Şimdi Ara

Uncharted: Golden Abyss'ten Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Playstation Vita'nın çıkış oyunlarından birisi olan Uncharted: Golden Abyss'in yeni bir oynanış videosu ortaya çıktı. Bu video kamera çekimi ve tamamen oynanış sahnelerinden oluşuyor.

Bu videoya baktığımızda oyunun grafiklerinin ne kadar iyi olacağını bir kez daha anlıyoruz. Tamam belki grafikler Uncharted 3 ile baş edecek düzeyde değil, ama yine de harika göründüğünü inkar edemeyiz.

Sony Bend tarafından geliştirilen oyunun yapımına serinin ana yapımcısı Naughty Dog da yardımcı oluyor. Sanırım Vita alınca almamız gereken oyunlar arasında Uncharted: Golden Abyss'te yer alacaktır.

• Şahsen şu kadar küçük bi ekranda hangi oynarsam oynayayım, hiçbir keyif alacağımı zannetmiyorum.Mobil bana göre değil herhalde
  • Süper bir alet.Süper bir oyun!.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: clearmen

Şahsen şu kadar küçük bi ekranda hangi oynarsam oynayayım, hiçbir keyif alacağımı zannetmiyorum.Mobil bana göre değil herhalde

Adam kendi fikrini belirtmiş eksilemiş biri , küçük ekranda oynamayı sevmemesi birine batıyor herhalde
  • harika ötesi
  • bende kucuk ekranda oyun oynamayı sevmiyorum helede telefon oyunlarını hiç sevmiyorum ama psvitayı alıcam cunku onu istiyorum :)
  • casanova=nathan drake
  • Valla PSP'den olan deneyimlerince söylüyorum küçük ekran filan diyorsunuz ama o yetiyor size cidden yetiyor çünkü başınca saatler boyu GTA serilerini oynadığımı bilirim
  • Dokunmatik ekran çok gereksiz resmen alın yaptık kullanın gibi olmuş resmen oyunun akışını bozuyor
  • bu video aylar önce çıktı ve daha öncesini, sonrasını da gösteriyordu.
  • nerdeyse unc2 kadar iyi, umarım slim modelini çok geciktirmezler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.