Şimdi Ara

Battlefield 3'ten İlginç Taktikler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Çıkışı ile birlikte birçok ilginç videosu ile karşılaştığımız Battlefield 3 için ilginç bir video daha yayınlandı. Oyun severler bu sefer de Battlefield 3'te bazı denemeler yapmış.

Tank ile headshot atmak, jip ve tankın altından canlı çıkmak, EOD aracı ile uçurum atlayışı, havadaki başka bir araca binebilme, araç üstüne koyduğunuz mühimmatlar ile mobil bir mühimmat istayonu oluşturma, Javelin silahı ile jet ve helikopter düşürme gibi ilginç şeyler denenmiş. Bu denemelerin kimisinde başarılı olunurken kimisinin ise işe yaraamadığını görüyoruz.

Bu videonun yayınlanan ilk bölümüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

• jiple yerin altında girmeyi de denemeleri lazımdı cok başarılı oluyo. yüksek bi yerden ucuyosun ve bi bakmıssın jpin yarısı yerde
  • çok geçekçi :P
  • Çok iyi yahu :D

Videodaki müziğin adı ne acaba o daha çok hoşuma gitti
  • Reznov vıdeoyu ındır total cv ıle cevır

Bence artık şu fps oyunlarına parçalanma olayıda eklenmelı tankla kafasına mermi atıyorsun adama birşey olmuyor
  • tank ile headshot ı çok yaptım ben o kadar şaşılcak bişey değil :D rpg ile hs atmış adamım ben
  • Konteynırların arasında helikopterle bilmeden geri geri gidiyodum. Road kill yapmışım.
  • Birde bişi fark ettim online oynarken. mesala ucak kullanıyorsunuz havada uçagı bir anda terk edin uçak kagıt gibi yere düşüyo. hatta ben atladıktan sonra yere inmeye yakın anca düşüyo bu pek hoşuma gitmedi. Haritalar çok fazla gri tonlamaya sahip eski yeşil hava kalmamış nerde ise (gördügüm kadarı ile bir harita hariç)
  • soflamın ne işe yaradığını hep merak etmıstım demek kı bu ıse yarıyor cok iyi oldu ogrendıgım:)
  • Gerçekten ilginç şeyler var ve bu saatte bile çalışmanızı tebrik ediyorum ve çok teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaym1n

tank ile headshot ı çok yaptım ben o kadar şaşılcak bişey değil :D rpg ile hs atmış adamım ben

Tamam sakin ol şampiyon.
  • adam javelinle nasıl jet heli vuruyor yav
  • vuruluyo rahat rahat ve yazık adamların fpsleri düşük belli oluyo :D
  • "Dayımların çocukları kurşun tokatlıyor" diyesim var =))
  • askerliğimi hatırladım birden. askerdeyken geyik vardı helikopterden helikoptere atlarken havada şarjör değiştirmek diye..jet ten atlayıp helikoptere binmek güzelmiş..
  • @wiser Kafa atıyorlar olmasın o ? :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.