- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Kışlık Bot tavsiyesi..
103 Cevap39516 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

457 Mesaj
7 Kasım 2011; 17:30:32 

arkadaşlar cat falan iyi marka mıdır botta. genelde pek bot giymem ama harleyler çok kaba duruyor sanki hangi markalar iyidir ? bu hoş gibi mesela 180 tl

0

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Kasım 2011; 17:33:39 

iyidir dockers var birde o fiyat aralığında biraz daha eklersen timberland al derim

1319 Mesaj
7 Kasım 2011; 17:57:17 

bu bot nasıl sizce arkadaşlar.

0

Ekteki dosya (1)

Müthiş sol ayağımlan yabıştırdım...

471 Mesaj
7 Kasım 2011; 17:58:55 

gore-tex türü al bence

1245 Mesaj
7 Kasım 2011; 18:27:17 

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katre. -- 7 Kasım 2011; 18:28:08 >

Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın, Bu toprak, Bir devin uyuduğu yerdir. Eğil de kulak ver bu mahşerî yığın Fenerbahçe kalbinin attığı yerdir. Bu korkunç,inleyen sesin altında, Gördüğün bu yürek,Migrosta Fenerbahçe uğruna,Zafer yolunda, Gönül verenlerin yattığı yerdir. Bu yürek,her zaman her yerde seninle, Rakibin seni yenerken bile. Darağacında olsa bile Son sözü,son nefesi FENERBAHÇEDİR. Düşün ki dökülen ter,nefes,betin Verdiği bu destek amansız çetin Bir harbin sonunda bütün Fenerlinin ASALET zevkini tattığı yerdir!

820 Mesaj
11 Kasım 2011; 11:19:24 

3 sene önce şu botu almıştım;
0

120 tl civarıydı

ne en şiddetli yağmurda ne de Abant'ın karında bir damla su geçirmedi. Hem de rahat. Eğer, iş sebebi ile klasik giymek mecburiyetinde değilsen kesinlikle gore-tex olan bir spor ayakkabı tavsiye ederim. Hem rahat hem de terletmez, hava alır, su geçirmez...

The Loudest one in the room is the Weakest one in the room...

Satılık Domainler

3219 Mesaj
11 Kasım 2011; 11:25:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

0

ne tarafından baktında bota benzettin su alır la o :D

352 Mesaj
11 Kasım 2011; 11:28:34 

Uygun fiyata harley botlar var biraz agir ama guzel 2 yildir kullaniyrum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN :cerdem5 SEAT IBIZA FR ;)

485 Mesaj
11 Kasım 2011; 11:30:47 

paraya kıy lafuma al , veya ona benzer goretex olsun da hangisi olursa olsun mesela
http://www.hepsiburada....618&categoryId=22003663

bu tür botların en alt modellerinden almıştım , 8 senedir giyiyorum , 8 senede hala su geçirmedi, ayağımı üşütmedi,, linkdeki botu al bıkana kadar giy..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1245 Mesaj
11 Kasım 2011; 11:31:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

ne tarafından baktında bota benzettin su alır la o :D

http://www.uludagsozluk.com/k/gore-tex/

http://www.itusozluk.com/goster.php/gore+tex

Oku da sonra cevap ver la.. :S

Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın, Bu toprak, Bir devin uyuduğu yerdir. Eğil de kulak ver bu mahşerî yığın Fenerbahçe kalbinin attığı yerdir. Bu korkunç,inleyen sesin altında, Gördüğün bu yürek,Migrosta Fenerbahçe uğruna,Zafer yolunda, Gönül verenlerin yattığı yerdir. Bu yürek,her zaman her yerde seninle, Rakibin seni yenerken bile. Darağacında olsa bile Son sözü,son nefesi FENERBAHÇEDİR. Düşün ki dökülen ter,nefes,betin Verdiği bu destek amansız çetin Bir harbin sonunda bütün Fenerlinin ASALET zevkini tattığı yerdir!

