Şimdi Ara

Yeni BMW 3 Serisi!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
12.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşk budur... Her segmentte olduğu gibi 3 Serisi ile ortalığı kasıp kavuracak BMW ve liderliği elden bırakmaya niyeti yok! Yenilenmiş motor seçenekleri ile dizel motorların olduğu gibi benzinli motorların da kralı olmaya aday... Yeni 1 Serisi'nde uygulandığı gibi, 3 Serisi'nde de farklı tarzlara hitap eden paketler mevcut: Sport, Modern ve Luxury.

Yeni BMW 3 Serisi!

Hangileri yeni 3 Serisi'nde olacak bilmiyoruz ama yenilenmiş motorlar:

25d: 2.0 L, 4 silindir, 218 beygir
    20i: 2.0 L, 4 silindir, 184 beygir
    28i: 2.0 L, 4 silindir, 245 beygir

BMW, küçük hacim, turbolu benzinli motor trendinde geç kalmış olsa da bizi hayal kırıklığına uğratmadı.

Yeni BMW 3 Serisi!

Yeni BMW 3 Serisi!

Yeni BMW 3 Serisi!

3 Serisi MODERN:

Yeni BMW 3 Serisi!

Ağzınızın suları akacak:http://www.bmwusa.com/standard/content/experience/3serieslines.aspx

• harika olmuş bence ama fiyatlar ne olur merak konusu
  • Ön farlar olmadı bmw.
  • Bayerische Motoren Werke.
  • ben asıl türkiye satış fiyatını merak ediyorum 2.0 d kaç bin euro olacak benım tahmınım 50 bın € dan başlar.
  • Orta konsol daha güzel olabilirdi.
  • İç tasarım klasik BMW ama hala süper. Ön tarafı beğenmedim.
  • D sınıfının gelmiş geçmiş en spor arabalarından birisi bana göre. Fazla bir şey söylemeye gerek yok. Bu foruma 2 senedir üyeyim ve ilk açılan başlıkta, daha önce bu kadar beğeni toplayan bir otomobil görmedim.

Yeni BMW 3 Serisi!

Yeni BMW 3 Serisi!

Yeni BMW 3 Serisi!

• dış cok iyi, iç kötü
  • Bence ic mekanda BMW lider. 5 Serisi ile basladi ve cok az degisiklikle devam ediyor. Dis olarak da son yillarin en guzel araclarindan. Resmen agzimin sulari akti ilk gordugum andan beri. Zaten muhtesem bir araba olan 3 Serisi daha da iyilesmis, hatta iddiali konusmam gerekirse kusursuz olmus!
  • tavandaki anten emanet gibi duruyor, daha zarif olabilirmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Ön farlar olmadı bmw.

Aynen aga, farları ızgaraya kadar çekmek nasıl bir zihniyetin ürünüdür... Ferrari 458 Italia'nın farlarından sonra gördüğüm ikinci facia resmen.

BMW 5 Serisi'ne çok benzemesin diye yaptılarsa makyajda geri alsınlar bence. Zaten bildiğin 5 Serisi. Bari ön farlar da kopyalansın.
  • Yanılmıyorsam X5 in ilk çıktığı yıllarda 3.0 motordan 218 beygir güç elde ediyorlardı şimdi aynı gücü 2.0 motordan elde ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

tavandaki anten emanet gibi duruyor, daha zarif olabilirmiş...

Shark anten tarzı gibi ama çok kaba gerçekten.
  • 25d: 2.0 L, 4 silindir, 218 beygir

3xx te xx li ksısım motor hacmini ifade etmiyormuydu? 328 nasıl 2 litre oluyor ?
  • güzel araba
  • 2.0 dizel 218ps...
    ah ulan öteve..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

25d: 2.0 L, 4 silindir, 218 beygir

3xx te xx li ksısım motor hacmini ifade etmiyormuydu? 328 nasıl 2 litre oluyor ?

Öyle bir şey yok kanki gördüğün gibi. 520d ile 525d de aynı hacimdeler mesela. Başka örnekleri de var. Aynısını Mercedes-Benz de yapıyor.
  • bende önden görünüşüne hasta oldum. çok kızgın bakıyor
  • kaşıncı baskı oldu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.