Şimdi Ara

Navigasyon Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
10.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 500 600 tl civarı hangi marka modeli tavsiye edersiniz

• Neden 500-600 TL civarı? daha düşük olamazmı?
  • olur tabi Navitech, QX-B513 Primo 5 bu model baya tavsiye edilmiş nasıldır
  • Cihazı genellikle nerede kullanacaksınız? İstanbul mu? yoksa diğer yerlerdemi? Acelesi varmı? TMC olayı var malum bu günlerde , eğer istanbul gibi büyük şehirlerde kullanacaksanız TMC uyumlu bir cihaz olsun derim...Gerisi hep aynı,Navigasyon yazılımı olarak, Piyasada Garmin, Tomtom, Navking ,Ndrive , kullanan cihazlar yanında NNG ürünü Primo-igo8-amigo kullanan cihazlar var. İşletim sistemi olarak , WinCE li vede linux lu cihazlar var,Harita olarak,Başarsoft-Teleatlas verileri kullanan cihazlar var...bunların içerisinde Wince+NNG+Başarsoft 3 lemesi iyi...o kadar çok seçenek varki...Tabletler , Cep bilgisayarlı teller vsvs bence ilerisi için en idealleri...Navitech-Next-Piranha-Telefunken vbvb olanlar bu 3 lemeye sahip cihazlar...
  • Sadece istanbulda kullanıcam acelesi var gibi 1 hafta 10 güne edinmem lazım
  • next 525 veya next 545 nasıldır
  • quote:

next 525 veya next 545 nasıldır

İkiside ıgo primo 1.2 yazılım kullanan ve Başarsoft harita datasına sahip cihazlar 525 600+mhz işlemci hıza sahip 3 yıl ücretsiz harita güncellemesi var.

Ayrıca linkteki konuda cihaz tavsiye konularının likleri ve cihaz yorumları mevcut,bu konularda karar vermenizde yardımcı olabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_51940990/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

next 525 veya next 545 nasıldır

Eğer bu 2 si arasında tercihte bulunacaksanız , 525 olan modelini seçin, hem daha hızlı hem daha ekonomik , aralarında kayda değer tek farkları bluetooth. 545 te bluetooth var 525 te yok....
  • tesekkurler next 525 alınmiştir
  • Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

tesekkurler next 525 alınmiştir

Hayırlı olsun cihazınız, keyifli navigasyonlar
  • navitech navigasyon cihazı aldım qx-b512 prima model şöyle bi sorunum var başlangıçta navigasyon u açtığımda istanbul fatih olarak algılıyor bulunduğum şehiri balıkesir diye kayıt ediyorum açılışta yine istanbul fatih olarak açılıyo ve her hedef belirlediğimde istanbul fatih üzerinden hesaplama yapıyor şimdiden teşkr ederim bilgilerinize açığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaftici423

balıkesir diye kayıt ediyorum açılışta yine istanbul fatih olarak açılıyo ve her hedef belirlediğimde istanbul fatih üzerinden hesaplama yapıyor ........

cihaz uydu bulmuyor, açık bir alana çık ve bekle, uyduyla bağlantı sağlanınca bulunduğunuz yerden itibaren rotayı tekrar hesaplayacaktır.

ev içinde ve kapalı bir alanda uydu bulamazsınız.. bağlantı sağlamak için açık alanda bir kaç dakika beklemeniz gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaftici423

navitech navigasyon cihazı aldım qx-b512 prima model şöyle bi sorunum var başlangıçta navigasyon u açtığımda istanbul fatih olarak algılıyor bulunduğum şehiri balıkesir diye kayıt ediyorum açılışta yine istanbul fatih olarak açılıyo ve her hedef belirlediğimde istanbul fatih üzerinden hesaplama yapıyor şimdiden teşkr ederim bilgilerinize açığım

Hayırlı olsun cihazınız, keyifli navigasyonlar.
    Aşağıdaki konuyu okumanız yararınızadır.

http://forum.donanimhaber.com/m_48248201/tm.htm

• S.aleykum konu cok eskı 2011 de acılmıs yıl 2016 oldu navıgasyon tavsıyesı istiyorum alırken neye dikkat etmem gerekiyor cevaplarsanız sevinirim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.