3219 Mesaj
11 Kasım 2011; 11:36:41 

quote:

http://www.uludagsozluk.com/k/gore-tex/

http://www.itusozluk.com/goster.php/gore+tex

Oku da sonra cevap ver la.. :S

İhya oldum , tamam çıkabilirsin.

2844 Mesaj
11 Kasım 2011; 11:43:10 

Bayramdan önce bu botu aldım.Dün Erzurum'a bayağı kar yağdı.Buzda çok kötü kayıyor.Almadan önce eğer kışı sert geçen bir yerdeysen tabanına dikkat et.

http://www.everestoutdoors.com/index.php?page=urun_detay&kat=30&alt_kat_id=388&id=8328
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aBaBaDaN -- 11 Kasım 2011; 13:27:37 >

VW Golf 1.6 Fsi Comfortline
Opel Vectra 2.0 CD
İPad 4 16gb---Note 4 White---Xbox 360 Arcade Pack---Sony PS3 320 gb---Logitech Z5500---Sony a290 dSlR

150 Mesaj
11 Kasım 2011; 11:49:53 

Bence dockers ın güzel bi botunu al fazlada kurcalama sağı solu

DİK DUR !

BU BİR UYARIDIR !

1341 Mesaj
11 Kasım 2011; 11:59:53 

SCOOTER marka tavsiye ederim. yaklaşık 3 sene önce aldığım botlar yağmurda, soğukta, karda ne su aldı nede ayağımı üşüttü. halen daha taş gibi duruyor, tabanda erime yok derisinde bozulma yok çok ta dikkat etmediğim halde sapasağlam duruyor

buna benzer bir model:
0

Siz çoksunuz fakat biz haklıyız

388 Mesaj
11 Kasım 2011; 12:30:35 

quote:

0

Bu ürünü nerden bulabiliriz acaba?

AlcatrazAlmost HumanArrow Breaking Bad Chuck Continuum Da Vinci's Demons Dexter Fringe Game of Thrones Heroes Justified Lost Merlin Misfits Person of Interest Prison Break RevolutionShameless Smallville Sons of Anarchy Spartacus Supernatural Terra Nova The Walking Dead The X Files Touch Vikings

Avatar The Last AirbenderNarutoUltimate Spider-Man

878 Mesaj
11 Kasım 2011; 12:37:29 

Timberland tabiki. Ama pahalı fiyatlar 300-350.

Dockers'da sıcaklık falan nasıl bilmem ama görünüşleri güzel. Fiyatıda 150 tl falan.

Cat alma bence. Sağlam bot kaliteli ama 20 yıldır aynı şekil. İnsan bi kenardan ufacık bi değişiklik birşey yapar.

Yazilim Gelistirme Uzmani
Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD : Web Applications)
Microsoft Certified Professional Developer (MCPD)
( MVC / C# / Oracle / SQL / ASP.NET / Telerik / Ajax / Jquery / Java / Android )

878 Mesaj
11 Kasım 2011; 12:40:07 

quote:

Orijinalden alıntı: IDesmond

Bu ürünü nerden bulabiliriz acaba?

Adidasta.

TERREX FAST X MID GTX diye geçiyor adı.

Daha çok trekking ayakkabısı gibi duruyor. Dağda yürüyüş falan için. Ama görüntüsünü sevdim benimde ilgimi çekti.

Acaba kaydırması nasıl. Kullanan birinin fikirleri var mı. Kar üstünde spor ayakkabı gibi olmasın ?

Böyle spor ayakkabı versiyonu var. Altı yukardakiyle aynı.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exe_genesis -- 11 Kasım 2011; 12:43:28 >

( MVC / C# / Oracle / SQL / ASP.NET / Telerik / Ajax / Jquery / Java / Android )

2663 Mesaj
11 Kasım 2011; 12:44:28 

Mesaj kalsn bakarim

● Studied at Cracow University of Technology , 2012 Spring semester as Erasmus exchange student
● Studied at Cracow University of Technology , 2013 Spring semester as Free Mover exchange student
PS4 PSN =whereismypudding

2701 Mesaj
11 Kasım 2011; 12:45:08 

quote:

