Şimdi Ara

İlk İzlenim: Call of Duty: Modern Warfare 3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
1
Favori
55.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye’den sadece bolumsonucanavari.com’un yer aldığı, Call of Duty: Modern Warfare 3’ün Londra lansmanındaki ilk izlenimlerimiz ile karşınızdayız.

• çıktımı oyun ?
  • bu oyunun alacağı puan 100-/ 99 altında olursa yazık oyun dunyasına şişirdiler bf3 ve mw3 patlattı oynaanlar a hak vericekler pc grafikleri konsollardan daha iyi bu arada hem pc hem ps3 oynadım pc biraz daha iyi ama ps3 dualshock ve dev ekranda bi başka
  • erdinç abi senin yerinde olmak isterdim şimdi oh mis gibi oyna oyununu ... :)
  • Öyle Lansmana can kurban be abi :D
  • Süper
  • malesef grafik motoru çok büyü kayıp....battlefield 3 e devam ve tabi müthiş multisi ile

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 8 Kasım 2011; 10:57:24 >
  • erdinç abi bayaa iddialı konuşmuşsun inceleme notları senin şu sözlerin bu oyunu almalıyım
  • Nedense bana CoD, battlefieldtan daha sıcak geliyor.Sanki daha samimi bir ortam var CoDta.
    Şunu da merak ettim, videoda Captain Price'ı gördüm.O MW2 de ölmemişmiydi ya
    Son olarak videonun sonunda Dwight Howard'a koptum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayvansı Terlik

Nedense bana CoD, battlefieldtan daha sıcak geliyor.Sanki daha samimi bir ortam var CoDta.
    Şunu da merak ettim, videoda Captain Price'ı gördüm.O MW2 de ölmemişmiydi ya
    Son olarak videonun sonunda Dwight Howard'a koptum

yok ne ölmesi son bölümde onunla oynuyoruz
  • Karıştırdım herhalde.Sağolasın
  • modern warfere serisi başlı başına oyun dünyasının ikonu zaten ama benim ilgimi çeken şu makarov önceki oyunda peşine düşmüştük bu oyunda ise yakalamak tek görevimiz senaryo cezbedici gerçekten,herkese iyi oyunlar kasım ayı savaş zamanı :)
  • video nun sonu güzeldi :D

bu arada her ne kadar grafik motoru eleştirilse de (ve gerçekten haklılar), ben grafik motorundan çok hikayeye odaklanıyorum....Captain Price yine karıştıracak ortalığı :)

M.Warfare de sniper ile Çernobil' de gitmek,
    M.W.2 de de buzdan daha tırmanıp yine, sessizce ilerlemek..

M.W.3 de de var sanırım (video da gördüm) sessiz sessiz gidip suikast yapmak.... BAYILIYORUM :D
  • erdincin gözünü seviyim mümkünse butun oyunları sen anlat :)
  • erdinç sanada çok teşekkürler biz oyunseverler için gerçekten takdire şayan işler yapıyosun başarılarının devamını dilerim
  • keşke bizde orda olsak iki konsolun belini kırardık :)
  • Winter is Coming
    birader amacın ne Spoiler yazsan ne olcak insanıın gözü aşağı inerken görüyo yav
    boşunamı pre order veriyourz oyuna zevikimizi mahvettin
  • Şimdi anlıyorum ki BF3 ile MW3'ün tek ortak noktası FPS oluşu.
  • Şu bf3 e hala ısınamadım en iyisi cod ya gerisi yalan Ama bf3 de cidden iyi oyun orası ayrı.
  • Kaçacak delik kalmadı Makarov..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.