Şimdi Ara

iPhone 4 On cam kirildi [SORUN COZULDU SS ICERDE]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
6
Favori
20.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaslar. yaklasik 6 aydir sifir olarak turkcellden aldigim iphone 4um 2 gun once talihsizlik sonucu elimden kaydi ve dustu.dusme sonucu on cam sag ust kosesi kirildi baya.dokunmatikte biraz aksaklik var ama goruntu saglam.

genpa ve kvk garantisi var cihazin.sizce ne yapmaliyim hani garantiye gondersem kullanici hatasi diye geri doner diyolar bana.bazilari da fiyat iste diolar.iphone istanbulu aradim fiyat istedim 300 tl dediler...

daha once basina gelen ve cozumu soyleyebilcek varsa sevinirim

bu arada banim yeni acildigi icin anca acabilim basligi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZAGROSs -- 7 Kasım 2011; 16:03:26 >

• Aynı başlıktan birtanede ben açacaktım baktım ki açmışsınız bende müsadenizle sorunumu buradan paylaşayım

arkadaşıma aldığımız yurtdışı beyaz ip4 almıştık bugün yere düşürdü ön cam çatladı dokunmatikte ve renklerde sıkıntı yok ama araştırdığım kadarıyla ön cam ayrı olmadığı için ekranla birlikte komple değişiyormuş. şimdi sorum 1) orjinal ekran bulabilirmiyiz? bulabilirsek hangi siteden? link verebilirmisiniz? 2) garantisi yok ama ürünü genpaya versek yaparlar mı parasıyla? 3) genpa yapmazsa ankarada kaliteli işçilik ve parça sunan bildiğiniz bir yer var mı ?

arkadaşlar başına gelenler ve bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim iyi forumlar
  • hocam aynisi 1 ay oncede benim basima gelmisdi cam kirlmamisdi ama lcd zarar gormusdu ekran calismiyordu yani ebaydan 50$ a yeni touch+lcd birlesik sekilde olanlarindan siparis verdim geldi takdim kullaniyorum gayet guzel sadece 1 sorunu var arama geldiginde ekran kapanmiyor buda zaten orjinal olmuyan tum ekranlarda mevcud bu sorun orjinal 150$ digeri 50$ ama hic bir fark yok ayni retine ekran ayni hassasiyyetdeki dokummatik
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

hocam aynisi 1 ay oncede benim basima gelmisdi cam kirlmamisdi ama lcd zarar gormusdu ekran calismiyordu yani ebaydan 50$ a yeni touch+lcd birlesik sekilde olanlarindan siparis verdim geldi takdim kullaniyorum gayet guzel sadece 1 sorunu var arama geldiginde ekran kapanmiyor buda zaten orjinal olmuyan tum ekranlarda mevcud bu sorun orjinal 150$ digeri 50$ ama hic bir fark yok ayni retine ekran ayni hassasiyyetdeki dokummatik

cvp için teşekkürler orjinali olsun istiyoruz ama parası mühim değil 150 dolar ise maksat içi rahat etsin ancak hangi ürün orjinal onu nereden anlayacağım bilmiyorum kazıklayabilirler meselahttp://www.sanalpazar.com/Iphone-4-Beyaz-Orjinal-Lcd-Ekran-dokunmatik-Ve-Montaj__isp1898525 linkteki ürün orjinalmidir ve fiyatı sizce nasıl ? birde biliyorsanız ebay veya yurt içi link paylaşabilirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.A.G

quote:

hocam aynisi 1 ay oncede benim basima gelmisdi cam kirlmamisdi ama lcd zarar gormusdu ekran calismiyordu yani ebaydan 50$ a yeni touch+lcd birlesik sekilde olanlarindan siparis verdim geldi takdim kullaniyorum gayet guzel sadece 1 sorunu var arama geldiginde ekran kapanmiyor buda zaten orjinal olmuyan tum ekranlarda mevcud bu sorun orjinal 150$ digeri 50$ ama hic bir fark yok ayni retine ekran ayni hassasiyyetdeki dokummatik

cvp için teşekkürler orjinali olsun istiyoruz ama parası mühim değil 150 dolar ise maksat içi rahat etsin ancak hangi ürün orjinal onu nereden anlayacağım bilmiyorum kazıklayabilirler meselahttp://www.sanalpazar.com/Iphone-4-Beyaz-Orjinal-Lcd-Ekran-dokunmatik-Ve-Montaj__isp1898525 linkteki ürün orjinalmidir ve fiyatı sizce nasıl ? birde biliyorsanız ebay veya yurt içi link paylaşabilirmisiniz.

hocam iphone istanbul diye aratirsaniz sitesini bulabilirsiniz.iletisim kismindan telefondan ulastim ben bugun. garanti olsun olmasin, 300 tl ye orjinal takiyolarmis komple lcd dokunmatigi ve cami.bakmanizi oneririm

• quote:

quote:

vallah ordaki saticinin yalan soyleyip soylemedigini bilmiyorum ama turkiyede iphone orjinal tamir servisleri var onlara gotur derim

