- x
Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılardaki Hortumda Oluşan Boşluklar
1 Cevap1191 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3005 Mesaj
6 Kasım 2011; 13:32:14 

Merhaba arkadaşlar mp280 yazıcı kullanıyorum.

1- İki gün yazıcıdan çıktı almadığımda kartuşa takılı olan hortumdan geriye doğru 5 cm geri gelmesi normal mi?

2-Yeni kartuş aldım bu süre içerisinde siyah mürekkep hortumdan tamamen boşalmış durumda.Hortumların havası nasıl alınır?

AMD ATHLON II X4 640 AM3 3.0 GHZ---Biostar A780L3L AM3(DDR3) AMD---Palit GTS450 1GB 128 Bit DDR5---SEAGATE 500GB SATA III NCQ---Philips 221EL2SB/62 21.5" 5ms Dokunmatik Kontrollü Full HD Wide Screen LED Monitör---Vento TA-K52 400W Kasa---A4 Tech KB-8+OP-620D Multimedya Siyah Klavye + Mouse Seti

499 Mesaj
6 Kasım 2011; 14:11:36 

quote:

Orijinalden alıntı: ihsan1987

Merhaba arkadaşlar mp280 yazıcı kullanıyorum.

1- İki gün yazıcıdan çıktı almadığımda kartuşa takılı olan hortumdan geriye doğru 5 cm geri gelmesi normal mi?

2-Yeni kartuş aldım bu süre içerisinde siyah mürekkep hortumdan tamamen boşalmış durumda.Hortumların havası nasıl alınır?

Kartuş vakum aparatı lazımsana kartuşunu vakumla vakumladığın halde hala hortumdaki boşluklar uzunsa biryerlerde kaçak var demektir hava aldığı için boşluk oluşuyor kartuşun üzerindeki hortum bağlantı yerinde contaları kontrol et ve karuştaki hava deliklerini kontrol et kapalı olması şart birde dışardaki mürekkep tankları yazıcı ile aynı zeminde bulunsun aşağıya yada yukarı koyma

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Harici Bileşenler » Yazıcı/Tarayıcı » Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılardaki Hortumda Oluşan Boşluklar
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.230