Şimdi Ara

LoL android apps

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Jungledaki yaratıkların spawn olmasına ne kadar kaldığını gösteriyor. Karşı jungler'a gang için kullanıbilir. Yada kendi jugnle'ınız içinde kullanabilirsiniz. Baron vs spawn süreside mevcut.

LoL android apps

League of Legends Jungler
    Üstteki uygulamaya ek oalrak inhibitorlerde var. Genel olarak aynı.

LoL android apps

LoL Builder Lite
    Herhangi bir heroya mastery rune item vs kasıp itemlerin kaç gold olduğunu oyun sonu statlarınızı vs görebilirsiniz. Bunun web siteleri olsada işiniz yarayabilir.

LoL android apps

LoL server status EU
    Server online mı dğeil mi gösteren bir widget. Oyuna girmeden önce bakmanıza yarayabilir. bilgisayarı açmaktansa hemen telefonunuza bakabilirsiniz.

LoL android apps

LoL Soundboard

LoL deki heroların seslerini içere bir uygulama fakat 1 ağustostan beri güncellenmemiş.

LoL android apps

LoL Encyclopedia

Oyundaki champleri, itemları vs gösteriyor. Fakat bu uygulamada güncel değil. temmuz 28 den beri güncellenmemiş.
     LoL android apps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Nibbler -- 6 Kasım 2011; 21:12:10 >

• İyimiş , teşekkürler
  • İyiymiş.
  • LoL Builder Lite kullaniyorum.Memnunum.Sürekli güncelleniyor her patchde.
  • LoL Library var bende Iphone için ama Pro versiyonunu satın almayanlar için baya kısıtladılar.
  • Konuya Ashandle resimleri eklemiş sağolsun Bende 1-2 uygulama daha ekledim şimdi.

Açıkçası ben bunlardan bi jugnler'ı o da baron dragon ve inhibitor time için, bir de server statusu kullanıyorum
  • yanlız bu timerlerin telefondayken oyunla nasıl entegre çalıştıgını çözemedim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayyirik

LoL Library var bende Iphone için ama Pro versiyonunu satın almayanlar için baya kısıtladılar.

ben sağ üsttekine bakarak tutuyorum buff spawnlarını zaten bi süre sonra alışıyosun böyle direk gidiyosun falan. Bu arada win streak'im bozuldu :( 4 maç üst üste DH game attım :D
  • Hmm. Fena degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

yanlız bu timerlerin telefondayken oyunla nasıl entegre çalıştıgını çözemedim....

Zaten direk o hesaplamıyor sen kesince üstüne bir kez basıyorsun o da geri sayıma başlıyor
  • iPhone için de varmış jungle timer. Baya hoş bir şeye benziyor. Ama açıkçası bunu duyana kadar ben zaten gider alırım buffları.
    http://itunes.apple.com/us/app/lol-jungle-timer/id448078261

Baya fazla özelliği var. ama 99c tabi almak isteyen varsa. (isteyip de alamayacak olanların muhtemelen AppStore girişi yoktur zaten)

Edit: Yok bende hiç birisi ama yine de istiyorum. Diyenler içinhttp://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=360028 baya güzele benziyor program. ve PC yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 7 Kasım 2011; 1:35:38 >

• Dün gece LoL Jungler indirdim inhibitor + sı oldugu için.Sana 3 mapınde resmi geliyor.Ordan birini seçiyorsun mesela summoners rift ı.Karşına maptekı bütün respawn olabilecek şeylerin resimleri geliyor.Sallıyorum red ı kestiğiniz.Hemen programda üstüne tıklıyorsunuz bir geri sayım başlıyor.Böylece neatural monsterları kaçırma yada karşıya kaptırma olasılığı kalkıyor
  • Lol android uygulaması olarak varmı başka tavsiye edebileceğiniz?

ayrıca türkçe ben bulamadım bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganil17

Lol android uygulaması olarak varmı başka tavsiye edebileceğiniz?

ayrıca türkçe ben bulamadım bilen varmı ?

Ekleme:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commando Kayle -- 25 Aralık 2012; 17:19:51 >

• LoL Crafter'ı da tavsiye ederim.
  • Jungler Time; bak yine çıkardınız yav söylemeyin şunu öğrenemesinler
  • Aynisi lolun forumunda var. Ama telefondan degil direk oyun oynarken ustte gorebiliyorsunuz. Bi bakin bulursunuz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl önceki konuları nereden buluyorsunuz anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

1 yıl önceki konuları nereden buluyorsunuz anlamıyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_4729033/mpage_1/f_/key_//tm.htm#68457291/
    al sana hort birinin imzasından aldım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata341

quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

1 yıl önceki konuları nereden buluyorsunuz anlamıyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_4729033/mpage_1/f_/key_//tm.htm#68457291/
    al sana hort birinin imzasından aldım .

Evet görmüştüm acaba ben de bulabilir miyim biraz bakayım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.