Şimdi Ara

Asus, GTX 560 Ti ve Xonar DX2 ile Battlefield 3'ü ücretsiz veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Asus yaptığı yeni bir açıklamayla, son günlerin en popüler oyunlarından biri olan Battlefield 3'ü, ekran kartı ve ses kartlarıyla birlikte kullanıcılara ücretsiz olarak sunacağını belirtti. 

Yapılan açıklamaya göre GeForce GTX 560 Ti DirectCU II Top ekran kartı ve Xonar D2X ses kartı alan kullanıcılara, DICE'ın yeni oyununun tam sürümü için ücretsiz indirme kuponu verilecek ve bu kampanya yıl sonuna yani 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Asus'un Battlefield 3'ü ücretsiz olarak sunduğu donanımlarını kısaca hatırlamak gerekirse, GeForce GTX 560 Ti DirectCU II TOP, 900MHz GPU ve 4200MHz bellek saat hızlarıyla, Nvidia'nın referans tasarımlı çözümüne göre daha yüksek çalışma frekansıyla geliyor. İki adet fana sahip olan DirectCU II soğutucusu ile aynı zamanda daha serin çalışan kart, grafik performansını arttırmak isteyenler için SLI kurulumuna da olanak tanıyor.

Battlefield 3'ün ücretsiz olarak verildiği Xonar D2X ses kartı, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. PCIe arabirimini kullanan ve 7.1 kanal ses desteği sunan kart, C-Media'nın CMI8788 OxygenHD ses işlemcisinden türetilen Asus AV200 yongasını kullanıyor. Aynı zamanda TI Burr-Brown PCM1796 çıkış DAC'ı ve Cirrus-Logic CS5381 mikrofon/line giriş DAC'ı ile donatılan ses kartının sinyal-gürültü oranı ise 118dbA.

Asus'un haberimize konu olan donanımlarından GeForce GTX 560 Ti DirectCU II TOP'un yurt dışındaki son kullanıcı satış fiyatıy 249.99$, Xonar D2X'in ise 189.99$. 

• 600 tl lik karta battlefield 3 yanina diablo 3 te versinler alalim. Orta segment dedikleri kartlara artik bilgisayar aliniyor...
  • 6950 den daha iyi fps veriyorsa 6950 yerine bunu alıcam ;)
  • asus xonar dx modelini logitech x-530 ses sisteminde kullanıyorum onboard ses kartımdan pekte üstün yanını görmedim malesef dts ses leri çözmede işlemciye binen yük bakımından da bir avantajı yok
  • BF 3 Darty'de 169 lira.Perşembe günü 1 tane kalmıştı :D
  • 560 ti 249.99$, Xonar D2X'in ise 189.99$. fiyatları eşitlermiş bari
  • asus' un bu seti için türkiye satış fiyatı 800tl den aşağı olmaz gibime geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamblue35 -- 5 Kasım 2011; 20:48:55 >
  • ses kartına vereceğiniz paraylar logitechG35 alın parasının hakkını veriyor. Tek eksiği dünya ile bağlantını kesiyor :D
  • Disari ses vermeyi bilgisayarda pek önemsemedigim icin kendinden 5.1 sistemli usb ile calisan cok güzel bir oyun kulakligim var filmleri ve müzikleri de güzel caliyor harika bir performans aliyorum ses kartini önemsemiyorum bunun icin pek, ekran karti ise beni tatmin etmiyor onun icin biraz daha bkleyip oyun ucuzlasin kart'da ucuzlasinn öyle alinir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.