Şimdi Ara

Steam Hack Tehlikesi Altında!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Şu saatlerde Steam'in resmi forumlarına giremeyenlerden misiniz? İşte nedeni... 

Eurogamer'daki yayınlanan rapora göre Steam'in resmi forumları FknOwned.com tarafından hacklendi. Görünüşte, bu hack grubunun amacı pek kötü değil. Şuan görünürdeki yaptıkları şey Steam forumlarını hackleyip servislerinin tanıtımını yapmaları.

Tanıtımda, hack derslerini verdikleri, ücretsiz dağıtım yaptıkları yazılmış. Fakat bazı Steam kullanıcılardan gelen haberlere göre Steam forumları hacklendiğinden bu yana Steam ismiyle, bazı linklerin içinde olduğu mailler yollanıyor.

Aman uyarıyı yapalım, şu sıralar eğer mailinize Steam'le ilgili bir e-posta gelirse açmaya bile tenezzül etmeyin. İşte forumların hacklendiği andaki görüntü;

• GABE GELMEYEYİM ORAYA YEDİĞİN PİZZALARI BURNUNDAN GETİRİRİM LAN!!!
  • Kedi bilmem neyini görmüş yara zannetmiş.
  • Başlığı görünce kalp krizi geçiriyordum , birkaç saat önce codmw3 aldım da saat sayıyorum şuanda.
  • Steam Kolay Kolay Hacklanacak Bir Site Değil Acemilerin Yaptığı Şakalardır...

7Sene Uğraşsan 1Tane Açık Bulursun Oda o 7 Sene İçinde Kapatılmıştır Bölebir

Sitedir Steam
  • 24fps canın cehenneme , her allahın konusuna girip bok bok yorum yapıp milletin asabını bozma , tam bir liselisini, insanda azıcık gurur olur seni bsc deki kimse istemiyor defol git....
  • Haklısın.Üyeliği iptal edeceğim merak etme.
    Üyelerinin yaş ortalaması 10 -14 olan bir sitede ben fazla yaşlı kalıyorum.
    Sana gereken cevabı verirdim ama çocukluğuna veriyorum.
  • Hack sitesinin adresini vermeseydiniz keşke. Şimdi burada gören çoluk çocuk "heykır olucam" diyerek siteye akın edecek
  • @crynet
    "hack" kelimesini nasıl okuyorsun ?
  • @StreetWash

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodeMachine -- 7 Kasım 2011; 21:06:08 >
  • sitede dolanıp haberlere bakıp yorumları okuyorumda anlamadığım bir şey var 24fps bu yaş takıntını çözebilmiş deilim ters taraftan kalktın herhalde büyük olduğunu varsayıyorum sağa sola laf atmanı anlamlandıramadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.