0

379,00 TL

http://www.dalkilicspor...Spor-Ayakkabi.4863.html

Satılık donanım ürünleri
No time for feeling sorry, I got here on my own
I won’t ask for mercy, I choose to walk alone

878 Mesaj
11 Kasım 2011; 12:57:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

379,00 TL

http://www.dalkilicspor...Spor-Ayakkabi.4863.html

Normal (:

Dağcı ayakkabıları normale göre daha pahalıdır. Adidasta 150-300 tl arası spor ayakkabı satılırken dağcı botunun 200 e olması beklenemezdi zaten (: Ama baktım 280 e falan bu tarz botlarıda var adidas'ın.

1875 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ibrhmky
11 Kasım 2011; 13:02:44 

Siyah yada gri tonlarında bot alma sakı kötü duruyor.

Kahverengi tonları iyidir cat de iyidir burdan çıkarımını yap artık.

AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz - Sapphire HD6950 2GB GDDR5 - Gigabayte 990XA-UD3
- Kingston Hyperx 2x4GB 1600MHz DDR3 - SEAGATE 3,5" 1TB Barracuda - Thermaltake V3 600W

Steam ID: ibrhmky1

Uzaklaştırılmış
11 Kasım 2011; 13:23:11 

0

3 hafta önce aldım, soğuk ya da su geçirmiyor, gayet iyi bir ürün.

http://www.hepsiburada....003663&SKU=OUTVD8023-42

ama bunu almak istiyordum, pek güvenemedim, eskişehir'de soğuk geçirmesinden tırstım diyebilirim.
http://www.hepsiburada....03663&SKU=OUTVD8024-415

115 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Mertgol
11 Kasım 2011; 13:36:09 

yazlığı da mı var botun ?

BJK

1942 Mesaj
11 Kasım 2011; 13:39:15 

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

0

3 hafta önce aldım, soğuk ya da su geçirmiyor, gayet iyi bir ürün.

http://www.hepsiburada....003663&SKU=OUTVD8023-42

ama bunu almak istiyordum, pek güvenemedim, eskişehir'de soğuk geçirmesinden tırstım diyebilirim.
http://www.hepsiburada....03663&SKU=OUTVD8024-415

250 lira mı yok artık

Uzaklaştırılmış
11 Kasım 2011; 14:43:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

250 lira mı yok artık

3 yıldır her sene ucuz ucuz bot alıp perişan olduğum için, o paraya biraz daha ekleyip uzun süre rahat etmeyi mantıklı buldum

1641 Mesaj
11 Kasım 2011; 14:57:08 

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

3 yıldır her sene ucuz ucuz bot alıp perişan olduğum için, o paraya biraz daha ekleyip uzun süre rahat etmeyi mantıklı buldum

Aynen hacım çok mantıklı düşünmüşün.
Her sene 100 Tl lik botlardan alıyorum, bi b*ka yaramıyo :S Yanlız esesin soğukları net olarak başlamamıştır daha. 1-2 ay bi geçsin bakam.

103 Mesaj
11 Kasım 2011; 14:57:16 

Haangar diye bir marka var %100 tr malıymış. Fiyatlar 40-50 tl ve alanların hepsi çok aşırı sağlam diyorlar. Hem parada içeride kalır.

Uzaklaştırılmış
11 Kasım 2011; 15:00:15 

0

Kaba demişsin ama klasik bot görünümü var bunlarda. Gayet de güzel duruyor bence. Tabi Harley Davidson biraz ağırdır ama bulup bulabileceğin en sağlam botlardan biridir kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merseyside -- 11 Kasım 2011; 15:01:20 >

Uzaklaştırılmış
11 Kasım 2011; 15:02:45 

quote:

Orijinalden alıntı: ReLaKs

Aynen hacım çok mantıklı düşünmüşün.
Her sene 100 Tl lik botlardan alıyorum, bi b*ka yaramıyo :S Yanlız esesin soğukları net olarak başlamamıştır daha. 1-2 ay bi geçsin bakam.

yok yok soğuklar başlayalı oluyor 2 hafta, ben 1 haftadır memleketteyim arhavi'de. şuan durum nedir bilemiyorum, ama eskişehir de muazzam soğuk gelmiyor bana. yine de önlem almak gerekli.

