Şimdi Ara

Lego Universe Ocak Ayında Kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Bu sene içinde sessiz sakin bir çıkış sonrasında birden Free-to Play sistemine geçeceğini duyduğumuz Lego Universe, bu sistemde de MMO pazarında yer edinemedi. Yapılan açıklamaya göre Lego Universe, kapılarını kapatmaya hazırlanıyor.

Yapımcı ekibin yaptığı açıklamaya göre Lego Universe, oyuncu azlığı sebebiyle 31 Ocak'da kapanıyor. Ekip, yaptığı açıklamayla birlikte bunun üzerinde çok düşündüklerini fakat malesef açık tutmak için gerekli oyuncu sayısını sağlayamadıklarını eklemişler.

Lego Universe ekibi oyuncularına teşekkür maksadıyla 31 Aralık'dan itibaren oyundaki bütün üyelikleri eşit hâle getirip sınırlamayı kaldırıyor. Firma aynı zamanda 1 Şubat'dan itibaren isteyen kişilere geri ödeme de yapacak.

• F2P filan değil o ilk turtorial gibi bölümü geçiyorsun sonra pre istiyor çok güzel bir F2P miş...
  • P2p iken tutmamış F2p olmuş yine tutmamış tabi kapanacaktır.Ama ücret iadesi yapmaları dürüst firma olduklarını gösteriyor.
  • Kapalı betasında oynamaya başlamış sonrada kısa bir süre devam etmiş biri olarak Öncelikle; Bu oyun pc'ye değil konsollara çıkmalıydı çünkü oynanış yapısı açısından diğer lego oyunlarıyla aynı oynanış elementlerini içeriyor 2- Oyunda mapler çok geniş değil ve sayı olarak çok az, "UnİVERSE" gibi iddialı bir ismi altına alan bir oyuna göre oyun dünyası acayip ufak. Biz arkadaşlarla tüm kapalı beta içeriğini 4 günde tamamlamıştık.(Achievementler vs) gerisini siz düşünün
  • yaa çok üzüldüm herkez kaç levelde birleşecek?
    yenide oyunun yayına sürülmesini çok isterim ama kurucusunu tebrik ederim iyi başarılar dilerim işalahta şu günler içerisinde birçok kişi oyunu tercih ederde oyun kapamaz ama bu süper bir oyun
  • kapanmasa
  • o kadar 45 lwl olup nakit çekmistim o oyunu geri istiyorum yhaaa
  • Oyun yine açılacakmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

o kadar 45 lwl olup nakit çekmistim o oyunu geri istiyorum yhaaa

Üzgünüm. Açılmayacak ama Capcom yeni bir F2P LEGO MMO'su geliştiriyor.
  • quote:

Oyun yine açılacakmı

Açılmayacak. Ayrıca, LEGO Universe'nin kapatılmasının sebebinin oyuncu azlığı olduğunu sanmıyorum. Yapımcı Netdevil'i Gazillion Entertainment aldıktan sonra LEGO'nun oyunu ayakta tutacak parası ve çalışanı kalmamıştı.
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>o kadar 45 lwl olup nakit çekmistim o oyunu geri istiyorum yhaaa</blockquote><br><br>Üzgünüm. Açılmayacak ama Capcom yeni bir F2P LEGO MMO'su geliştiriyor.

Funcom geliştirmiyor muydu?
  • lego universe neden kapattınız gece gündüz bunu oynuyordum lütfen açın.şu andada sıkılıyorum.oynadığım oyunların hepsi sıkıcı lego universe bir numara.şu anda lego universe'nin youtube'dan vidyolarını izliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.