Şimdi Ara

Uncharted 3: Drake's Deception Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
34.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uncharted 3: Drake's Deception ile gene belanın ortasına düşüyor ve Arabistan çöllerine kadar uzanan bir maceraya merhaba diyoruz. 

• Güzel inceleme sağolasın
    (maksat ilk yorum olsun )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 5 Kasım 2011; 19:38:20 >
  • Grafik puanını sadece çöl bölümleri bile hakediyor.
  • Mükemmel oyun
  • ah ah keşke bir ps3 'üm olsa da bu şaheserin tadına bakabilsem :(
  • teşekkürler ayrıntılı bi inceleme olmuş
  • Bu filmi en kısa zamanda almalıyım :O
  • Daha ilk 10 saniyesini izledim ama süper inceleme olmuş :D
  • 5:58 deki alt yazıya bak oyunu tamamen türkçeleştirmişler
  • ya her sey guzel kesınlıkle oyun 9 u hakedıyor orası ayrı da dıyorsunuzkı yapay zeka soyle boyle dıyıp oynanabılırlıge 9.4 verıyorsun akıl dısı hareketlerı cok sevıyorsunuz
  • İncelemeden önce oynamak kısmet oldu. Gerçekten mükemmel bir oyun. İncelemesi daha detaylı olabilirdi ama "spoiler" olmaması iyi olmuş. Ayrıca Türkçe olması çok sevindirici. Türk oyuncularının varlığını göz ardı etmeyen bir şirkette ne kadar teşekkür etsek azdır.
  • benimde ps 3 olsa bana nie almıyorsunuz bizde nie yok biz nie uncharted 3 oynayamıyoz
  • param olsa ilk bu oyunu alirdim muhteşem sondaki şakada çok iyiydi :D
  • iyyi iyi
  • Keşke ps3 ü satmayaydım :(
  • ya bir pc ye çıksa keşke fizik desteği dx11 pc gücü varya 10 paunlık oyun olurda çıkmıyor :(
  • Oyun budur...
  • Oyun gerçekten çok güzel sonuda güzeldi :)
  • Single kısmını soluksuz oynadım, zaten bir günde bitti. Yemen'deki kovalamaca, gemi sahneleri ( o bölüm başından beri süperdi, suyun altında gidip gizlice adamları indirmek falan dehşet zevkliydi) ve elbetteki çöl. Muazzamdı. Single'dan daha fazla bahsedip spoiler olayına girmek istemiyorum ama başından kalkamayacaksınız.

Multi'yi baya baya geliştirmişler. Depar gelmiş ilk önce, baya faydalı oluyor özellikle yakın dövüşe girilecekse. Silah tepmeleri arttırılmış, hem single hem multi'de. Biraz daha zorlaşmış tabi böyle olunca ama daha zevkli oluyor. Tavsiyem hassasiyeti biraz kısmanız yönünde. O zaman nişan alma olayı daha kolay oluyor. Ayrıca karakter özelleştirme olayının dibine vurulmuş, sırf o yüzden bile level kasılır. Biraz daha fazla silah alternatifi olsa iyi olurdu ama Naughty Dog'un sadece multi için DLC çıkaracağız açıklaması bu konuda ümitlerimi arttırıyor. Perk'ler daha detaylandırılmış, onlara da kendi içlerinde level sistemi getirilmiş. Yani baya baya oyalayacak dolu dolu bir multi kısmı var. Yeni gelecek haritalar ve özellikle silahlarla çok daha iyi olacağınu umuyorum.

Oyunun tek eksisi bence yapay zeka. İncelemede söylenmemiş ama bir çok kez benim siper aldığım yere doğru koşan düşmanlar oldu. Hatta bazıları direkt yanıma geldiler. Keklik gibi avlandılar tabi ama hızlı olduklarından ve silah tepmesi yüzünden bazen kaçırabiliyorsunuz. Ama her ne olursa olsun çatışma anında yapılacak şey değil o düşmana doğru koşmak:) Onun dışında her şey mükemmel.

Sözün özü, PS3'ü olup ta hala almayan varsa kendisini kınıyorum:)

• valla ps3 üm yok sırf bu oyun için bayramdan sonra ps3 alıcam bizim pargalı seslendiriyormuş kaçar mı ya :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.