Uzaklaştırılmış
11 Kasım 2011; 15:14:46 

0

0

kinetix salvador bot kendisi. ben 6 yıl önce 125 liraya almıştım hala giyerim ne bir bozulma nedir yamulma olmadı. ayagıma su girdiğini hatırlamıyorum . tek dezavantajı 1 teki kuruyken 400 gr ıslandıgında 850 gr ile 1000 gr arası oluyor . yani çok agır ne kadar suyun içinede yürürsen yürü alsa ayakların ıslanmıyor tabi halen üretiliyorsa ve eski kalitesindeyse

81 Mesaj
12 Kasım 2011; 19:46:20 

http://shelta.eu/products/brand/nike-sportswear/nike-sportswear-acg-mandara-boot-333667-721

bu linkteki bot hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? daha önce kullanan oldu mu?

Uzaklaştırılmış
12 Kasım 2011; 20:15:22 

quote:

Orijinalden alıntı: slemanyak

http://shelta.eu/products/brand/nike-sportswear/nike-sportswear-acg-mandara-boot-333667-721

bu linkteki bot hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? daha önce kullanan oldu mu?

nıke ise uzak dur derim

81 Mesaj
12 Kasım 2011; 20:22:30 

quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım_beyazıt

nıke ise uzak dur derim

nike in botlarından kullandın mı daha önce hiç?

Uzaklaştırılmış
12 Kasım 2011; 20:30:22 

quote:

Orijinalden alıntı: slemanyak

nike in botlarından kullandın mı daha önce hiç?

nıke'nin ayakkabısını kullandım. ben herhalde ömrümü üstte verdiğim kinetix salvador botuyla geçirecegim . arkadaş bir bot 6 yılda eskimez mi çok ciddiyim konyaya real açıldıgı sene ayakkabı dünyasından aldı annem bu kış 7. kışı olacak .
nıkeyi sevmem ayakkabıyı sattıktan sonra müşteri memnuniyeti 0 . ben yazın ayakkabı aldım topuk fort kısmının içi kalkam yaptı ve rahatsızlık veriyor 2 defa gönderdim kabul etmediler . ve a.dünyasındaki elemanla konuştum nıke'nın her zamanki yaptıgı şeymiş . ben daha önce adidas olsun kinetix olsun kaç kez iade ettiğim oldu ama nıke geri dünüşte sıkıntılı. eger ben alırım kullanırım 4-5 ay sonra sıkıntı oldugunda atarım diyorsan al derim

130 Mesaj
12 Kasım 2011; 20:30:39 

ygs al kardes canavar gibi botlardir. yani yerli mali amerikan ordusu bile bu botlari kullaniyor.
yakupoglu deri sanayi

1310 Mesaj
12 Kasım 2011; 20:33:22 

quote:

Orijinalden alıntı: aBaBaDaN

Bayramdan önce bu botu aldım.Dün Erzurum'a bayağı kar yağdı.Buzda çok kötü kayıyor.Almadan önce eğer kışı sert geçen bir yerdeysen tabanına dikkat et.

http://www.everestoutdoors.com/index.php?page=urun_detay&kat=30&alt_kat_id=388&id=8328
0

hocam bu ayakkabı north face. dağcılık malzemelerinin en üst markası. tapılası bi ayakkabı ama özelliklerinin %80i normal kullanım için gereksiz. bu ayakkabıyla trekkinge veya tırmanışa filan çıksanız orda anlarsınız diğer ayakkabılara attığı farkı. buzda kaymasının sebebi de dağda yüzey buz olunca krampon takılır o yüzden o tip ayakkabılar buzda genelde kayar. ama gerçekten çok iyi bi seçim dağcı kullanımıyla 4 5yıl çok çok rahat götürebilir bi ayakkabı. günlük kullanımda bi 10 yıl gider o

