Şimdi Ara

Yarın Modern Warfare 3 İçin Yeni Bir Video Gelecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Call of Duty: Modern Warfare 3'ün çıkmasına çok az bir süre kaldı. Oyunun çıkış tarihine gittikçe yaklaştığımız şu günlerde, daha fazla içerik bilgisi almaya devam ediyoruz

Activision, yarın Call of Duty: Modern Warfare 3 için "Live Action" ismiyle birlikte yeni bir video yayınlamaya hazırlanıyor. Activision, bu videoda göreceklerimize bizi önceden hazırlamak için kısa kısa videolar da yayınladı.

10'ar saniyeden oluşan bu üç videonun ilkinde, bir uçağın içerisindeyiz ve görünüşe göre bu uçağa bir saldırı yapılıyor. İkinci videoda ise bir kişi çatışmaya hazırlanıyor. Forumlarda yapılan yorumlara göre videoda gözüken kişi, Black Ops'dan Alex Mason. Son videoda ise, videodaki kişi kendinden geçerek düşmanı taramaya başlamış olarak gözüküyor.

Yayınlanan bu kısa videoları aşağıdan izleyebilirsiniz. Yorum sizin...

• ikinci videodaki sam worthington sanırım ve alex mason ile ne tür bi benzerliği var anlamadım ben :)
  • dalgamı geçiyorlar la bunlar bizle böle videomu olurmuş hiç ekleme daha iyi
  • neden hiç umrumda değil.
  • masonla ne alaka? :D büyük ihtimal uçakta biz makarovun gözünde olucaz.
  • Kimi video bekliyor kimileri Crack :D
  • 2. Videodaki adam MacTavish'e benziyor Alex Mason ne alaka Black Ops 60'lı yıllarda geçiyor bir kere :D
  • cod mw dizisi olabilir mi?
  • Ya sizde herşeyi alex masona bağlamayın tabikide bi alakası yok hollywood oyuncularıyla bir tanıtım videosu çekçekler geçen senede hatırlarsanız kobe bryant vardı buda o gibi bişi ve tamamı yarın yayımlancak bunlar kısa fragmanlar sadece.
  • arkadaşlar oyuunu bir siteden satın aldım hatta bitirdim süprizlere gebe bir oyun saygılarımla
  • Price Call of Duty 2 den beri var yani 2.Dünya savasından beri :) o niye olmasın
  • TES: Skyrim'in Live Action videosunu hatırlıyoruz. Bunlar bizle dalga mı geçiyor?
  • İLK VİDEO OYUNLA İLGİLİ DİĞER İKİSİ OYUNUN TV REKLAMI İLE İLGİLİ
  • beyler oyunu xbox da 6 saatte bitirdim senaryosunu.hard'da . veteranda 7-8 civarı biter. ama harika olmuş senaryosu ilk iki mw deki tüm sorular yanıt buluyor.
  • aynen makarov, zakarev, yuri falan onlari ayrintili anlatıyor. ayriyetten 1. ve 2. oyundaki ana karakter de ölüyor ismini söylemiycem tahmin ediyorsunuzdur ya da ölmemiş olabilir activision supriz de yapabilir hiç belli olmaz :d
  • bunlar gercekmı yoksa oyunmu acıkcası bf3 u gordukten sonra realle sanalı ayıramaz oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chosen_One

ikinci videodaki sam worthington sanırım ve alex mason ile ne tür bi benzerliği var anlamadım ben :)

bilmeyenler için söyliyeyim istedim. Sam Worthington Black Ops'da Alex Mason'ının sesiydi ayrıca modellemeside kendi tipinden alındı. o yüzden mason diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Price Call of Duty 2 den beri var yani 2.Dünya savasından beri :) o niye olmasın

bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın o price cpt. price ın babası john price dır
  • quote:

Orijinalden alıntı: KA-BOOM

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Price Call of Duty 2 den beri var yani 2.Dünya savasından beri :) o niye olmasın

bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın o price cpt. price ın babası john price dır

Bu da sadece bir fan teorisidir.Sende yorum yapmadan önce gerçekmi değilmi araştır ilk önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertm14022

dalgamı geçiyorlar la bunlar bizle böle videomu olurmuş hiç ekleme daha iyi

Pazarlamaya hiç kafan çalışmıyor. Şirket yöneticileri senin gibi düşünseydi milyon dolarlarla oynamak yerine simit satıyo olurlardı.

quote:

Orijinalden alıntı: TayfunGuN

neden hiç umrumda değil.

O zaman yorum yapmanın mantığı nedir. Umurunda değil ama yorum atıp oyunu kötülemek için kendini parçalıyosun burda.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.