• Hocam benim bildiğim ifixit OEM parça satıyor. Yani tamamen orijinal yedek parça. Fiyatı 150$, nasıl getirtiliyor bilmiyorum ama araştırılabilir. Linkini veriyorum;

http://www.ifixit.com/iPhone-Parts/iPhone-4-Display-Assembly-GSM-ATT/IF182-003
  • cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar en mantıklısı iphone istanbul gibi duruyor en azından k.maraşta yasadıgımız için evden alıp eve gönderiyorlarmış ama biraz tuzlu gibi neyse biraz daha sorup soruşturalım buralarda bu işlerden anlayan telefoncu bulmak zor çünkü
  • bugun tam iphone istanbula yolliyordum telefonu, kontor almak turkcell bayisine girdim ve KVK yetkilisi tabellasi gozume carpti ve soriyim dedim adam bana getir hemen halledelim orjinal oem parcalarla 180tl ye...iphone istanbul bana 300 tl demisti.yarin ilk is turkcell bayisine vermem olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZAGROSs

bugun tam iphone istanbula yolliyordum telefonu, kontor almak turkcell bayisine girdim ve KVK yetkilisi tabellasi gozume carpti ve soriyim dedim adam bana getir hemen halledelim orjinal oem parcalarla 180tl ye...iphone istanbul bana 300 tl demisti.yarin ilk is turkcell bayisine vermem olcak

oem parcayi 180'e takacaklarini hic sanmiyorum. orjinaline cok yakin urunlerdir onlar. arka kapak neredeyse o fiyat ki icinde ekrani falan da var. bence oem degil oradaki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: switel

quote:

bugun tam iphone istanbula yolliyordum telefonu, kontor almak turkcell bayisine girdim ve KVK yetkilisi tabellasi gozume carpti ve soriyim dedim adam bana getir hemen halledelim orjinal oem parcalarla 180tl ye...iphone istanbul bana 300 tl demisti.yarin ilk is turkcell bayisine vermem olcak

oem parcayi 180'e takacaklarini hic sanmiyorum. orjinaline cok yakin urunlerdir onlar. arka kapak neredeyse o fiyat ki icinde ekrani falan da var. bence oem degil oradaki.

valla bakalim.en ufak cakmalik veya uyumsuzluk sezersem telefonda orayi yikarim

• takip ilerde lazım olabilir
  • Takip :) Gecmis olsun arkadaslar bu arada
  • İlerde kesin lazım olacak O kadar düştü düştü bir şey olmadı bir gün olacak ama ne zaman? Bir soru sorucam ben de arka kapak için oem ile diğer parçalar arasındaki fark nelerdir? Ön kapağı zaten söylediniz arka kapağı merak ettim.
  • çok mu hassas ekranları
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmo07

çok mu hassas ekranları

Dostum cam sonuçta sağlamlığı bir derece.
  • Apple yedek parça üretmiyor... Sizin aldığınız ekranların hepsi yan sanayi .. Nerden biliyorsun dersen taktırdığınız ekranların Apple US faturasını kimse gösteremez..
  • quote:

quote:

quote:

vallah ordaki saticinin yalan soyleyip soylemedigini bilmiyorum ama turkiyede iphone orjinal tamir servisleri var onlara gotur derim

Alıntıları Göster

Türkiyede Apple iphone grubunun orjinal servisi yoktur.http://www.apple.com/tr/support/complimentary/

• Tekrar merhaba arkadaslar bugun telefonumu teslim almis bulunuyorum ve gayet mutluyum

telefonu verdigim gun direk islemleri yapmaya baslamislar, ve aradilar ayni gun, telefonun pilinin aktigini ve degisimini yapip yapmicaklarini sordular, bende tamam dedim.aslinda once tipik fiyati arttirmaya yonelik bisey sandim ama ole degilmis.bugun teslim almaya gittigimde pilin durumunuda gordum ve eski cami da.2 sini de teslim aldim arti telefonumla.telefonda en ufak cakmalik sezmedim, hani dokunmatikte en ufak yanilma v.s soz konusu degil cok memnun kaldim.

iphone istanbula vermedigime dua ettim yoksa baya tuzlu olucakti

toplam pil ve ekran lcd dokunmatik 200tl ye patladi bu durumda.

oem orjinal daha 7 ayini doldurmamis iphone pilinin son durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZAGROSs -- 7 Kasım 2011; 16:02:45 >

• quote:

Tekrar merhaba arkadaslar bugun telefonumu teslim almis bulunuyorum ve gayet mutluyum

telefonu verdigim gun direk islemleri yapmaya baslamislar, ve aradilar ayni gun, telefonun pilinin aktigini ve degisimini yapip yapmicaklarini sordular, bende tamam dedim.aslinda once tipik fiyati arttirmaya yonelik bisey sandim ama ole degilmis.bugun teslim almaya gittigimde pilin durumunuda gordum ve eski cami da.2 sini de teslim aldim arti telefonumla.telefonda en ufak cakmalik sezmedim, hani dokunmatikte en ufak yanilma v.s soz konusu degil cok memnun kaldim.

iphone istanbula vermedigime dua ettim yoksa baya tuzlu olucakti

toplam pil ve ekran lcd dokunmatik 200tl ye patladi bu durumda.

oem orjinal daha 7 ayini doldurmamis iphone pilinin son durumu

ekran nasıl o hale geldı tırmı gectı ustunden

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.