Edit: konuyu açan arkadaş gerçekten sağlam bi ayakkabı istiyosan lafuma veya la sportiva alabilirsin. o tip bişey istemiyorum diyosan timberland fena değil -30 gördüm çok sorun çıkarmadı bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtillaHuN -- 12 Kasım 2011; 20:35:20 >

3127 Mesaj
11 Aralık 2011; 21:11:12 

Anladığım kadarıyla konuda bilgili arkadaşlar var (yaşasın forum diyorum ) , arkadaşlar benim de bota ihtiyacım var ve 2 kriterim var sadece;
1. (Ve herşeyden önemlisi) KAYMASIN. Çünkü ben yürüme salağı bir adamım, milletin makosenle çatır çatır yürüdüğü yarım santim karda kaymayı başarabiliyorum,o nedenle kaymaması hayati önem taşıyor. Zamanında bir arkadaşın cahil aklına uyup Boreal dağ botu aldım ama bin pişman oldum.Tamam taş gibi ama bu tarz botların tabanlarının amacı kaymamak değil sağlamlıkmış,dolayısıyla gerektiğinde krampon takılarak kullanılırmış.Deli gibi kayıyor,hiçbir işime yaramadı.
2. Su almasın,suyun içinde almamasından bile geçtim, karda almasın yeter.
Tipini falan tamamen geçtim.
Ne tavsiye edersiniz?

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk

3845 Mesaj
11 Aralık 2011; 21:15:39 

KT al indirim vardı en son. Çok güzel botlar var

1122 Mesaj
11 Aralık 2011; 21:26:18 

Nike rongbuk 179,:lira tavsiye ederim siyah modeli var gore rex rahatlığı

ES-ES BİZE BİR ALIN YAZI
SEVDAMIZ SİYAH
-KIRMIZI

4371 Mesaj
11 Aralık 2011; 21:29:49 

Caterpillar Alaska bakın

http://www.hepsiburada....ryId=35031795#Gorseller

180 liraya aldım çok rahat , botta şekil hemde

3127 Mesaj
15 Aralık 2011; 12:15:44 

Bunu aldım, 209 TL. ve çok içime sindi.Türkiye sayfasında hiçbir açıklama yok ama üretici sayfasında kaymadığı açıkça yazıyor.
http://shop.timberland....x.jsp?productId=4204429

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk

297 Mesaj
14 Ocak 2012; 19:38:17 

quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

Normal (:

Dağcı ayakkabıları normale göre daha pahalıdır. Adidasta 150-300 tl arası spor ayakkabı satılırken dağcı botunun 200 e olması beklenemezdi zaten (: Ama baktım 280 e falan bu tarz botlarıda var adidas'ın.

Hocam çok güzel bot bu yaa ama kotun altına gidermi ki acaba ? yada herşeyin altına giyilir mi ?

Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır,
Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
----==[ M. Kemal Atatürk ]==----
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----==[ 0-RH (+) / Karamürsel - KOCAELİ ]==----
----==[Eski Nick: Aytunzaa]==----

3 Mesaj
14 Ocak 2012; 19:40:12 

Salomon'lara bak derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarcusAurelius -- 14 Ocak 2012; 19:44:45 >

22 Mesaj
18 Ocak 2012; 13:46:27 

Kinetix Salvadore botlar ilk çıktığında gerçekten çok kaliteliydi. Ben 5 sene kum rengini giydim ama sonrasında aynı botun siyahını aldım ve 1 kış giydikten sonra botun kalıbı değişti, ön tarafı kat kat oldu. Eski kalitesinde değil, ayrıca şikayet var sitesinde de benzer şikayetler okudum. Ben de Scooter alıp denemeyi düşünüyorum bu yıl. Salomon, Lafuma gibi markaların botları gerçekten çok kaliteli, bu nedenle fiyarları da 300 TL. nin üzerinde. Bu kadar bütçe ayırırım derseniz hiç düşünmeden alın derim.

