Şimdi Ara

TES V: Skyrim'de Kurt Adama Dönüşmek (Video)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      The Elder Scrolls V: Skyrim'de Kurt Adam'a dönüşebildiğimizi daha önceki haberlerimizde bildirmiştik. Bethesda'nın sildiği kurt adam videoları sonrasında yenileri internete yüklenmeye devam ediyor.

Bir kullanıcının kurt adam performansı bize bu ırkın ne gibi özellikler kazandırdığını gözler önüne seriyor. Pençelerimizle düşmanlarımızı kısa sürede etkisiz hale getirdiğimiz oyunda aynı zamanda inanılmaz derecede hızlı hareket ediyoruz.

Kurt adamlığın vahşice yanlarından birisi ise öldürdüğümüz insanları yiyebilmemiz olmuş. Yine de oldukça güçlü bir karaktere dönüşmek bu vahşiliği kabul edilebilir hale getirecektir. İşte Kurt Adam'ımız:

• Etkileyici! :)
  • gupe gunduz kurtadam mi olunurmus... :/
  • vauvv hakıkaten mukemmel oyundan etklenmeme sebep oldu oynanmalı kesınlıkle
  • Sevdim bunu. Bu dolunay dışında da değişen yeni nesil kurt adamlardan.

TES serileri zaten her zaman güzel olmuştur, Skyrim hem grafik hem de oynanış olarak göz dolduruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 8 Kasım 2011; 11:53:51 >
  • sırf bunun için oyunu alabilirim
  • Fena bu sahne için alıcam :))
  • Wolfteam geldi aklıma bir an için tiksindim kendimden =)
  • tek kelimeyle muhteşem!
  • önceki oyunlarında kimseye zararı olmayan iyilik meleği gibi dolaşırdım ama bu ırk herşeyi değiştirecek gibi görünüyo.
  • Oyuna aşık oldum.
  • van helsingteki gibi bu halde gidip vampirlerle kapısılırr.
  • The Elder Scrolls V: Transylvania
  • kurt abinin ayranı nerde ? xD
  • Bu videodan sonra oyunu insan olarak oyunu bitirmek yakışmaz.
  • oyun hakkında vermediğiniz ince ayrıntı kaldımı yok videoyu izlemesek bile başlıkları okumak yetti, bırakında sanş eseri oyunda dönüşelimde biraz şaşıralım...
  • her daim bn bu oyunu alıcam sırf bu kurt adam meselesi için xd her zaman bi güzel kurt adam oyunu ıstemişimdir wolfteam sonrası skyrım
  • Merhaba Oyunu ilkkez oyunuyorum ve gerçekleşen bir bag için bilgi almak istiyordum. özel güçlerden birini seçtim ilk seferinde kurt adam oldu ikinci seferinde ise fareye dönüştü ama karakter eski haline dönmüyor yani insan moduna dönmesi için ne yapmalıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.