Şimdi Ara

FİFA 2012 PS3 Acil Yardım konuları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumu arastırdım ancak bulamadım,şayet var isede admin arkadaşlarımdan özür dileyerek bir kaç konuda yardım bekliyorum,

1) PS3 de Fifa controller menüsündeki ayarları 1 arkadaşım açıklayabilir mi?olması gerekenleri mesela standardı ne olmalı, oyunda abuk sabuk topukla paslar veriyor,bunu kapatmak istiyorum normal pas versin bunu nerden kapatırım?
    2) PSN den fifayı indiren biri olarak oyunda ara sıra takılmalar donmalar yaşıyorum bu normal mi? genel bir sorun mudur?
    3) Son günlerde i oonline oynadığım maçlarda ilk yarı 5-0 galip geldiğimde rakip önce mola alıyor ve internet bağlantısını kopartıyor ve bana puan yazmıyor bunu bir yerde okumustum bazı arkadaşlarımın başına gelmiş durumu paylaşmış ama bunun mumkun olmadığı belirtilmişti oyönlünde yatan saki mümkün,sanırım bu bir açık oyun esnasında bağlantı koptumu sorun yok puan geliyor ama önce mola ardından oyuna gecmeden bağlantı koptuğunda sistem puan vermiyor:( umarım yeni bir yama ile bu sorun da duzelir.
    4)En iyi takım hangisi demiyeceğim herkesin gönlünde yatan bir takım var ben bu yıl real ile oynuyorum memnunum ama geneli manchester city alıyor eminim bir sebebi vardır. Defansı en iyi takım yine barcelona sanırım farklı yorumu olan var mıdır?
    5) Türkiye ligi gelecek diye yorumlar var umarm doğrudur.
    6) oyunu bluetooth kulaklıkla eşleştiren var mı? yabancılarda görüyorum ekranın sol ust köşesinde ses simgesi var ses geliyor ama çok bozuk bunu bizde kullanabiliyormuyuz?nasıl?

Şimdiden teşekkurler...

İyi Bayramlar

• quote:

Orijinalden alıntı: emreturan_75

Merhaba;

Forumu arastırdım ancak bulamadım,şayet var isede admin arkadaşlarımdan özür dileyerek bir kaç konuda yardım bekliyorum,

1) PS3 de Fifa controller menüsündeki ayarları 1 arkadaşım açıklayabilir mi?olması gerekenleri mesela standardı ne olmalı, oyunda abuk sabuk topukla paslar veriyor,bunu kapatmak istiyorum normal pas versin bunu nerden kapatırım?
    2) PSN den fifayı indiren biri olarak oyunda ara sıra takılmalar donmalar yaşıyorum bu normal mi? genel bir sorun mudur?
    3) Son günlerde i oonline oynadığım maçlarda ilk yarı 5-0 galip geldiğimde rakip önce mola alıyor ve internet bağlantısını kopartıyor ve bana puan yazmıyor bunu bir yerde okumustum bazı arkadaşlarımın başına gelmiş durumu paylaşmış ama bunun mumkun olmadığı belirtilmişti oyönlünde yatan saki mümkün,sanırım bu bir açık oyun esnasında bağlantı koptumu sorun yok puan geliyor ama önce mola ardından oyuna gecmeden bağlantı koptuğunda sistem puan vermiyor:( umarım yeni bir yama ile bu sorun da duzelir.
    4)En iyi takım hangisi demiyeceğim herkesin gönlünde yatan bir takım var ben bu yıl real ile oynuyorum memnunum ama geneli manchester city alıyor eminim bir sebebi vardır. Defansı en iyi takım yine barcelona sanırım farklı yorumu olan var mıdır?
    5) Türkiye ligi gelecek diye yorumlar var umarm doğrudur.
    6) oyunu bluetooth kulaklıkla eşleştiren var mı? yabancılarda görüyorum ekranın sol ust köşesinde ses simgesi var ses geliyor ama çok bozuk bunu bizde kullanabiliyormuyuz?nasıl?

Şimdiden teşekkurler...

İyi Bayramlar

1) ordaki ayarlarin cogu assisted olmali. Topuk,artislik paslar vermesinin sebebi R1 e basmandandir. R1+X artislik pas verir

2)cok sik yasamiyorsan normaldir.

3)puanin sana gelmesi gerekir bir fikrim yok

4)City de aguero var L1+ucgen , normal ucgenlerde cok etkili sutlari vs de iyi ben de seviyorum iyi takim en iyi 5 takimin icinde. Chelsea yi bir dene iyi takim ben seviyorum baya ama formation ve squadla oynaman gerek.

5)Oyle bir soylenti var insallah gelecek

6)ben oynuyorum bluetooth kulaklik satin al oyna :) connection iyiyse ses duzgun gelir arkadaslarla oynarken hep kullanirim

iyi bayramlar

• 1-controller menüsündeki ayarlar zaten açıldığında standart olarak açılır ve hatırladığım kadarıyla orta ayarı assisted değildir geneli assisted.Aslında senin yeteneğine de kalmış bir şey bu örneğin sen çapraza boş bi alana pas atacaksın diyelim fakat o atmak istediğin bölgeye yakın adamın varsa assisted da otomatik adamına atar ve bu aslında iyi oynayanlar ya da daha özgür olmak isteyenler için güzel bişey deildir ben pas ayarlarımı semi de oynuyorum ve son pasları daha başarılı atıyorum ama bazen işte hızlı kontrataklara çıkarken ezbere oynarken de çok kayıp yapabiliosun semi ayarında.
    2-3- omsima arkadaş tarafından açıklanmış zaten :D
    4-aslında sana uygun sistemi ve takımı bulman gerekir.Yeteneğin ne ise ona uygun seçmelisin mesela yeteneğin çok iyi tactical defence yapabilmek ise ortasahası bol göbek bölgesinde ve en az 1inin cdm olması önemli.Bu savunma yeteneğin sayesinde çok top kapıp adam orta sahayı geçemez böylece oyunu sen yönetirsen her şeyi yapabilirsin.3 forvetli takımlarda savunma yapmak oldukça zordur açıkçası ben 3 forvetli takımları seçmiyorum barcelona gibi...

• Merhaba;
    R1+X (pas) tuşuna bastığımda artistlik pas veriyor evet,FİFA 11 den kalma alışkanlık hızlı giderken duvar pası yapmak istiyorum ama her seferinde topuk pası yapıyor ve kaptırdığım toplar kaleme gol olarak dönüyor,acaba tamamen bu artislik pas özelliğini deaktif edemezmiyim? ayrıca bir süre sonra bu 2 kombinasyonu yapmasamda x basınca artislik pas yapıyor, bir yerlerde hata yapıyorum kafayı yiyeceğim.Bir arkadaşım joyistik setting ayarlarının remini koyabilir mi baktım hiçbiryerde bulamadım.

Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.