22 Mesaj
18 Ocak 2012; 14:15:00 

Paraya kıyabilenler için tavsiyem http://www.zizigo.com/erkek/bot/salomon-3d-fastpacker-mid-gtx-1

0

0

0

0

0

2617 Mesaj
18 Ocak 2012; 14:38:02 

Salomon aldım bende kış başında şu an çok memnunum, ayaklarım zerre üşümüyor, terletmiyor, su geçirmiyor. Hem de spor ayakkabı kadar hafif ve inanılmaz dayanıklı. Parasına kesinlikle değiyor.

1762 Mesaj
18 Ocak 2012; 14:41:19 

Bu Bot Su Geçirmez + Amartisör Özelliği + Esneklik + Karda Buzda Hayatta Kaydığını Görmedim. Bu Botun Daha Koyu Kahvesinden Aldım Ayakta Diğer Botlar Gibi Kaba Durmuyor Süper Bir Bot YKM'den 179 TL ye Aldım. Ayrıca Taban Ortapedik.

0

мoonяoмαп†icisм"
Aranızdan yarınızı, arzuladığımın yarısı kadar †anıyorum.Diğer yarınızı da hake††iğinin yarısı kadar seviyorum!

1 Mesaj
24 Ocak 2012; 15:03:06 

Elimde adidasın traxion modelinin 43 numarası var ve tek kaldığı için fiyatı 229tl ilgilenen mesaj atabilir.

323 Mesaj
24 Ocak 2012; 15:21:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Airbus A380

Haangar diye bir marka var %100 tr malıymış. Fiyatlar 40-50 tl ve alanların hepsi çok aşırı sağlam diyorlar. Hem parada içeride kalır.

dagcı ayakkabısı aldım , süperstarla girsem (köyde) ayakkabı parçalanırdı , o ayakkabı sadece bi kaç dikiş attı ( süs gibi bişey vardı üstünden onu attı ayrıca girdigim yerden çıktıgımda 2 gün yürüyemedim düşünün)

Sony Xperia™ Z2 | iPad Mini Retina | HP G6

Truck driving its not a job, its a lifestyle...

3539 Mesaj
24 Ocak 2012; 15:42:53 

0

0

Kanûnî Sultân Süleyman Han
"Hiçbir şeyi ben yaptım deme. Ele geçirdiğin tüm kaleler, kazandığın tüm başarılar Allah'ın bir lütfudur."

3110 Mesaj
24 Ocak 2012; 15:52:33 

ben şundan sipariş verdim bursada hiç bir yerde 43 numara bulamadım çünkü

0

111 Mesaj
24 Ocak 2012; 15:59:33 

Üzerine bot tanımam. Daha geçen gün yağmurda fare gibi ıslandım ıslanmadığım ve üşümediğim tek yer ayaklarımdı. Hemi de Türk malı. Popüler Kültür ürünü saçma sapan markalara dünyalar dolusu para vermek yerine Scooter diyorum. 2,5 yıldır sorunsuz giyiyorum.

0

"Kulağımıza Beşiktaş tınısı üflendiğinden beri çok kader maçına çıkardı bizi hayat. ”ya tamam ya devam” sözlerini daha küçük yaşlarda ezber eder olduk. Mutlak kazanmamız gereken nice maçlarda nefesimizi tutarak izledik son dakikaları hep. Orta alanın, rakip yarı alana bakan diliminden, ceza sahasına yollanan yüksek toplardan medet umduk. Saniyeler içinde, nice ömürlük doldur boşalt hüzünler yaşadık. Doğduğumuzda bağlandık sana… ve doğduğumuzda siyahtı dünyamız… "
...Seviyoruz Komalardayız....

3294 Mesaj
24 Ocak 2012; 16:06:27 

quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

arkadaşlar cat falan iyi marka mıdır botta. genelde pek bot giymem ama harleyler çok kaba duruyor sanki hangi markalar iyidir ? bu hoş gibi mesela 180 tl

0

Istanbul Yesil magazasindan aldim Farkli renk. 99 TL , indirimde oldu 93 e geldi Bot
Üst taraftan aldim ama ,Bana uyan numara buldum kaptim hemen Alt kattakilerden hicbir farki yok

Alle wollen in den Himmel, aber niemand will sterben.