şunu söyleyeyim lineage zaten böyle bu tip bir kamera açısına sahipti.

Yani tam tersine oyun bozulmuyor sadece eski haline dönüdürülüp geliştiriliyor o kadar...

• Bu ncsoft nasıl bir oyun kitlesi yakalamya çalışıyor aklım hayalim almadı biz client lerden şikayet ediyorduk l3 duyrulsunda büyük bir zevkle bekleyelim ama bekledigimizin aksine çok garip bir oyun karşımıza sundular oyunun nasıl birşey oldgunu oynayıp görürüz zaten görüntülerde kendini belli ediyor lineage adını kullanmaları saçmalık lineage2 ayrıdır yerini bu gidişle dolduramazlar gibide gelmiyor.
  • Nasıl bir oyun olucak görücez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 10 Kasım 2011; 15:22:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

quote:

Ki laf söyleyen l2 oyuncularınada şunu söyleyeyim lineage zaten böyle bu tip bir kamera açısına sahipti.

Yani tam tersine oyun bozulmuyor sadece eski haline dönüdürülüp geliştiriliyor o kadar...

LİNEAGE nin bu tür bi oyun yapısında sahip odlgunu senin bildgin kadar herekz biliyor onu merak etme sen lineage3 bu tür bi oyun olacak deseler 1000 kişiden 1 kişi bile ola bilir demez rivayet o deyip geçer milletin beklentisi bu degildi l2nin üsütnde birşeydi o yüzden herkez hayal kırıklgına ugrayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: realsadness

quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

quote:

LİNEAGE nin bu tür bi oyun yapısında sahip odlgunu senin bildgin kadar herekz biliyor onu merak etme sen lineage3 bu tür bi oyun olacak deseler 1000 kişiden 1 kişi bile ola bilir demez rivayet o deyip geçer milletin beklentisi bu degildi l2nin üsütnde birşeydi o yüzden herkez hayal kırıklgına ugrayacak

Hayır benim size veya beklentilerinize lafım yok.Zaten çok lineage oynamış biride değilim.Ben direk "Diablo çakması" diye lafı yapıştıran çok bilmişlere yazdım o mesajı...

• Şöyle 1000 kişiden 1 kişi, 50000 kişiden 10 kişi oranlarını hangi grafiğe bakıp ya da neye dayanıp söylüyorsunuz anlamıyorum. Niye herkes için hayal kırıklığı olsun onuda anlamıyorum. Daha bismillah, 5 tane ekran görüntüsüne göre oyunun bütün kaderini belirlediniz maşallah... Herkes Nostradamus kesildi başımıza.

Not: Adnan hocamı diyolar ne diyolar onun gibi oldu maşallah, inşallah, bismillah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Colibri. -- 8 Kasım 2011; 21:08:39 >
  • bu da çıkar yakın zamana, işin ilginç tarafı ben daha h5 i tam göremedim,goddess i da deneyecektim l3 mü çıktı şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

Şöyle 1000 kişiden 1 kişi, 50000 kişiden 10 kişi oranlarını hangi grafiğe bakıp ya da neye dayanıp söylüyorsunuz anlamıyorum. Niye herkes için hayal kırıklığı olsun onuda anlamıyorum. Daha bismillah, 5 tane ekran görüntüsüne göre oyunun bütün kaderini belirlediniz maşallah... Herkes Nostradamus kesildi başımıza.

Not: Adnan hocamı diyolar ne diyolar onun gibi oldu maşallah, inşallah, bismillah

Sen zaten o yazının tamamının içinden 1000 kişiye takıldıysan diyecek birşey yok devamında senin gibilerin anlamsı için insanların bekledigi bu degildi diye cümle ekledim okusaydın adnan hoca cart curt bu saçma yazıyı yazma gereksinimi duymazdın benim demek istedgim şey kimse böyle birşey beklemiyordu lineage2 nin üstünde birşey beklyiordu 5 resim oyunun ne oldgunu degl ama nasıl birşey olacaganı anlatıyor anlama kapasitesi yüksek bi insan anladı zaten oyunun nasıl bir grafikle nasıl bir sistemle karşımıza çıkacagnı. insanlar için neden hayal kırıklıgı konusuna gelince konuyu takip edip görürüsün kaç kişi bunun gibi birşey istiyordu kaç kişi olumlu yanıt vermiş kaç kişi vermemiş. ozman nie hayal kırıklıgı oldugunuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realsadness -- 8 Kasım 2011; 22:04:51 >

• olaya ne kadar düz bakıyorsunuz? gördüğünüz 3-5 screen ve haber kaynağı belli olmayan bir haberden ibarettir.
    sanıyorum pek çoğunuz yabancı siteleri kontrol etme gereği bile duymamışsınızdır.
    yazılan sitedeki haber kaynağı tamamen bir başka yabancı web sitesinin çevirisinden ibaret.
    bir başka Türk mmo sitesinin en azından da olsa gösterdiği kaynak aşağıdaki linkte.
    daha canlı-temiz screenler mevcut.

http://aworldofwarkraft.com/mmo-news/gstar-2011-lineage-eternal-twilight-resistance/

gel görki Korece yi çözebilecek kapasitemiz mevcut değil. belki plaync.co da benzer bir anonsta bulunmuşlardır.ancak Avrupa için herhangi bir anons zaten şu anda mevcut olamaz. bekleyip oyunu görelim, test edelim, ondan sonra istediğiniz kadar yorum yaparsınız.
    ama neden tatmadığınız bir yemeğe tadı şuna benziyordur diyorsunuz ben çözemedim.

• Oyun içinde zaman geçirmeden oyunun nasıl olduğu hakkında yorum yapmak gereksiz. Bi o kadar da anlamsız. Ben büyük bi heyecanla bekliyorum şimdiden herkeze hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.